O.S.T.R.: Na raz

Tekst piosenki

Brak wideo

O.S.T.R.

Teksty: 292 Tłumaczenia: 1 Wideo: 67

Tekst piosenki

O.S.T.R.: Na raz

Tak jest... Taa... Aha.. Słyszysz, ziom... To biały dom... Tak jest... Wiesz, o co chodzi... Żeby lirykę sprawdzać Styl wolny czy też nie... zawsze w tle... Bo po co być gwiazd... Chwytasz, to masz to... Na raz, na dwa, na trzy i na cztery Wyrzućcie ręce w górę zamiast stać jak emeryt. Na pięć, na pięć, na sześć i na siedem Zróbcie taki hałas, by go usłyszeli w niebie. Na raz, na dwa, na trzy i na cztery Wyrzućcie ręce w górę zamiast stać jak emeryt. Na pięć, na pięć, na sześć i na siedem Zróbcie taki hałas, by go usłyszeli w niebie. Widzisz ziom? Mamy energię jak Red Bull, To nie radio Zet, to tylko rap z projektów, wiata kradzieży i seksu. Nie wierzysz to stestuj. Życie nabiera sensu. Dziś rozbujamy ten klub. Na raz ginie marazm. Na dwa hałas sprawdzam. Na trzy rozwalimy cały ten teatrzyk. Mikrofon nie antyk, nie plastik. To nie prezenterów casting. Z dala od managerów rap gry. Sampling w przestrzeń Rym gryzie jak tse-tse, Bit buja jak Bentley. To wiat skręcony na bletce jak breakdance Uu... bejbe, bejbe... Sceny flavour. Jak duracell energią płacę, Więc mi nie pierdol, pacjent Co jest komercją. Bałucki akcent; Magiera z eMPeCetką. Nasz jest ten wieczór Pod szumem skreczów. Wolny od stresów. Pierwszy kielich Za tych co byli by zobaczyć A zasłyszane pojęli. Na raz, na dwa, na trzy i na cztery Wyrzućcie ręce w górę zamiast stać jak emeryt, Na pięć, na pięć, na sześć i na siedem Zróbcie taki hałas, by go usłyszeli w niebie, Na raz, na dwa, na trzy i na cztery Wyrzućcie ręce w górę zamiast stać jak emeryt, Na pięć, na pięć, na sześć i na siedem Zróbcie taki hałas, by go usłyszeli w niebie. To jest ten dzień Płynę na micu jak lolo na feldze, Tytułu pretendent, Sytuuj się w rzędzie Zagotowanych jak zelmer Styl 200, Wu styl beze mnie Wolę uuu i Alchemię. Zgrywasz gwiazdę? Dostaw se prepomaster Albo zmień dostawcę Lub z nieba zejdź na ławkę I chwyć do ręki farbę Ja kreślę dźwięki jak te Koncert - nie bankiet Lale na parkiet Do bitu parter Dom tak jak Barry z Whitem ziom Gra na szczery kwartet Słowotok jak show Co mam wziąć to na serio biorę Hiphop jest tym dla mnie czym dla ślepego poręcz To nie świat kolęd, choć morały te same To różny testament, co jest grane. Ej Rap rap rap to jest rap Dzielnica Bauty Czyli świat, co mnie uczy Jak błędy wykluczyć, Wiedz wykłutych brak tu Jeli chodzi o rap półswiatku Więc luz hiphop gram Się nie martwię, Pierdolę partie, Nie dla mnie konflikty Twoje co myślisz tyle o wszystkim Ręce w górę bo to rap tu jest, Bo to rap tu jest, bo to rap tu jest... Na raz, na dwa, na trzy i na cztery Wyrzućcie ręce w górę zamiast stać jak emeryt, Na pięć, na pięć, na sześć i na siedem Zróbcie taki hałas, by go usłyszeli w niebie. Na raz, na dwa, na trzy i na cztery Wyrzućcie ręce w górę zamiast stać jak emeryt, Na pięć, na pięć, na sześć i na siedem Zróbcie taki hałas, by go usłyszeli w niebie.
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

O.S.T.R.: Na raz

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

O.S.T.R.: Na raz

Skomentuj tekst

O.S.T.R.: Na raz

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • MC Mata
  „Wstałem jak co dzień ran No i kurwa znów to samo: Pół Polski chce mnie pobić Pół Polski bije brawo Płacze co drugi rodzić Bo trudno się pogodzić W tym że pato raper Nie chce zostać super nianią”
 • Jak hip-hop był hip-hopem ZBUKU, Bezczel
  „2012, Before Hip Hop Tempo Poland Rozpoczynam historie Zrób mi miejsce – moja kolej Tak poznaje mnie Tomek Wchodzę do gry po swoje Witam cie w Polsce Milion I to dosłownie w moment Polska płon”
 • AU (feat. Sokół) Białas
  „nie nazwałbym tego rajem pieniądze tu nie lecą z nieba NIE! to co jest podłe w rodzicach potem w dzieciaku dojrzewa dbajmy o siebie nawzajem bo tu nie można liczyć na władzę AU dbajmy o si”
 • Toxic Love Viki Gabor
  „Czemu znowu robisz to doskonale wiem, ze dobrze się bawisz nie udawaj ze wiesz co to twój błąd i gorzko zapłacisz! Przewidziałam każdy krok teraz wiesz, że ja wiem twoje plany jesteś toxic ”
 • Wishes Come True Duncan Laurence
  „Hay, how are you merry christmas i have a feeling you’re feeling alone you ask me if i have any wishes i said: maybe, it’s time that we get off the phone you ask: What is that all about? Well,”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • styl wolny na micu
 • ostr nasz jest ten wieczór

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Na raz - O.S.T.R., tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Na raz - O.S.T.R.. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - O.S.T.R..