Natural Dread Killaz: Dar

Tekst piosenki

Brak wideo

Natural Dread Killaz

Teksty: 30 Tłumaczenia: 0 Wideo: 3

Tekst piosenki

Natural Dread Killaz: Dar

Ja wiem i ty to wiesz, x3 ja wiem. ja wiem Wydaje ci się, że juz nie masz po co żyć myślisz sobie, że to wstyd pomyśl dobrze czy świat jest na prawde taki zły przecież nie bez celu jesteś tutaj, tak ty ref. ja wiem i ty to wiesz życie darem jest (jest) nie pozwul innym zniszczyć go nie ja wiem i ty to wiesz życie darem jesr (jest) dlatego żyj, żyj zobacz ile dobrych żeczy możesz przeżyć jeszcze możesz poznać szczęscia smak, nareszcie życie nie trwa wiecznie więc kochać ludzi śpiesz się dostałeś piekny dar, to pewne ref. ja wiem i ty to wiesz życie darem jest (jest) nie pozwul innym zniszczyć go nie ja wiem i ty to wiesz życie darem jesr (jest) dlatego żyj, żyj ja wiem i ty to wiesz, wiemy że życie darem jest, ja wiem i ty to wiesz wiemy że życie darem jest gdy wydaje ci się że jusz nie masz po co zyć myślisz sobie że to wstyd pomysl dobrze czy śiwat jest naprawde taki żły przecież nie bez celu jesteś tutaj ty ref. ja wiem i ty to wiesz życie darem jest (jest) nie pozwul innym go zniszczyć go nie ja wiem i ty to wiesz życie darem jesr (jest) dlatego żyj, żyj
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Natural Dread Killaz: Dar

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Natural Dread Killaz: Dar

Skomentuj tekst

Natural Dread Killaz: Dar

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Stefania (Ukraina - Eurowizja 2022) Kalush Orchestra
  „Стефанія мамо мамо Стефанія Розквітає поле, а вона сивіє Заспівай мені мамо колискову Хочу ще почути твоє рідне слово Вона мене колисала дала мені ритм і напевне силу волі не забрати в мене, бо ”
 • SPACE MAN (Wielka Brytania - Eurowizja 2022) Sam Ryder
  „If I was an astronaut, I'd be floating in midair And a broken heart would just belong to someone else down there I would be the centre of my lonely universe But I'm only human and I'm crashing down”
 • SloMo (Hiszpania - Eurowizja 2022) Chanel
  „Let's go Llego la mami La reina, la dura, una Bugatti, El mundo esta loco con este body Si tengo un problema no es monetary Les vuelvo loquito a todos los daddies Voy siempre primera, nunca seco”
 • Hold Me Closer (Szwecja - Eurowizja 2022) Cornelia Jakobs
  „No need to apologise Cuz there’s nothing to regret Well this is not what I wanted Guess all the good things come to an end So baby bye bye, wish you the best But most of alI I wish that I could”
 • In Corpore Sano (Serbia - Eurowizja 2022) Konstrakta
  „Onas eroproc ni somrefne snem Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? (Koja li je tajna?) Mislim da u pitanju je ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • ja wiem i ty to wiesz życie darem jest
 • dar tekst

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Dar - Natural Dread Killaz, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Dar - Natural Dread Killaz. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Natural Dread Killaz.