O.S.T.R.: Cz

Tekst piosenki

Brak wideo

O.S.T.R.

Teksty: 306 Tłumaczenia: 1 Wideo: 67

Tekst piosenki

O.S.T.R.: Cz

Top 3008 rok przymierza z kosmosem Zmieniam stan rzeczy wedle natchnienia Czarne chmury nad miastem, ziemia zapewni atrakcję (To tu kto tam? szczyle, smak) Klaun jak Beavis i Butt-head, znak w kulturze moderna Rozsiany po tawernach, tak zmienia się kalendarz Tak zmieniają się ludzie idąc przez tunel każdy szorstki jak pumeks Jest wiele rzeczy których nie zrozumiem Czy zrozumieć nie chcę Jeden trafi jak w szermierce, rap to jest Bentley Którą kierowcą jest MC, wiesz? (Gram co stanie się, mam to gram w eter) Pcham go twardo jak z Atlanty Falcon To plan do bram, obrał go fakt, zło, strach Coś jeszcze? niczym klimat mafii alko i lata 30-te Niebezpieczne - czaisz? jestem człowiekiem z przyszłości Z przeszłością przenośni Polmos konflikt Paradoksów wzmacnia, gra aglomeracja w snach (3, 2, 1, 0 - giełdowy crack) Poszło w sferę, nie jestem Jupiterem 3-0-0-0-8 cofnięty w 2003, syf nie bestseller płyt tworzę jazz, jest z tym jazda, na czele armii ludzi z nikąd to ja i moje ziomy i z tym związane ryzyko zapoznaj się z rubryką nazwaną - nieznani to my z otchłani jak w płucach kranik Człowiek z przyszłości - mówi to coś ci? Człowiek z nikąd - tzw. incognito Ryzyko? - wszystko jest wliczone w koszta Kto, gdzie, jak chce, byle sam sprostał! Człowiek z przyszłości - mówi to coś ci? Człowiek z nikąd - tzw. incognito Ryzyko? - wszystko jest wliczone w koszta Kto, gdzie, jak chce, byle sam sprostał! Byłem, będę, jestem, być muszę zero wykluczeń, ja nie ten co falsetem szyby tłucze każdy wers to strzała, mikrofon mym łukiem wiesz jak to działa? jak 3000-0-8 z muzyką, laser, garaż DJ na świetnych plackach tłucze tricki Jak sala krzyczy - tak zieleń zastąpiły monolity (Dlatego tu jestem stres, dzień, noc i...) Dzień w dzień tak to samo, tak to trend zer niczym Serrano U boku anioł u drugiego diabeł (diabeł) wiem, że damy radę! Dziś sen ten na patencie brygadę niesie, rap opanowuje eter Tu niemożliwy przeciek przecież uderzam z impetem Człowiek z przyszłości - mówi to coś ci? Człowiek z nikąd - tzw. incognito Ryzyko? - wszystko jest wliczone w koszta Kto, gdzie, jak chce, byle sam sprostał! Człowiek z przyszłości - mówi to coś ci? Człowiek z nikąd - tzw. incognito Ryzyko? - wszystko jest wliczone w koszta Kto, gdzie, jak chce, byle sam sprostał!
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

O.S.T.R.: Cz

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

O.S.T.R.: Cz

Skomentuj tekst

O.S.T.R.: Cz

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • najlepszy dzień w moim życiu Sanah
  „mam dziś dwadzieścia pięć lat połowę czekałam na najlepszy dzień w moim życiu miał mieć nieskończony smak a on przefrunął jak ptak i tak odleciał w ukryciu tęsknię za śmiechem w te dn”
 • <​/3 (złamane serce) Mata
  „Złamane serce na pół Teraz po jednej części mam dla dwóch suk Posklejasz je, rozklei się i tak Za parę lat może ukradniesz mi je znów Ale już nigdy całego, wbiłaś mi szpilkę w całego Muszę iść ”
 • Piękni ludzie Sobel
  „Nie chcę tego ująć źle, eee-ee-ee Ale wydawało się, że jesteś zjeb Choć wcale tak nie jest, może lekki odklejeniec Sory za niezbyt piękne wyrażenie, jebie mnie zakłamane przebarwienie Piękni lud”
 • Laura Daria Zawiałow
  „Patrz Zasłaniam oczy W dłonie chowam twarz Mam na szyi pętlę Pod palcami strach Mów No dalej wieszaj na mnie pusty płacz Dobij mnie ostatnim tchnieniem Jak niemy wrzask Nie przyglądasz Obo”
 • Cicha noc Kolędy
  „Cicha noc, święta noc, Pokój niesie ludziom wszem, A u żłóbka Matka Święta Czuwa sama uśmiechnięta Nad dzieciątka snem , Nad dzieciątka snem. Cicha noc, święta noc, Pastuszkowie ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • człowiek z przeszłości mówi to coś ci tekst
 • człowiek znikad tzw incognito
 • czlowiek z nikad tzw incognit

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Cz - O.S.T.R., tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Cz - O.S.T.R.. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - O.S.T.R..