Nothing Ever Stays: We Said Goodbye

Tekst piosenki

Brak wideo

Nothing Ever Stays

Teksty: 5 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Nothing Ever Stays: We Said Goodbye

Waiting for your call, it's past midnight. the blankets cold on your side. these words i'm writting down are medication now each word heals me. i can't seem to fall asleep without you next to me. we said goodbye, held you one last time. how we felt inside. the look in your eyes when we said goodbye never leaves my mind. my eyes are closed. my lungs breathe in, then hold. exhale all of the fear of you not being here, i'll pray for you. i'll try my best to sleep without you next to me. i want to tell you when i get the chance that i miss you if i haven't yet. without you here i'm such a mess. and all i can do is wait here for you. i'm waiting again, waiting again and again
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Nothing Ever Stays: We Said Goodbye

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Nothing Ever Stays: We Said Goodbye

Skomentuj tekst

Nothing Ever Stays: We Said Goodbye

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Miłość jest ślepa Sanah
  „Kochanie mnie to jak pory roku Po miesiącach mroku Słońce świeci zza chmur Kochanie mnie to poza do skoku Nad przepaścią głęboką Potem już tylko w dół Kochanie mnie jak zima w pergoli Mró”
 • Genziara Genzie
  „mam pewność siebie, to praca nie dar oni mi piszą, że ja to mam fart przeżyłam tsunami, hejtu tyle fal nie mogłam już więcej dać, z siebie wiem, wiem najlepiej co na mnie stać jak gwiazda na nieb”
 • 100 BPM - feat. Bletka Kizo
  „Nad miastem unosi się dym Dziś każdy porusza się w tańcu I serce wybija nam rytm Nie braknie nam promieni słońca Gdy mieni się golden hour Którego nie dotykasz końca Chce z Tobą tańczyć jak nikt”
 • Nie mówiła nic EMO
  „Znowu siedzę z sobą całkiem sam a jedno co jest pewne chciałem to mam o tobie trudno jest zapomnieć ot tak nie mówiła nic chciała z tobą być lubiła solo tańczyć aż po świt kochałem ją jak nik”
 • Pilnie oddam gruz Daj To Głośniej
  „Miałeś wyglądać jak Dicaprio miałam się wozić Twoim cabrio w basenie sączyć Aperole a Ty wyglądasz tak że ja, że ja Cię nie chcę Miałeś być jak z bajki pantofle, a nie stare najki gdzie mogę ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • is that how we said goodbye piosenka

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki We Said Goodbye - Nothing Ever Stays, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu We Said Goodbye - Nothing Ever Stays. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Nothing Ever Stays.