O.S.T.R.: Cz

Tekst piosenki

Brak wideo

O.S.T.R.

Teksty: 291 Tłumaczenia: 1 Wideo: 66

Tekst piosenki

O.S.T.R.: Cz

Top 3008 rok przymierza z kosmosem Zmieniam stan rzeczy wedle natchnienia Czarne chmury nad miastem, ziemia zapewni atrakcję (To tu kto tam? szczyle, smak) Klaun jak Beavis i Butt-head, znak w kulturze moderna Rozsiany po tawernach, tak zmienia się kalendarz Tak zmieniają się ludzie idąc przez tunel każdy szorstki jak pumeks Jest wiele rzeczy których nie zrozumiem Czy zrozumieć nie chcę Jeden trafi jak w szermierce, rap to jest Bentley Którą kierowcą jest MC, wiesz? (Gram co stanie się, mam to gram w eter) Pcham go twardo jak z Atlanty Falcon To plan do bram, obrał go fakt, zło, strach Coś jeszcze? niczym klimat mafii alko i lata 30-te Niebezpieczne - czaisz? jestem człowiekiem z przyszłości Z przeszłością przenośni Polmos konflikt Paradoksów wzmacnia, gra aglomeracja w snach (3, 2, 1, 0 - giełdowy crack) Poszło w sferę, nie jestem Jupiterem 3-0-0-0-8 cofnięty w 2003, syf nie bestseller płyt tworzę jazz, jest z tym jazda, na czele armii ludzi z nikąd to ja i moje ziomy i z tym związane ryzyko zapoznaj się z rubryką nazwaną - nieznani to my z otchłani jak w płucach kranik Człowiek z przyszłości - mówi to coś ci? Człowiek z nikąd - tzw. incognito Ryzyko? - wszystko jest wliczone w koszta Kto, gdzie, jak chce, byle sam sprostał! Człowiek z przyszłości - mówi to coś ci? Człowiek z nikąd - tzw. incognito Ryzyko? - wszystko jest wliczone w koszta Kto, gdzie, jak chce, byle sam sprostał! Byłem, będę, jestem, być muszę zero wykluczeń, ja nie ten co falsetem szyby tłucze każdy wers to strzała, mikrofon mym łukiem wiesz jak to działa? jak 3000-0-8 z muzyką, laser, garaż DJ na świetnych plackach tłucze tricki Jak sala krzyczy - tak zieleń zastąpiły monolity (Dlatego tu jestem stres, dzień, noc i...) Dzień w dzień tak to samo, tak to trend zer niczym Serrano U boku anioł u drugiego diabeł (diabeł) wiem, że damy radę! Dziś sen ten na patencie brygadę niesie, rap opanowuje eter Tu niemożliwy przeciek przecież uderzam z impetem Człowiek z przyszłości - mówi to coś ci? Człowiek z nikąd - tzw. incognito Ryzyko? - wszystko jest wliczone w koszta Kto, gdzie, jak chce, byle sam sprostał! Człowiek z przyszłości - mówi to coś ci? Człowiek z nikąd - tzw. incognito Ryzyko? - wszystko jest wliczone w koszta Kto, gdzie, jak chce, byle sam sprostał!
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

O.S.T.R.: Cz

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

O.S.T.R.: Cz

Skomentuj tekst

O.S.T.R.: Cz

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Galácticos Mrozu
  „Rozbijamy bank chciał nam życie w ratach dać miasto lunapark duże dzieci wpadną w szał wchodzi zmiana nocna chować się po kątach wszystko w drobny mak mówią że nie wolno a my z osiedla fam”
 • Let Somebody Go Coldplay x Selena Gomez
  „We had a kind of love i thought that it would never end all my lover all my other all my friend we talked around the circle you talked around and than I love you to the moon and back again ”
 • chciałem ci powiedzieć E V
  „Bo dzisiaj chciałem ci powiedzieć Ze w sumie to nie wiem czy to ma sens Twoje oczy wyznaczały cel Dzisiaj krążę po mieście Nie wiem czego chcę Dam ci kwiaty jak zawsze Później łzy na posadzkę ”
 • Scyzoryk Janosika Intruz
  „Fauna i flora, Janosik z Opola Cyk cyk cyk, Scyzoryk Cyk cyk cyk, Scyzoryk Pracuje umysłem, sercem i rękoma I kitram towar kiedy jestem w trasie Szczęścia mi nigdy nie dała podkowa Jestem z Op”
 • All Eyez On Me Francuz Mordo
  „każdy nawija o ciemnej ulicy na której nawet nie postawił nogi All Eyez On Me wchodzę do klubu kończę wieczór robiąc ją w doggy W hotelu co tydzień z inną dziewczyną Woła mnie pieniądz. Nie kus”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • człowiek z przeszłości mówi to coś ci tekst
 • człowiek znikad tzw incognito
 • czlowiek z nikad tzw incognit

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Cz - O.S.T.R., tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Cz - O.S.T.R.. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - O.S.T.R..