Molesta: Kiedy

Tekst piosenki

Brak wideo

Molesta

Teksty: 75 Tłumaczenia: 0 Wideo: 1

Tekst piosenki

Molesta: Kiedy

(feat.Fu) Teraz twój świat to zabawki i kredkidom to nie Bagdad, nie ulice we krwita niewiedza, której ci zazdroszczęktórą miał Budda, kiedy żył jak książębędziesz kobietą, będę siwy z nerwówilu kadetom powiem szczylu serwuspal gumę jak skrzywdzisz moją córkęzamów trumnę, bo się mocno wkurwiętak, pamiętam ten spacer dobrzew parku do nas ten pacjent podszedłto był wrak, źrenic brak prawiespytałaś co mu jest a ja kłamię, kłamięale za to kłamstwo nie skończę w pieklegdy będę mówił, że życie jest pięknejak w tym filmie Roberto Benninitakim ojcem chcę być w tej chwili wiesz[x2]Piszę te wersy tylko, kiedy śpiszkie-kiedy śpisz, kie-kiedy śpiszświat jest taki sam, kiedy śpiszkiedy śpisz, kiedy śpisz, kiedy śpiszSynku patrzę na ciebie, widzę cudowne dzieckonieskażone ślepia obrazem świata z zewnątrzniewinna twarzyczka twoja zapadła w sencisza ogarnęła moje myśli, dała mi tlenczuwam przy tobie wciąż jak anioł stróżrodzinne wartości już chcę temu sprostaćjestem obok ciebie jak pasterz przy swoich owcachniestety czekają na ciebie brudy tego światabo młody człowiek problemów ze sobą swatabędziesz coraz silniejszy to jest rekompensataparę słów od ojca to dla ciebie aprobatapoznasz ludzką zawiść co ma fałszywą twarzlecz nie martw się razem ze mną radę sobie daszten tajemniczy świat jest twój już go maszmusisz wiedzieć, że ja czuwam przy tobie zawszewidzę odbicie lustra, kiedy na ciebie patrzę Alex[x2]Piszę te wersy tylko, kiedy śpiszkie-kiedy śpisz, kie-kiedy śpiszświat jest taki sam, kiedy śpiszkiedy śpisz, kiedy śpisz, kiedy śpisz
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Molesta: Kiedy

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Molesta: Kiedy

Skomentuj tekst

Molesta: Kiedy

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Post Dawid Podsiadło
  „Czy ona z nim spała Czy było bara-bara Wielce ciekawi mnie Post Czy staję na zakazach Czy płaci każdy mandat Na pewno nie Post Czy płaci alimenty Kupuje im prezenty Nie wydaje mi się Po”
 • Jest tylko teraz (Męskie Granie Orkiestra 2022) Bedoes, Krzysztof Zalewski, Kwiat Jabłoni
  „W moich oczach strach jak w twoich Wiem, że się boisz więc mnie złap za dłoń i Rozświetlimy noc i niech blask nas chroni Bo nam nie brak serca, nawet gdy brak naboi Słuchaj Nie ma co się bać! ”
 • Wyglądasz Idealnie SKOLIM
  „Dla mnie Zatańczysz teraz dla mnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Oj tak ładnie Ładnie Bujaj się tak ładnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Hej, piękna kręć d”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • In Corpore Sano (Serbia - Eurowizja 2022) Konstrakta
  „Onas eroproc ni somrefne snem Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? (Koja li je tajna?) Mislim da u pitanju je ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Kiedy - Molesta, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Kiedy - Molesta. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Molesta.