O.N.A. - Krzycze jestem tekst piosenki - Teksciory.pl

O.N.A.: Krzycze jestem

Tekst piosenki

Brak wideo

O.N.A.

Teksty: 46 Tłumaczenia: 0 Wideo: 2

Tekst piosenki

O.N.A.: Krzycze jestem

Zagryzam się sama w sobie I rozbieram się, by wziął to co chce Chyba puszczam się. Ten obejmował tak, A tamten szarpał do utraty tchu. To wszystko boli mnie ref: Ja nie widzę, że nie żyję x2 Ja nie widzę! Nie chcę kochać Nie chcę ranić się. Kiedyś tam w puste lato Z obcym za rękę szłam, a później gwałcił mnie. Kłamałam dobrze mi. On mówił: "Patrz! Jak razem pięknie nam" Ja na to: "Nie! Nie! Nie! Nie mogę dać Ci siebie" ref:... Kiedy nie będę kochać, Nie zdołasz nigdy zranić mnie Kiedy nie będę kochać, Nie zdołasz, nie! Jestem, więc nie chcę cierpieć! Jestem, więc wolę nie czuć! Nie! Jestem, więc nie chcę cierpieć! Jestem!
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

O.N.A.: Krzycze jestem

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

O.N.A.: Krzycze jestem

 

Skomentuj tekst

O.N.A.: Krzycze jestem

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Moja Gwardia KęKę
  „Trampki, trzepak, piłka, pola do wieczora walka ule, gałki, drzewa, jabłka ja i moja gwardia zdarte łokcie i kolana obijana maska chciałbym zamknąć oczy i zobaczyć znowu nas tam Trampki, trzepa”
 • OGONY (FT. TONY YORU) Przyłu
  „to mnie ściga jak ogony woła suka to mnie goni potrzebuje twoich dłoni, cię to mnie ściga jak ogony woła suka to mnie goni to mnie ściga jak ogony wiem ze na ratunek nie ma mowy, nie i to moj”
 • Milcz PAWEŁ DOMAGAŁA
  „Nie naprawie wszystkich krzywd Nie odkupię win Może nie muszę Może nie muszę Nie muszę? Stoisz z boku, to milcz Nie wiesz o mnie nic Stoisz z boku, to milcz Nie wiesz o mnie nic nie ug”
 • Love Me or Leave Me (from After We Collided) Little Mix
  „You used to tell me what you loved me once What happened? /2x Where is all of this coming from? What happened? /2x You say i am crazy and there’s nothing wrong You’re lying and you know i know ”
 • 4 Kobiety (feat. Zeamsone, Bonson, Kari) Da Vosk Docta
  „Miała kaca, poszła kupić szlugi Do babki pierd* coś po rosyjsku Choć nie umie mówić Woli robić Nierozważne jest w niej topić złotówy Żyje w nocy, spi za dnia Coś dla ciała, coś dla duszy Inn”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • piosenka ze slowami a ja krzycze
 • "Zagryzam się sama w sobie i rozbieram się ,by wziął to co chce "
 • piosenka z tekstem krzycze to i ja
 • krzycze to.i ja
 • krzycze to i ja

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Krzycze jestem - O.N.A., tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Krzycze jestem - O.N.A.. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - O.N.A..