Milano: Kasiu Katarzyno

Tekst piosenki

Brak wideo

Milano

Teksty: 50 Tłumaczenia: 2 Wideo: 16

Tekst piosenki

Milano: Kasiu Katarzyno

Siedzę i czytam, czytam list List od dziewczyny swej W głowie znów krąży jedna myśl Zmień proszę chwile te-e-e Patrzę na białą kartkę tą Łzy znowu w oczach mam Piszesz że już nie jesteś mą A wstrętny jest ten świat REF: Kasiu Katarzyno, kochan cię Chciałbym z tobą jeszcze spotkać się Bo nie wierze tym, kilku słowom złym Kasiu Katarzyno przecież wiesz Żyć be ze mnie ty nie możesz też Więc umówmy się, i spotkajmy gdzieś. Oczy swe oczy zwracam znów Na twój ostatni list Czy to jest jawa czy też sen Czy tak już musi b-y-ć Pokochasz inną piszesz mi To przecież łatwa żecz Nie chcę ja drugiej po co mi Nie chcę nikogo mieć. REF: Kasiu Katarzyno, kochan cię ... REF: Kasiu Katarzyno, kochan cię ... x2
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Milano: Kasiu Katarzyno

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Milano: Kasiu Katarzyno

Skomentuj tekst

Milano: Kasiu Katarzyno

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Przybieżeli do Betlejem pasterze Kolędy
  „Przybieżeli do Betlejem pasterze, Grając skocznie Dzieciąteczku na lirze. Chwała na wysokości, chwała na wysokości, a pokój na ziemi. Oddawali swe ukłony w pokorze Tobie z serca ochotneg”
 • Cicha noc Kolędy
  „Cicha noc, święta noc, Pokój niesie ludziom wszem, A u żłóbka Matka Święta Czuwa sama uśmiechnięta Nad dzieciątka snem , Nad dzieciątka snem. Cicha noc, święta noc, Pastuszkowie ”
 • Nie miały aniołki choinki na święta Kolędy
  „1.Nie miały aniołki choinki na święta, o choince dla nich nikt tam nie pamiętał. Popatrzyły się na siebie, wywierciły dziurę w niebie ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho! 2.Złapały za czubek naj”
 • Lulajże Jezuniu Kolędy
  „Lulajże Jezuniu, moja Perełko, Lulaj ulubione me Pieścidełko. Lulajże Jezuniu, lulaj, że lulaj A ty go matulu w płaczu utulaj Zamknijże znużone płaczem powieczki, Utulże zemdlone łkaniem ustecz”
 • Bóg się rodzi, moc truchleje Kolędy
  „Bóg się rodzi, moc truchleje, Pan niebiosów obnażony; Ogień krzepnie, blask ciemnieje, Ma granice nieskończony. Wzgardzony okryty chwałą, Śmiertelny Król nad wiekami; A Słowo Ciałem się stało ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • kasiu katarzyno
 • kasiu katarzyno tekst
 • kasiu katarzyno tekst piosenki
 • piosenka kasiu katarzyno tekst
 • tekst piosenki kasiu katarzyno

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Kasiu Katarzyno - Milano, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Kasiu Katarzyno - Milano. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Milano.