Ob: Jak to czuj

Tekst piosenki

Brak wideo

Ob

Teksty: 2 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Ob: Jak to czuj

1. Nie staram się być kreatywny. To samo idzie ze mnie. Nie mam ciśnienia na feim więc mogę zejść w podziemie. Cienie przeszłości wokół liczą na odpowiedź albo atak. Widziałem i słyszałem gorsze rzeczy przez te lata. Próbujesz wsadzić kij w mrowisko, ale nie umiesz. Może lepiej wsadź go sobie gdzieś? Kiedys zrozumiesz. Na razie ubieraj życie w ideologie trefne. Kiedyś obudzisz się i załgasz. To jest pewne. Do ludzi nie mam żalu o nic poza grubiaństwem. Ty wciskasz to samo co rządzący tym państwem. Te populistyczne hasła - dla mnie śmieszne. W tej buntowniczej pozie tchurza wietrze. Czy widzisz jeszcze przestrzeń dla nieskrępowanych uczuć? Dla spontanicznych słów nie mówiących o zaszczuciu? Ej widzisz radość? Z twojego grymasu czytam, że nie miałeś jej już od długiego czasu. To smutne. Refren: Unikam szybkich osądów, chodź często daję się ponieść. Swój świat biore w dłonie by do celu go donieść. Nowy początek i koniec. Doceniam to co przeżyłem. Próbuje zadbać o coś więcej niż tylko o swój tyłek. x2 2. Wiesz? Chodź jesteś dla mnie tylko cieniem, to życze Ci chwili na przebudzenie. Roztania są tak normalne jak poznawanie nowych istot. Daleko nam do siebie, chodź byliśmy kiedyś blisko. Chwile na twórczość. Ten moment jest uwietrzony. Nowy koncepstw na jutro i idziemy w inne strony. Czas nie ma znaczenia. Zwalniam. Wysiadam z prądu. Przed siebie pójdę ścieszką, zostawiam ten konwój. Unikam szybkich osądów, chodź często daję się ponieść. Swój świat biore w dłonie by do celu go donieść. Nowy początek i koniec. Doceniam to co przeżyłem. Próbuje zadbać o coś więcej niż tylko o swój tyłek. Wiem, że nie raz się myliłem, ale nauki pamiętam. Byłem szczeniakiem, który wziął pod skrzydła inne szczenięta. Szukając prawdy i siły znalazłem siostre i braci. Wiem, że mogę coś zbudować, i że mogę coś stracić. Refren: Unikam szybkich osądów, chodź często daję się ponieść. Swój świat biore w dłonie by do celu go donieść. Nowy początek i koniec. Doceniam to co przeżyłem. Próbuje zadbać o coś więcej niż tylko o swój tyłek. x2 tekst został nadesłany przez: ~marzena
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Ob: Jak to czuj

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Ob: Jak to czuj

Skomentuj tekst

Ob: Jak to czuj

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Solo (piosenka na Eurowizja 2023) BLANKA (PL)
  „Baby, it’s kind of crazy how else to phrase it with you I lost’ve my senses Baby, what happened to ya? I thought I knew ya But now it’s time to face it Ya hot and cold, high and you’re l”
 • Cafe De Paris Dawid Kwiatkowski
  „Gdzie moje oczy masz Daj bo wychodzę Ktoś inny będzie je miał Plecakiem zmieniam kadr Na jednej nodze Czy ktoś postawi mi plac Gdyby świat zawrócił Nie dałbym się na manowce pchać Tour de Fr”
 • Szachy KUBAŃCZYK
  „Zwrotka 1: To jest niewiarygodne, tak jak zeznania w sądzie. Mój pseudonim w Polsce synonimem słowa progress. Dwadzieścia siedem lat, kilka baniek na koncie, twoja forma na lato - my na lata mamy ”
 • WAP (feat. Megan Thee Stallion) Cardi B
  „I said certified freak 7 days a week Wet-ass pussy, make that pullout game weak Yeah /4x Yeah, you fuckin’ with some wet-ass pussy bring a bucket and a mop for this wet-ass pussy Give me every”
 • Mam już dość OLIWKA BRAZIL
  „Mam już dość, mam już dość Yo, wyczuję to na kilometr, alibi masz już gotowe Amiri tak pogniecione, perfumy nie pachną jak moje Może to znów paranoja, a może Cię kocham za dwoje Dlatego palę za ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Jak to czuj - Ob, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Jak to czuj - Ob. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Ob.