Paktofonika: Ja to ja

Tekst piosenki

Brak wideo

Paktofonika

Teksty: 44 Tłumaczenia: 2 Wideo: 5

Tekst piosenki

Paktofonika: Ja to ja

Przeważnie, zachowuję się poważniePrzeważnie, nikogo nie drażnięPrzeważnie, słucham rad uważniePrzeważnie, nie czuję się odważniePrzeważnie, widać to po mnie wyraźnieOtoczenie nie działa na mnie zakaźniePoprzez wyobraźnię kreuję własne jaAdekwatne do imieniaeR plus A plus HaRobię co trzaRymuję gdy muzyka graJestem członkiem PfkA nie klubu AAPomysłów u mnie mnóstwoNiczym w worku bez dnaBądź co bądź być sobą to domena maPokazy mody i żurnale nie obchodzą mnie wcaleFason swój dobieram sam jak staruszka koraleMam typ osobisty niczym dowódI osobisty powódBy czuć się wygodnie, swobodniePolski rodowód w aktachOpieram się tylko i wyłącznie na faktachPragnę być nietypowy, niepowtarzalnyJednorazowy i oryginalnyJeśli kopiuję to tylko w punktach kseroGdy ktoś powiela kogośUważam go za zeroMówię prawdę szczerąBo nie lubię gdy ktoś kłamieSłużę pomocą, nie na każde zawołanieMam własne zdanie i szereg racjiNiezmienny niezależnie od miejsca, czasu i akcji Od A do Zet, do Zet do AJa to ja to jasne jak dwa razy dwaLata lecą, a ja to wciąż ja O nie! Nie zależy mi na tym by być kanonizowanymJa to ja, więc jako ja chcę być znanyPrawdziwym jak prawdziwek, nie jak sweter z anilanyJedną zasadą wciąż motywowanyBądź własną osobąBądź co bądź sobąNiech twa osoba będzie ozdobąNie jednorazowo, lecz całodobowoTrafiam białym w czarne jak kulą bilardowąOblicz pole podstawy jaką jest oryginałLub działania poletko, jeśli jesteś marionetkąTo wroga sugestia, pożera cię jak bestiaMów do serca bitu, bo tam jest amnestiaOd A do Zet, do Zet do AJa to ja to jasne jak dwa razy dwaProste jak drut, nigdy nie gram z nutA rymów mam w brud, które trwonięGdy tylko stanę przy mikrofonieOd mikrofonu strony nie stronię, o nie! Od A do Zet, do Zet do AJa to ja to jasne jak dwa razy dwaLata lecą a ja to wciąż jaOd A do Zet, do Zet do AJa to ja to jasne jak dwa razy dwaPaktofonikę Gutek już zna Technika Fokusonika wynikaZ ego wielkiego jak galaktykaNie brakuje mi żadnego składnikaDo mojego ja, skala mnie nie dotykaPozwolisz, że posłużę się przykłademJest pewien Smok, który nie jest gademPodąża śladem serca, a nie za stademJego skronie ozdabia tkany wolnością diademJego słowa są szczęścia wodospademTą oto wodą razem ze składemZalewa jak ulewa lub zasypuje grademChcesz czy nie jesteś dla niego obiademRobię to co kocham, to nikomu nie szkodziRobię to no bo to lubię i wiem że wiesz o co mi chodziRobię to no bo chcę to robić a wiem że to mi wychodziChcę i robię, cała reszta mnie nie obchodzi Od A do Zet, do Zet do AJa to ja to jasne jak dwa razy dwaLata lecą a ja to wciąż ja Unikam odgrywania kiedy Ragga prezentujeW jednym więc celu bądź co bądź operujeA skutek, wierz - 'Peace', pozytywny flopodpisano Gutek Od A do Zet, do Zet do AJa to ja to jasne jak dwa razy dwaLata lecą a ja to wciąż jaOd A do Zet, do Zet do AJa to ja to jasne jak dwa razy dwaPaktofonikę Gutek już zna
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Paktofonika: Ja to ja

Ta piosenka jest o tym, żeby być sobą przez cały czas. Nie udawać nikogo innego, nie kryć swojego prawdziwego "siebie"
Autor opracowania: Buberto
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Paktofonika: Ja to ja

Skomentuj tekst

Paktofonika: Ja to ja

Komentarze: 1

Sortuj

~Gość (10 maja 2013, 19:53)
Re: Paktofonika - Ja to ja

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Przybieżeli do Betlejem pasterze Kolędy
  „Przybieżeli do Betlejem pasterze, Grając skocznie Dzieciąteczku na lirze. Chwała na wysokości, chwała na wysokości, a pokój na ziemi. Oddawali swe ukłony w pokorze Tobie z serca ochotneg”
 • Cicha noc Kolędy
  „Cicha noc, święta noc, Pokój niesie ludziom wszem, A u żłóbka Matka Święta Czuwa sama uśmiechnięta Nad dzieciątka snem , Nad dzieciątka snem. Cicha noc, święta noc, Pastuszkowie ”
 • Nie miały aniołki choinki na święta Kolędy
  „1.Nie miały aniołki choinki na święta, o choince dla nich nikt tam nie pamiętał. Popatrzyły się na siebie, wywierciły dziurę w niebie ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho! 2.Złapały za czubek naj”
 • Lulajże Jezuniu Kolędy
  „Lulajże Jezuniu, moja Perełko, Lulaj ulubione me Pieścidełko. Lulajże Jezuniu, lulaj, że lulaj A ty go matulu w płaczu utulaj Zamknijże znużone płaczem powieczki, Utulże zemdlone łkaniem ustecz”
 • Bóg się rodzi, moc truchleje Kolędy
  „Bóg się rodzi, moc truchleje, Pan niebiosów obnażony; Ogień krzepnie, blask ciemnieje, Ma granice nieskończony. Wzgardzony okryty chwałą, Śmiertelny Król nad wiekami; A Słowo Ciałem się stało ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • ja to ja tekst
 • paktofonika ja to ja
 • ja to ja
 • paktofonika ja to ja tekst
 • ja to ja pfk

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Ja to ja - Paktofonika, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Ja to ja - Paktofonika. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Paktofonika.