NEFRE: S
Tekst piosenki
Brak wideo
Tekst piosenki
NEFRE: S
Słowo jest jak dynamit,słowo jest jak dynamit,słowo jest jak dynamit,słowo... jak dynamit...Słowo jest jak dynamit,słowo jest jak dynamit,słowo jest jak dynamit,słowo... jak dynamit...Słowo jest jak dynamit,słowo jest jak dynamit,słowo jest jak dynamit,słowo... jak dynamit...Teksty tworzę, które z słów składają się.W słowach tonę, lubię w myślach kąpać się.Właśnie one mają niezwyczajną moc.W którą stronę? powiesz - Prosto w tył czy w bok?Słowo jest jak dynamit,słowo jest jak dynamit,słowo jest jak dynamit,słowo... jak dynamit...Słowo jest jak dynamit,słowo jest jak dynamit,słowo jest jak dynamit,słowo... jak dynamit...Ja nie lubię rzucać moich słów na wiatr.Czasem one niczym czyny warte krat.Słowo ciałem staje się od tylu lat.Tylko powiem, każdy człowiek to Twój brat.Słowo jest jak dynamit,słowo jest jak dynamit,słowo jest jak dynamit,słowo... jak dynamit...Słowo jest jak dynamit,słowo jest jak dynamit,słowo jest jak dynamit,słowo... jak dynamit...Czasem chroni, czasem może zranić Cię.Czy się boisz drogi. Którą iść już wiesz.Z monotonii kiedy przerwać ciszę chcesz,to w teorii słowo musi znaleźć się.Słowo...Słowo... jak dynamit.Słowo...Słowo...Ja mówię słowo.Człowiek tu powinien wykazywać się mową,człowiek tu powinien język znać zawodowoi kiero nawija w Twoją stronę jak prorok.Czy uwierzysz ile może znaczyć to...Słowo...Człowiek tu powinien wykazywać się mową,człowiek tu powinien język znać zawodowoi kiero nawija w Twoją stronę jak prorok.Czy uwierzysz ile może znaczyć to...Słowo jest jak dynamit,słowo jest jak dynamit,słowo jest jak dynamit,słowo... jak dynamit...Słowo jest jak dynamit,słowo jest jak dynamit,słowo jest jak dynamit,słowo... jak dynamit...Słowo...Słowo...Słowo...Słowo...
Tłumaczenie piosenki
NEFRE: S
Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Reklama
Reklama
Inne teksty wykonawcy
NEFRE: S
Skomentuj tekst
NEFRE: S
Pisz jako Gość
4000 znaków do wpisania
Twój komentarz może być pierwszy
Reklama
Reklama
Polecane na dziś
Teksty piosenek
-
Samoloty (ZORZA) - feat. Kaśka Sochacka
Dawid Podsiadło
„Czy coś mnie chwyci tak jak wcześniej? Chodzę tyłem jakiś dłuższy czas Mniej mi w oczy wieje wiatr Kto złapie mnie za drżącą rękę? Jestem tu na krótką chwilę jak Bluza metr czterdzieści dwa ”
-
Toksyny (Słoń & The Returners)
Słoń
„Jebać tych skrajnie z lewej i jebać tych skrajnie z prawej Wykurwiaj jak jesteś zjebem, co myśli że ma monopol na prawdę Nie chce żyć z butem na gardle, pierdole wasz mentalny karcer Po jednej komu”
-
Wonderful
Monika Kociołek
„You keep trying he's so wonderful If you lie and let it go, if you want my soul Second to come dare us to stay And one day I'mma stay The others just played I was stuck in their days Please do”
-
Miodożer
Genzie
„Kiedy wokół wielki lwy Ja muszę być jak miodożer Pokazuję kły i napieram jak buldożer Nic ci nie pomoże Nic ci nie pomoże Wielkie lwy, ich wielkie kły Nie są straszne mi Nie są straszne mi W”
-
Suma wszystkich strachów
Małpa
„Małpa prezentuje utwór "Suma wszystkich strachów". Kiedy byłem małym chłopcem w kółko powtarzali mi Że gdy dorosnę to nie będę mógł uronić łzy Że mam emocje kryć tak by ich nie zobaczył nikt Dzi”
Reklama
Ostatnio wyszukiwane
Teksty piosenek
Wybrane
Teksty piosenek
-
GOROL (prod. clearmind)
- Monepark
-
Równowaga
- Opał x Gibbs
-
Cheers
- Skunk Anansie
-
Cold Fire - feat. Capleton
- Alpha Blondy
-
Już taki jestem zimny drań
- Sexbomba
-
Easy Peasy - ft. Filipek (prod. SlvR Beatz, gitara: Bryan)
- AdMa
-
Flood
- Little Simz
-
Wszystko się ułoży - feat. Zaleś
- the small town kids
-
Powiedz, że Kochasz
- Cameraboy
-
Dark Winter
- Kevin Olusola
Reklama
Tekst piosenki S - NEFRE, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu S - NEFRE. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - NEFRE.
Komentarze: 0