Pan Du: 1az2wa3rzy

Tekst piosenki

Brak wideo

Pan Du

Teksty: 15 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Pan Du: 1az2wa3rzy

[Duże Pe] Yo, IGS Studio, yo Pa-patrz, Duże Pe, jeszcze raz Uderzam w wasze uszy moim deszczem fraz O-o, słabi emce weźcie czas Zanim powali was ukryty w mieście wrzask Pa-pas, wiesz, że nigdy "pas" nie powiem Nie, dopóki wiem, że płonie w nas ten ogień Ja słowo po słowie będę słał na bit Aż zdobędę szczyt i będę grał jak nikt Mam szyk jak Armani i dynamit wersów Dzielę się z wami tym, co gra mi w sercu Istotny fragment werku dynama miast, yo Mów co chcesz, ale to ja mam blask [Refren] Raz, to chyba jest nasz czas Dwa, hip hop to jest ta gra Trzy, yo, tak się spełnia sny Duże Pe, Igor, Spox, to my x2 [Duże Pe] Puk puk, to ja, pukam do gry bram, Rzucam rym do bitu, no bo, do tego dryg mam Gdy gram, to pod sceną robi się gęsto W mig wam pokażę, ha, co jest esencją Silencio, cisza i spokój Ej, nie dogonicie dzisiaj mych kroków Bo pełen poletu, gram jak Javi Moreno A moja technika, wyjawi ich niemoc Kiedy jak P po L-M-N-O wejdę tu Utnę pewne kwestie jak fader (true) Kiedy na bicie w eter wersy wyślę To będzie wstrząs o jakim nie śnił Richter [Refren] Raz, to chyba jest nasz czas Dwa, hip hop to jest ta gra Trzy, yo, tak się spełnia sny Duże Pe, Igor, Spox, to my x2 [Duże Pe] Moi ludzie mówią do mnie "ziomek, graj to" Więc kopię te rymy jak Tomek Hajto Sczaj to, różnica między nami jest prosta Ja kopię do celu, a on po kostkach Więc zostaw mnie i moją bandę, bo Sprawiamy, że ci słabi mają handrę, yo To Duże Pe, IGS, Spox DJ I nawet jeśli wkurzę cię, chodź bliżej Bo niżej podpisani mają zamysł na tych bitach Udzielić odpowiedzi wam na parę pytań Jak : co ja mam robić, żeby uratować hip hop ? Odpowiedź jest tą płytką [Refren] Raz, to chyba jest nasz czas Dwa, hip hop to jest ta gra Trzy, yo tak się spełnia sny Duże Pe, Igor, Spox, to my x4
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Pan Du: 1az2wa3rzy

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Pan Du: 1az2wa3rzy

Skomentuj tekst

Pan Du: 1az2wa3rzy

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • The Tower (piosenka na Eurowizja 2024) Luna
  „Luna prezentuje piosenkę "The Tower" - propozycja do Konkursu Piosenki Eurowizji 2024. Premiera 24 stycznia 2024 r. Looking for a miracle Waiting for a sun to catch me I’ve gotta find a way back”
 • Nasz Czas TEENZ
  „TEENZ prezentuje utwór "Nasz Czas". Zaczynamy projekt ja jak zawsze dobrze ubrany kiedyś byłem spięty tak jak struna mojej gitary dziś co by nie było zawsze jestem wyluzowany najważniejsze są”
 • Cała sala śpiewa! Siostry Grabowskie, sanah
  „Uuu, na dancing sama szłam Uuuuu, jak gdyby nigdy nic Uuuuuu, pamięć jak sito mam Uuuu, i to plus na dziś W życiu mym nie same róże A szafa gra Ktoś tam wysoko w górze Chyba o mnie dba Ja c”
 • Co ja robię tu Lanberry
  „Dzisiaj znowu nad Warszawą, wisi parę ciemnych chmur. Myślami zawieszona, ciągle tone w tych ramionach, męczy mnie zepsuty mood. Pora zmierzyć sobie puls, i odpuścić może już. Jesteś ciągle ”
 • Ballada Lunaria
  „Uciekamy jak najdalej od Tego, czego nie chce widzieć świat Gdy wokoło każdy boi się Czy jutro będzie lżej Gdzie to dobro, które było w nas Wszystko poszło w piach Po co była w nas ta złość ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki 1az2wa3rzy - Pan Du, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu 1az2wa3rzy - Pan Du. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Pan Du.