Paktofonika: Wielka gra

Tekst piosenki

Brak wideo

Paktofonika

Teksty: 44 Tłumaczenia: 2 Wideo: 5

Tekst piosenki

Paktofonika: Wielka gra

MAG::Yo..Wielka gra, jak sądzisz? Kto pyta nie błądzi? Zatem myślę, więc jestem.. też mi dylematem, a tePytania, odpowiedzi, sprawdź co w głowie siedziMało? to dopchaj tak, ażeby aż się wylewałoWielka gra, jak sądzisz? Kto pyta nie błądzi? Zatem myślę, więc jestem.. też mi dylematem, a tePytania, odpowiedzi, sprawdź co w głowie siedziMało? to dopchaj tak, ażeby aż się wylewałoPierdolę Freuda, bo Freud to niedojdaJak Nietzsche, nie przeczę, ja z nimi się policzę, Leczę jak Religa, to zerowa ligaPalców pstrykiem zmieniam myśli w złoto, jestem alchemikiemNie jak Kwaśniewski jest dietetykiem, Wiem, tego się nie boję, będą przeboje z Newsweek-iemIle mam, tyle dam, jak Van Damme (wam dam) kopaSprzymierzeńcy to stopa, werbel, hi-hat, werbel, stopaI Penelopa.. chwyć loopa, rzuć mopaWskrzeszam idee, dalej przez odyseeTylko popatrz i buduj własną legendęJak Anioł Stróż ja tuż obok będęJak Sanczo Pasa mechaniczna pomarańczaTo walka na słówka, nie półsłówka półgłówkaPierdolę to.. i w koszu calówka lądujeJak omen omen Magik zwiastujeŻe czaruje i jak voodoo, to dla luduZ próżnego nie nalejesz bez większego truduBez marzeń, wyobrażeń, działań nie oczekuj cudówRobi się to tak.. ???? nie oczekuj cudówWielka gra, jak sądzisz? Kto pyta nie błądzi? Zatem myślę, więc jestem.. też mi dylematem, a tePytania, odpowiedzi, sprawdź co w głowie siedziMało? to dopchaj tak, ażeby aż się wylewałoWielka gra, jak sądzisz? Kto pyta nie błądzi? Zatem myślę, więc jestem.. też mi dylematem, a tePytania, odpowiedzi, sprawdź co w głowie siedziMało? to dopchaj tak, ażeby aż się wylewałoO o o o FISZ::Aha ... i raz raz razA co.. bez głowy.. nie ma mowy Kiedy nie ma głowyCo nie tylko się kiwa, lecz naciąga jak gąbka, jak trąbkaWypuszcza powietrze, jak wypuszczam myśli, co myślą się zanim łeb rozpieprzęO dylematy, zużyte schematy, ja się nie znam na tym, ja się nie znam na tymNie próbuję wpychać waty do pustych główBo ja się nie znam na tymPróbujesz wmówić mi jaka zakuta pała.. (pała)Dyskutujesz, gdy głowa mała.. (mała) Jestem trochę rozkojarzony, rozpieprzony, jak mało kto (kto)Lecz mam to, co napędza całą machinęFiltruję słowa, które nakładam na ślinęMam w czapie nieźle napchane, najebaneJedno na drugie, grzebię w tym, jeżdżę pługiemDłubię w głowie, palcem, ręką całąI co tam.. masz tandetnie małoPytam: co się stało? Pytam: co się stało?Z nadmuchaną teorią co trzymała w pionie szyjęŁeb przemyję, robię małą rewolucjęPłukanie łbaF I S Z i PA K T O F O N I K AA ha ha haPłukanie łbaF I S Z i PA K T O F O N I K AMAG::Wielka gra, jak sądzisz? Kto pyta nie błądzi? Zatem myślę, więc jestem.. też mi dylematem, a tePytania, odpowiedzi, sprawdź co w głowie siedziMało? to dopchaj tak, ażeby aż się wylewałoWielka gra, jak sądzisz? Kto pyta nie błądzi? Zatem myślę, więc jestem.. też mi dylematem, a tePytania, odpowiedzi, sprawdź co w głowie siedziMało? to dopchaj tak, ażeby aż się wylewałoO o o o
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Paktofonika: Wielka gra

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Paktofonika: Wielka gra

Skomentuj tekst

Paktofonika: Wielka gra

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Przybieżeli do Betlejem pasterze Kolędy
  „Przybieżeli do Betlejem pasterze, Grając skocznie Dzieciąteczku na lirze. Chwała na wysokości, chwała na wysokości, a pokój na ziemi. Oddawali swe ukłony w pokorze Tobie z serca ochotneg”
 • Cicha noc Kolędy
  „Cicha noc, święta noc, Pokój niesie ludziom wszem, A u żłóbka Matka Święta Czuwa sama uśmiechnięta Nad dzieciątka snem , Nad dzieciątka snem. Cicha noc, święta noc, Pastuszkowie ”
 • Nie miały aniołki choinki na święta Kolędy
  „1.Nie miały aniołki choinki na święta, o choince dla nich nikt tam nie pamiętał. Popatrzyły się na siebie, wywierciły dziurę w niebie ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho! 2.Złapały za czubek naj”
 • Lulajże Jezuniu Kolędy
  „Lulajże Jezuniu, moja Perełko, Lulaj ulubione me Pieścidełko. Lulajże Jezuniu, lulaj, że lulaj A ty go matulu w płaczu utulaj Zamknijże znużone płaczem powieczki, Utulże zemdlone łkaniem ustecz”
 • Bóg się rodzi, moc truchleje Kolędy
  „Bóg się rodzi, moc truchleje, Pan niebiosów obnażony; Ogień krzepnie, blask ciemnieje, Ma granice nieskończony. Wzgardzony okryty chwałą, Śmiertelny Król nad wiekami; A Słowo Ciałem się stało ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • wielka gra paktofonika tekst
 • " kto pyta nie błądzi zatem myslę więc jestem"
 • pfk wielka gra tekst
 • wielka gra tekst
 • paktofonika nie przeczę jak nicze ja z nimi się policzę

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Wielka gra - Paktofonika, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Wielka gra - Paktofonika. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Paktofonika.