O.S.T.R.: 1001 Karier

Tekst piosenki

Brak wideo

O.S.T.R.

Teksty: 306 Tłumaczenia: 1 Wideo: 67

Tekst piosenki

O.S.T.R.: 1001 Karier

Taki jest los skazanych na post. Setki wyrzeczeń, by pokazać zaplecze. Rząd na rzędzie, błąd na błędzie. Prędzej, bo trwa premiera. Jaki spektakl? Kariera. Teatr? OeSTeRa. Wokół obserwatorzy, w tle napompowane VIP'y. Na scenie jeden aktor przeciw tysiącom krytyk. Niczym nie skryty myślę, czy dam radę. Z tremą tu na estradę, lecz wyjścia nie ma, Więc jadę słowo w słowo, tekst za tekstem Stojąc ponownie przed życiowym testem By wykazać się męstwem przed tymi na uboczu. Gdy czyha na błąd setki tysięcy oczu trudno nie poczuć presji, nie zgubić się w tej kwestii. Tak głupio jest mi w światła kolorach główna rola dla OSTRego, sztuka jednego aktora. Czuję się jak na torach. Tysiące uszu, czekających na pomyłkę w grze tysiąca uczuć. No kiedy nastąpi zła opinia na arkuszu? Dla buców czułe nara. Nie gram dla Oskara. W ZOO szukaj napuszonych jak papuga ara. Stojąc naprzeciwko widza, który wybrzydza tracę w jego oczach, bo nie próbuję się podlizać jako aktor, sztuki tej autor, tekstów redaktor. Daję bo mam to, co dać powinienem podpisane imieniem, nazwiskiem i wszystkim tym, co sercu bliskie. W przekładzie na rym; Ostrowski dla ciągle radosnych Przedstawienie faktów, przełożenie na prosty język potoczny. Uciekając spod wyroczni, klimatów mrocznych sztuka. Tu nie oszukam. Stopa wali jak bazooka, Ostry sylaby duka niezrozumiały jak Grechuta. Miejsce akcji na Bałutach. Obóz TA, choć na scenie jeden aktor, ale wciąż trwała idea. Do sztucznych jak linolea nigdy to nie trafi, zawsze będę tylko tym, co pcha się na afisz. Ile gotowy stracić będzie mój wydawca, gdy zamiast OSTRego poleci dicho w słuchawkach? Energetyczna dawka, moje miejsce tam, gdzie scena. Tu żal wyrażam w trenach w świecie, którego nie ma. Wiem, że stąd nie zejdę do końca przedstawienia.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

O.S.T.R.: 1001 Karier

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

O.S.T.R.: 1001 Karier

Skomentuj tekst

O.S.T.R.: 1001 Karier

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Face it alone Queen
  „hen something so near and dear to life, Explodes inside, You feel your soul, Is set on fire. When something so deep and so far and wide, Falls down beside, Your cries can be heard, So loud a”
 • Ania (piosenka z filmu o Annie Przybylskiej) Andrzej Piaseczny
  „Tak się miało stać Tak być Zostać tak W słońce leć Sama wiesz Najzwyczajniej to pociąga nas Choć dzień Musi zajść Tak czy nie Czy nie, czy nie Czy nie biegniemy tam Żeby żyć, by żyć I ”
 • Nibylandia Blue Cafe
  „Chociaż na moment Pokaż mi miejsce na ziemi Gdzie nie jest tak ciemno, choć słońce Co rano wstaje jak kiedyś Bać się będę mniej Może z czasem będzie lżej Gdy poprosisz, zawsze, ja białą flagę ”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • All I Have (EMO) Oskar Cyms
  „Walking away Closer to sober Something is telling me We can't be reached anymore I'm falling apart But I know that I need you I need you now It hit me like a train When nothing felt the same”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • kariej piosenki
 • 1001 karier

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki 1001 Karier - O.S.T.R., tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu 1001 Karier - O.S.T.R.. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - O.S.T.R..