NEFRE: Powsta

Tekst piosenki

Brak wideo

NEFRE

Teksty: 31 Tłumaczenia: 0 Wideo: 7

Tekst piosenki

NEFRE: Powsta

Ref. Nie pozwól aby ktoś cię zranił,. Nie rób sobie sztucznych granic. Nie żyj tylko nadziejami. Krytykę miej głęboko gdzieś, Bo twoja duma ważna jest... Nie pozwól aby ktoś cię zranił. Nie rób sobie sztucznych granic. Nie żyj tylko nadziejami. Krytykę miej głęboko gdzieś, Bo twoja duma ważna jest nie łam się man. Bo krytyka wszechobecna jest, Krytykują ci co tak naprawdę nie wiedzą nic, Nie znają się, nie czują co i gdzie, Tylko plotka do plotki to ich jedyny lek. Uszy rozstawione, na cztery strony świata, Machanie językiem to ich praca. Nie ważne czy to prawda, czy nieprawda i czy się opłaca. Ważne że coś dzieje się i z kogoś zrobią pajaca. Tak już jest, taki świat, na którym różni są ludzie, Ktoś musi się wspinać, żeby ktoś mógł żyć na luzie, Ja mówię, olewam taki system bez wolności. Zasiewam teraz ziarno dobroci i miłości. Tolerancja, a nie po trupach pościg. Inspiracja, a nie krzywda z zazdrości. Pamiętaj że nikt z nas to nie lalka do bicia, Każdy człowiek jest artystą swego życia. Ref. Nie pozwól aby ktoś cię zranił,. Nie rób sobie sztucznych granic. Nie żyj tylko nadziejami. Krytykę miej głęboko gdzieś, Bo twoja duma ważna jest... Nie pozwól aby ktoś cię zranił. Nie rób sobie sztucznych granic. Nie żyj tylko nadziejami. Krytykę miej głęboko gdzieś, Bo twoja duma ważna jest nie łam się man. Żyj godnie bez stresu i broń swojej dumy, Nieważne czy sam czy podziwiają cię tłumy, Myśli tylko rozumny, a krytykuje głupi, Bądź czujny i nigdy nie daj się zakupić. Nigdy nie zatrać swego ego dla drugich, Chociaż czas wystawia nas na ciągłe próby, Chociaż los nie zawsze da nam się polubić, To i tak ja teraz daje znak dla ludzi. Ref. Nie pozwól aby ktoś cię zranił,. Nie rób sobie sztucznych granic. Nie żyj tylko nadziejami. Krytykę miej głęboko gdzieś, Bo twoja duma ważna jest... Nie pozwól aby ktoś cię zranił. Nie rób sobie sztucznych granic. Nie żyj tylko nadziejami. Krytykę miej głęboko gdzieś, Bo twoja duma ważna jest nie łam się man. To nie twój problem, że staram się żyć godnie. Swym losem rządzę, ja idę przed siebie, ja nigdy nie błądzę. To nie twój problem, że staram się żyć godnie. Swym losem rządzę, ja idę przed siebie... Ref. Nie pozwól aby ktoś cię zranił,. Nie rób sobie sztucznych granic. Nie żyj tylko nadziejami. Krytykę miej głęboko gdzieś, Bo twoja duma ważna jest... Nie pozwól aby ktoś cię zranił. Nie rób sobie sztucznych granic. Nie żyj tylko nadziejami. Krytykę miej głęboko gdzieś, Bo twoja duma ważna jest... Powstań i walcz X 4
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

NEFRE: Powsta

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

NEFRE: Powsta

Skomentuj tekst

NEFRE: Powsta

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • BZRP Music Sessions 53 (Pique Diss) Shakira
  „(Uh, uh, uh, uh) (Pa' tipos como tú) (Uh, uh, uh, uh) Ah-oh (Uh, uh, uh, uh) (Pa' tipos como tú) (Uh, uh, uh, uh) Perdón, ya cogí otro avión Aquí no vuelvo No quiero otra decepción Tanto”
 • Młody Paderewski Mata
  „Co mi mugole możecie powiedzieć Chcielibyście siedzieć na ostatnim piętrze Leżycie gdzieś na parterze i leżcie Niektórym wygodnie jest na dnie Byłem na minus 1 i nie jestem już Co najwyżej spad”
 • Uśmiech proszę! (piosenka z reklamy) Krzysztof Ibisz x ON
  „Tak, chcę widzieć błysk z twoich ust Zwykle nie gryzę, więc pokaż mi już Każdy twój ząbek ucieszy dziś mnie O szczery uśmiech więc proszę cię Tak, wszystkie zęby piękne są Pokaż więc swoje, śmi”
 • jak nie wrócę po północy (feat. Szpaku) Kuban
  „Nienawidzę pi*d, a chwilowo byłem jedną z nich Największy to ze sobą miałem beef Prosili o bis Musiałem sobie dolać, żeby wyjść A miałeś za idola mnie do dziś Srałem na idoli, nie musiałem podb”
 • As It Was (Harry Styles Cover, America's Got Talent, Mam Talent) Sara James
  „Holdin' me back Gravity's holdin' me back I want you to hold out the palm of your hand Why don't we leave it at that? Nothin' to say When everything gets in the way Seems you cannot be replaced ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Powsta - NEFRE, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Powsta - NEFRE. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - NEFRE.