O.N.A.: On tu jest

Tekst piosenki

Brak wideo

O.N.A.

Teksty: 46 Tłumaczenia: 0 Wideo: 5

Tekst piosenki

O.N.A.: On tu jest

Tak już jest oddycha za mną tuż - tuż Boję się powiedzieć coś.... Nie ! To nie prawda ! To sen ! Słyszę szept i drżę jak liść On tu jest probuje doyknać mnie .... Wiem że on chce poczuć moją krew Z ust sączy się zielonej piany nić .... Dlaczego znowu mam ten sam sen ? Czemu koszmar nie kończy się ? Dlaczego strach kusi mnie ? Czemu koszmar nie kończy się .... ? Nie moge biec jego ręce Dostają mnie. Opadam z sił nie bronie . Krzyk mój krzyk budzi mnie on wciąż Tu jest . Czai się i czeka aż minie dzień On tu jest....
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

O.N.A.: On tu jest

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

O.N.A.: On tu jest

Skomentuj tekst

O.N.A.: On tu jest

Komentarze: 1

Sortuj

~Gość ( 9 listopada 2017, 12:50)
Re: O.N.A. - On tu jest
ON TU JEST TO ZAJEBISTA PIOSENKA O.N.A

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Miłość jest ślepa Sanah
  „Kochanie mnie to jak pory roku Po miesiącach mroku Słońce świeci zza chmur Kochanie mnie to poza do skoku Nad przepaścią głęboką Potem już tylko w dół Kochanie mnie jak zima w pergoli Mró”
 • Genziara Genzie
  „mam pewność siebie, to praca nie dar oni mi piszą, że ja to mam fart przeżyłam tsunami, hejtu tyle fal nie mogłam już więcej dać, z siebie wiem, wiem najlepiej co na mnie stać jak gwiazda na nieb”
 • 100 BPM - feat. Bletka Kizo
  „Nad miastem unosi się dym Dziś każdy porusza się w tańcu I serce wybija nam rytm Nie braknie nam promieni słońca Gdy mieni się golden hour Którego nie dotykasz końca Chce z Tobą tańczyć jak nikt”
 • Nie mówiła nic EMO
  „Znowu siedzę z sobą całkiem sam a jedno co jest pewne chciałem to mam o tobie trudno jest zapomnieć ot tak nie mówiła nic chciała z tobą być lubiła solo tańczyć aż po świt kochałem ją jak nik”
 • Pilnie oddam gruz Daj To Głośniej
  „Miałeś wyglądać jak Dicaprio miałam się wozić Twoim cabrio w basenie sączyć Aperole a Ty wyglądasz tak że ja, że ja Cię nie chcę Miałeś być jak z bajki pantofle, a nie stare najki gdzie mogę ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • ona tu jest tekst
 • słowa piosenki ona tu jest
 • piesenki ona tu jest
 • muzyka utwór ona tu jest
 • piosenka ze słowami ona jest tu dzisiaj ze mną

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki On tu jest - O.N.A., tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu On tu jest - O.N.A.. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - O.N.A..