O.S.T.R. - Cz tekst piosenki - Teksciory.pl

O.S.T.R.: Cz

Tekst piosenki

Brak wideo

O.S.T.R.

Teksty: 291 Tłumaczenia: 1 Wideo: 66

Tekst piosenki

O.S.T.R.: Cz

Top 3008 rok przymierza z kosmosem Zmieniam stan rzeczy wedle natchnienia Czarne chmury nad miastem, ziemia zapewni atrakcję (To tu kto tam? szczyle, smak) Klaun jak Beavis i Butt-head, znak w kulturze moderna Rozsiany po tawernach, tak zmienia się kalendarz Tak zmieniają się ludzie idąc przez tunel każdy szorstki jak pumeks Jest wiele rzeczy których nie zrozumiem Czy zrozumieć nie chcę Jeden trafi jak w szermierce, rap to jest Bentley Którą kierowcą jest MC, wiesz? (Gram co stanie się, mam to gram w eter) Pcham go twardo jak z Atlanty Falcon To plan do bram, obrał go fakt, zło, strach Coś jeszcze? niczym klimat mafii alko i lata 30-te Niebezpieczne - czaisz? jestem człowiekiem z przyszłości Z przeszłością przenośni Polmos konflikt Paradoksów wzmacnia, gra aglomeracja w snach (3, 2, 1, 0 - giełdowy crack) Poszło w sferę, nie jestem Jupiterem 3-0-0-0-8 cofnięty w 2003, syf nie bestseller płyt tworzę jazz, jest z tym jazda, na czele armii ludzi z nikąd to ja i moje ziomy i z tym związane ryzyko zapoznaj się z rubryką nazwaną - nieznani to my z otchłani jak w płucach kranik Człowiek z przyszłości - mówi to coś ci? Człowiek z nikąd - tzw. incognito Ryzyko? - wszystko jest wliczone w koszta Kto, gdzie, jak chce, byle sam sprostał! Człowiek z przyszłości - mówi to coś ci? Człowiek z nikąd - tzw. incognito Ryzyko? - wszystko jest wliczone w koszta Kto, gdzie, jak chce, byle sam sprostał! Byłem, będę, jestem, być muszę zero wykluczeń, ja nie ten co falsetem szyby tłucze każdy wers to strzała, mikrofon mym łukiem wiesz jak to działa? jak 3000-0-8 z muzyką, laser, garaż DJ na świetnych plackach tłucze tricki Jak sala krzyczy - tak zieleń zastąpiły monolity (Dlatego tu jestem stres, dzień, noc i...) Dzień w dzień tak to samo, tak to trend zer niczym Serrano U boku anioł u drugiego diabeł (diabeł) wiem, że damy radę! Dziś sen ten na patencie brygadę niesie, rap opanowuje eter Tu niemożliwy przeciek przecież uderzam z impetem Człowiek z przyszłości - mówi to coś ci? Człowiek z nikąd - tzw. incognito Ryzyko? - wszystko jest wliczone w koszta Kto, gdzie, jak chce, byle sam sprostał! Człowiek z przyszłości - mówi to coś ci? Człowiek z nikąd - tzw. incognito Ryzyko? - wszystko jest wliczone w koszta Kto, gdzie, jak chce, byle sam sprostał!
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

O.S.T.R.: Cz

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

O.S.T.R.: Cz

 

Skomentuj tekst

O.S.T.R.: Cz

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • CARTIER (feat. KIZO) Smolasty
  „moja pierwsza dziewczyna okazała się dziwką ostatnia swego czasu oddała by mi wszytko zrozumiałem ze prawda to jest drugie nazwisko wszystko co wychodzi z moich ust to jebany realtalk zanim doko”
 • SMOK (ft. Kabe) Kobik
  „Nie walę w nos Ja nie walę w nos Za to jaram jak Smok Nie wiem czy to błąd Nie walę w nos Ja nie walę w nos Nade mną gruba łuna Ale to nie smog Siema, witam, jak leci A nowe, ciuchy, stare ”
 • Skin Sabrina Carpenter
  „Maybe we could have been friends If i met you in another life maybe then we could pretend Theres no gravity in the worfds we write Maybe you dodn’t mea nit Maybe blode was the only rhyme the onl”
 • Designer Flow (ft. Young Multi) Trill Pem
  „To Designer Flow to tak beztrosko wjeżdża To Designer Flow niemałą hypu bestia To Designer Flow to tak beztrosko wjeżdża te ruchy mam od dziecka To Designer Flow to tak beztrosko wjeżdża”
 • Promises Wac Toja
  „Jaram się tym gdzie jestem Gdy myślę o tym co przeszłe Ziomki cicho życzyły bym przegrał To była kurwa tragedia To nigdy nie były i nie będą ziomki Weź to na raz pierdolnij Widzisz modelkę, ja ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • człowiek z przeszłości mówi to coś ci tekst
 • człowiek znikad tzw incognito
 • czlowiek z nikad tzw incognit

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Cz - O.S.T.R., tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Cz - O.S.T.R.. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - O.S.T.R..