Patrycja Markowska: Co

Tekst piosenki

Brak wideo

Patrycja Markowska

Teksty: 94 Tłumaczenia: 0 Wideo: 34

Tekst piosenki

Patrycja Markowska: Co

Spadasz... Miasto słodko lśni, Czy jest poznajesz? Od dziecka zyjesz w nim, Jak w jednej z bajek, Których banał wciąż rozczarowuje... Spadasz... Lecisz... Bo na piechotę Nigdzie nie dochodzi się... Bo świat, który przeraża, W ramionach tuli Cię... I łapiesz na tym się, Że coraz łatwiej Ci żyć, Nie czując nic... Proszę! Nie dziw się... Że czegoś więcej chcę... Nie, nie, nie... Nie śmiej się, Że trochę trochę więcej niż tylko bywać sobą chcę... Przy Tobie jakoś niebezpiecznie lekko, Trzymać Cię za rękę to szaleństwo.. I nie wiem znów co jawą jest, A co się śni, Gdy spadamy... Proszę! Nie dziw się... Że czegoś więcej chcę Nie, nie, nie... Nie śmiej się, Że trochę więcej niż tylko bywać sobą chcę... Nie, nie Nie, nie Nie, nie, nie... Proszę! Nie dziw się... Że czegoś więcej chcę... Nie, nie, nie... Nie śmiej się, Że trochę więcej niż tylko bywać sobą chcę... Proszę! Nie dziw się... Że czegoś więcej chcę Nie, nie, nie...~ Nie śmiej się, Że trochę więcej niż tylko bywać sobą chcę...
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Patrycja Markowska: Co

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Patrycja Markowska: Co

Skomentuj tekst

Patrycja Markowska: Co

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Przybieżeli do Betlejem pasterze Kolędy
  „Przybieżeli do Betlejem pasterze, Grając skocznie Dzieciąteczku na lirze. Chwała na wysokości, chwała na wysokości, a pokój na ziemi. Oddawali swe ukłony w pokorze Tobie z serca ochotneg”
 • Cicha noc Kolędy
  „Cicha noc, święta noc, Pokój niesie ludziom wszem, A u żłóbka Matka Święta Czuwa sama uśmiechnięta Nad dzieciątka snem , Nad dzieciątka snem. Cicha noc, święta noc, Pastuszkowie ”
 • Nie miały aniołki choinki na święta Kolędy
  „1.Nie miały aniołki choinki na święta, o choince dla nich nikt tam nie pamiętał. Popatrzyły się na siebie, wywierciły dziurę w niebie ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho! 2.Złapały za czubek naj”
 • Lulajże Jezuniu Kolędy
  „Lulajże Jezuniu, moja Perełko, Lulaj ulubione me Pieścidełko. Lulajże Jezuniu, lulaj, że lulaj A ty go matulu w płaczu utulaj Zamknijże znużone płaczem powieczki, Utulże zemdlone łkaniem ustecz”
 • Bóg się rodzi, moc truchleje Kolędy
  „Bóg się rodzi, moc truchleje, Pan niebiosów obnażony; Ogień krzepnie, blask ciemnieje, Ma granice nieskończony. Wzgardzony okryty chwałą, Śmiertelny Król nad wiekami; A Słowo Ciałem się stało ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • nie wiem co jawą jest a co się śni markowska

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Co - Patrycja Markowska, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Co - Patrycja Markowska. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Patrycja Markowska.