Patrycja Markowska: Zapach m

Tekst piosenki

Brak wideo

Patrycja Markowska

Teksty: 82 Tłumaczenia: 0 Wideo: 27

Tekst piosenki

Patrycja Markowska: Zapach m

Jeden śpiewał - ciepło mi drugi płakał - u mych drzwi tamten tylko seksu chciał inny już obrączkę - miał Więc ciągle ja, ciągle ja sama tak, sama tak I nareszcie pojawiasz się, pojawiasz się od pierwszego wejrzenia - wiem ciebie szukam od tylu lat połówko ma, połówko ma Pachniesz mą przyszłością - czuję to żaden zapach nie podziałał tak pachniesz mą nadzieją - czuję to w tobie odnajduję drogę swą... Jeden chciał podbijać świat inny tę Markowską znać tamten wciąż rozśmieszał mnie inny kochał tylko siebie, więc... Więc ciągle ja, ciągle ja sama tak, sama tak I nareszcie pojawiasz się, pojawiasz się od pierwszego wejrzenia - wiem ciebie szukam od tylu lat połówko ma, połówko ma Pachniesz mą przyszłością - czuję to żaden zapach nie podziałał tak pachniesz mą nadzieją - czuję to w tobie odnajduję drogę swą... Pachniesz mą przyszłością - czuję to żaden zapach nie podziałał tak pachniesz mą nadzieją - czuję to w tobie odnajduję drogę swą...
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Patrycja Markowska: Zapach m

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Patrycja Markowska: Zapach m

Skomentuj tekst

Patrycja Markowska: Zapach m

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Blue Banisters Lana Del Rey
  „There’s a picture on the walll Of me on a John Deere Jenny headed me a beer Said: How , the hell, did you get there? Oh, Oklahoma, mhh There were flowers that were dry Sittin’ on the dresser”
 • 1-2 X Natalia Szroeder
  „A może się przetnę na pół I dam ci jedna połowę Druga zostanie jak jest Po jednej połowie na głowie Może się stanę powietrzem I będziesz mnie mógł wdychać mnie wszędzie I się stanę strumieniem”
 • chciałem ci powiedzieć E V
  „Bo dzisiaj chciałem ci powiedzieć Ze w sumie to nie wiem czy to ma sens Twoje oczy wyznaczały cel Dzisiaj krążę po mieście Nie wiem czego chcę Dam ci kwiaty jak zawsze Później łzy na posadzkę ”
 • Scyzoryk Janosika Intruz
  „Fauna i flora, Janosik z Opola Cyk cyk cyk, Scyzoryk Cyk cyk cyk, Scyzoryk Pracuje umysłem, sercem i rękoma I kitram towar kiedy jestem w trasie Szczęścia mi nigdy nie dała podkowa Jestem z Op”
 • Za mordę złapani Ivan Komarenko
  „Normalność się kuli cichutko jak myszka Tak skromnie się tuli w pąsowych policzkach A chamstwo w dostatku panoszy się wszędzie Po smacznym obiadku, w królewskim obłędzie! Milczenie jest owiec, a”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Zapach m - Patrycja Markowska, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Zapach m - Patrycja Markowska. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Patrycja Markowska.