Ob: Jak to czuj

Tekst piosenki

Brak wideo

Ob

Teksty: 2 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Ob: Jak to czuj

1. Nie staram się być kreatywny. To samo idzie ze mnie. Nie mam ciśnienia na feim więc mogę zejść w podziemie. Cienie przeszłości wokół liczą na odpowiedź albo atak. Widziałem i słyszałem gorsze rzeczy przez te lata. Próbujesz wsadzić kij w mrowisko, ale nie umiesz. Może lepiej wsadź go sobie gdzieś? Kiedys zrozumiesz. Na razie ubieraj życie w ideologie trefne. Kiedyś obudzisz się i załgasz. To jest pewne. Do ludzi nie mam żalu o nic poza grubiaństwem. Ty wciskasz to samo co rządzący tym państwem. Te populistyczne hasła - dla mnie śmieszne. W tej buntowniczej pozie tchurza wietrze. Czy widzisz jeszcze przestrzeń dla nieskrępowanych uczuć? Dla spontanicznych słów nie mówiących o zaszczuciu? Ej widzisz radość? Z twojego grymasu czytam, że nie miałeś jej już od długiego czasu. To smutne. Refren: Unikam szybkich osądów, chodź często daję się ponieść. Swój świat biore w dłonie by do celu go donieść. Nowy początek i koniec. Doceniam to co przeżyłem. Próbuje zadbać o coś więcej niż tylko o swój tyłek. x2 2. Wiesz? Chodź jesteś dla mnie tylko cieniem, to życze Ci chwili na przebudzenie. Roztania są tak normalne jak poznawanie nowych istot. Daleko nam do siebie, chodź byliśmy kiedyś blisko. Chwile na twórczość. Ten moment jest uwietrzony. Nowy koncepstw na jutro i idziemy w inne strony. Czas nie ma znaczenia. Zwalniam. Wysiadam z prądu. Przed siebie pójdę ścieszką, zostawiam ten konwój. Unikam szybkich osądów, chodź często daję się ponieść. Swój świat biore w dłonie by do celu go donieść. Nowy początek i koniec. Doceniam to co przeżyłem. Próbuje zadbać o coś więcej niż tylko o swój tyłek. Wiem, że nie raz się myliłem, ale nauki pamiętam. Byłem szczeniakiem, który wziął pod skrzydła inne szczenięta. Szukając prawdy i siły znalazłem siostre i braci. Wiem, że mogę coś zbudować, i że mogę coś stracić. Refren: Unikam szybkich osądów, chodź często daję się ponieść. Swój świat biore w dłonie by do celu go donieść. Nowy początek i koniec. Doceniam to co przeżyłem. Próbuje zadbać o coś więcej niż tylko o swój tyłek. x2 tekst został nadesłany przez: ~marzena
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Ob: Jak to czuj

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Ob: Jak to czuj

Skomentuj tekst

Ob: Jak to czuj

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Stefania (Ukraina - Eurowizja 2022) Kalush Orchestra
  „Стефанія мамо мамо Стефанія Розквітає поле, а вона сивіє Заспівай мені мамо колискову Хочу ще почути твоє рідне слово Вона мене колисала дала мені ритм і напевне силу волі не забрати в мене, бо ”
 • SPACE MAN (Wielka Brytania - Eurowizja 2022) Sam Ryder
  „If I was an astronaut, I'd be floating in midair And a broken heart would just belong to someone else down there I would be the centre of my lonely universe But I'm only human and I'm crashing down”
 • SloMo (Hiszpania - Eurowizja 2022) Chanel
  „Let's go Llego la mami La reina, la dura, una Bugatti, El mundo esta loco con este body Si tengo un problema no es monetary Les vuelvo loquito a todos los daddies Voy siempre primera, nunca seco”
 • Hold Me Closer (Szwecja - Eurowizja 2022) Cornelia Jakobs
  „No need to apologise Cuz there’s nothing to regret Well this is not what I wanted Guess all the good things come to an end So baby bye bye, wish you the best But most of alI I wish that I could”
 • In Corpore Sano (Serbia - Eurowizja 2022) Konstrakta
  „Onas eroproc ni somrefne snem Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? (Koja li je tajna?) Mislim da u pitanju je ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Jak to czuj - Ob, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Jak to czuj - Ob. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Ob.