Natalia Kukulska - Tu mog tekst piosenki - Teksciory.pl

Natalia Kukulska: Tu mog

Tekst piosenki

Brak wideo

Natalia Kukulska

Teksty: 120 Tłumaczenia: 0 Wideo: 26

Tekst piosenki

Natalia Kukulska: Tu mog

Między biegiem po marzeniamiędzy snem a snem sytuacja się nie zmieniana walizce co dzień jem i śpięmoje życie spakowane do niej jestkażdy dzień jest czystą kartkątylko diabeł stróż wie czy pisać na niej wartocudze oczy prześwietlają mnieznów pod mikroskopem przyjdzie spędzić dzieńnie ma jak dom co schowa cięciepły jak swetr w wielki mrózw najgorszą noc osłoni cięjego dobra moctu mogę być sobą tylko tutu mogę być sobą znów i znówtu mogę być sobą to mój światod morza do morza tylko jaczasem sama pytam siebieczy tu chciałam być w moim małym własnym niebietylko tu naprawdę chce się chciećtylko tu naprawdę możesz spotkać mnienie ma jak dom co schowa cięciepły jak swetr w wielki mrózw najgorszą noc osłoni cięjego dobra moctu mogę być sobą tylko tutu mogę być sobą znów i znówtu mogę być sobą to mój światod morza do morza tylko ja
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Natalia Kukulska: Tu mog

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Natalia Kukulska: Tu mog

 

Skomentuj tekst

Natalia Kukulska: Tu mog

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Wiesz Jak jest Natalia Zastępa
  „W powietrzu już warszawski sen znów tak jak kiedyś zaspać chcę dzisiejszy splif, wczorajszy jazz to wszystko przeżyć jeszcze chcę po trawie boso iść przez nowy świat bez wstydu spojrzeć w uśmi”
 • Palo Santo Opał x Gibbs
  „Oczyszczam energie Jak Palo Santo Nosiłem już wiele Więc oddaje dusze na custom Tłumić emocje nauczył mnie tatko Ciągle powtarzaną mantrą, Że chłopaki nie płaczą Wiesz… Oczyszczam energie J”
 • MVP OIO
  „rap jakbym nosił beggi ona widzi ile mam hitów so many! nosze ciuchy z reguły węższe niż powieki duże miasta daje tylko leki mi wiec jeżdżę po nich w moim aucie w którym nie dotkną mnie żadne bł”
 • Hey Man Brodka
  „Hey Man What are you doin’? Come on my .. Now, what you blow it! Simply plan I hang around Hey Man What are you thinkin’? Come fill my cup And watch me sinking Simply plan I take a ri”
 • Wirus Rolex
  „r do o do l do e do x chociaż lękam się zegarów jak zły chromofobobie dziwne czasy gdzie nie pójdziesz tam widzisz maski może i lepiej że nie widać ich prawdziwej twarzy żyje się lepiej odką”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Tu mog - Natalia Kukulska, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Tu mog - Natalia Kukulska. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Natalia Kukulska.