Ob: Jak to czuj

Tekst piosenki

Brak wideo

Ob

Teksty: 2 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Ob: Jak to czuj

1. Nie staram się być kreatywny. To samo idzie ze mnie. Nie mam ciśnienia na feim więc mogę zejść w podziemie. Cienie przeszłości wokół liczą na odpowiedź albo atak. Widziałem i słyszałem gorsze rzeczy przez te lata. Próbujesz wsadzić kij w mrowisko, ale nie umiesz. Może lepiej wsadź go sobie gdzieś? Kiedys zrozumiesz. Na razie ubieraj życie w ideologie trefne. Kiedyś obudzisz się i załgasz. To jest pewne. Do ludzi nie mam żalu o nic poza grubiaństwem. Ty wciskasz to samo co rządzący tym państwem. Te populistyczne hasła - dla mnie śmieszne. W tej buntowniczej pozie tchurza wietrze. Czy widzisz jeszcze przestrzeń dla nieskrępowanych uczuć? Dla spontanicznych słów nie mówiących o zaszczuciu? Ej widzisz radość? Z twojego grymasu czytam, że nie miałeś jej już od długiego czasu. To smutne. Refren: Unikam szybkich osądów, chodź często daję się ponieść. Swój świat biore w dłonie by do celu go donieść. Nowy początek i koniec. Doceniam to co przeżyłem. Próbuje zadbać o coś więcej niż tylko o swój tyłek. x2 2. Wiesz? Chodź jesteś dla mnie tylko cieniem, to życze Ci chwili na przebudzenie. Roztania są tak normalne jak poznawanie nowych istot. Daleko nam do siebie, chodź byliśmy kiedyś blisko. Chwile na twórczość. Ten moment jest uwietrzony. Nowy koncepstw na jutro i idziemy w inne strony. Czas nie ma znaczenia. Zwalniam. Wysiadam z prądu. Przed siebie pójdę ścieszką, zostawiam ten konwój. Unikam szybkich osądów, chodź często daję się ponieść. Swój świat biore w dłonie by do celu go donieść. Nowy początek i koniec. Doceniam to co przeżyłem. Próbuje zadbać o coś więcej niż tylko o swój tyłek. Wiem, że nie raz się myliłem, ale nauki pamiętam. Byłem szczeniakiem, który wziął pod skrzydła inne szczenięta. Szukając prawdy i siły znalazłem siostre i braci. Wiem, że mogę coś zbudować, i że mogę coś stracić. Refren: Unikam szybkich osądów, chodź często daję się ponieść. Swój świat biore w dłonie by do celu go donieść. Nowy początek i koniec. Doceniam to co przeżyłem. Próbuje zadbać o coś więcej niż tylko o swój tyłek. x2 tekst został nadesłany przez: ~marzena
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Ob: Jak to czuj

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Ob: Jak to czuj

Skomentuj tekst

Ob: Jak to czuj

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Miłość jest ślepa Sanah
  „Kochanie mnie to jak pory roku Po miesiącach mroku Słońce świeci zza chmur Kochanie mnie to poza do skoku Nad przepaścią głęboką Potem już tylko w dół Kochanie mnie jak zima w pergoli Mró”
 • Genziara Genzie
  „mam pewność siebie, to praca nie dar oni mi piszą, że ja to mam fart przeżyłam tsunami, hejtu tyle fal nie mogłam już więcej dać, z siebie wiem, wiem najlepiej co na mnie stać jak gwiazda na nieb”
 • 100 BPM - feat. Bletka Kizo
  „Nad miastem unosi się dym Dziś każdy porusza się w tańcu I serce wybija nam rytm Nie braknie nam promieni słońca Gdy mieni się golden hour Którego nie dotykasz końca Chce z Tobą tańczyć jak nikt”
 • Nie mówiła nic EMO
  „Znowu siedzę z sobą całkiem sam a jedno co jest pewne chciałem to mam o tobie trudno jest zapomnieć ot tak nie mówiła nic chciała z tobą być lubiła solo tańczyć aż po świt kochałem ją jak nik”
 • Pilnie oddam gruz Daj To Głośniej
  „Miałeś wyglądać jak Dicaprio miałam się wozić Twoim cabrio w basenie sączyć Aperole a Ty wyglądasz tak że ja, że ja Cię nie chcę Miałeś być jak z bajki pantofle, a nie stare najki gdzie mogę ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Jak to czuj - Ob, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Jak to czuj - Ob. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Ob.