PeeRZet: Problem
Tekst piosenki
Brak wideo
Tekst piosenki
PeeRZet: Problem
Ref.Jeśli, tylko masz jakiś problemRozwiążemy go raz na dobreJeśli znów masz coś do mnie chłopczeMam szesnastu bodyguardów w każdej zwrotceMożesz w głębi swojej pamięci przepaść na zawszeSzukając w niej debiutanta który by miał takie puncheTypy myślą że zajebali Rap scenę i profityPo tej płycie będą musieli brać od Donia bityI nie wierz w te bajki, że mają jakieś fankiZamiast Dj`a na koncert biorą dmuchane lalkiEj Jordanie Rapu, jestem Tigerem Woodsem tuBo zgarnę największy hajs, zaliczając najwięcej dziurTy też chcesz nim być? Nie bądź śmieszny koleśTo nie jest golf, jak ciągle zawijają cię na dołekChcesz być taki jak ja? Synu nie bądź komicznyMoże za 20 lat, jak oddam kod genetycznyTypki mają problem z bragga, to uderza w ich godnośćBo niby jak mieliby się chwalić słabą formą?Pora skończyć pierdolić, bo mam mega frajdęJak mówią że każdy tak umie, ale to nie jest oryginalneRef.Raperzy chcieliby wyrwać jakąś Kelly z miniJedyne na które ich stać to te z Kelly FamiliiPewnie chcieliby też ten freestyle z "8-smej mili"Ale z matury ustnej, z głową w dół wychodziliMówię wiesz o których Raperach, dla starej szkoły respektSprzedali 5 płyt i w teledysku jeżdżą Mercem?!Mnie nie obchodzi kurwa, że robisz płytę koleżkoMów wyraźniej bo usłyszałem że robisz pytę koleżkoNie wiem, może mają ten hajs jakby kradli ropęTym lepiej - wyczyszczę im konta jak Mr. BlackwellJedyna sytuacja w której masz więcej klamkę G(?)To jak uciekam ci samochodem gdy trzymasz drzwiA twoje osiedla to nie są żadne kurwa gettaTo tylko panny z wózkiem i piękniejsze ziomy w swetrachNie martw się o mnie, mój dystans do siebie jest w normieZwrotki jak te nabijam, gdy typy mają do mnie problemRef.Mam tekstów 100 na solo, stomatolog na MajkuBo zostawiam ich w fotelu w szoku z gębą otwartąPo moim głosie poznasz że była dobra bibaIm w zemście ex-bybe coś wycięła chybaChcę tu wnieść mega świeżość i nową jakośćPodczas gdy typom MP3 w sieci dają radośćLubie dużo zwiedzać, mów mi GlobtroterAle wychodzę tylko jak się skończy Johny WalkerW ogóle ziomy chcą zgrywać alfonsa, to PolskaTypy w śmiesznych futrach na rogach żebra ją na BolsaMasz problem? Nie pytaj, podpisuj do mnieJak odpowiem, nie mów swojej pannie że nie byłeś w formieKocham bragga, i wiesz, masz zemną szanse na węzy mniejszeNiż Nowator z Tedem na wrestlingI niech krążą słuchy że gdy ma problem koloDziałam skuteczniej w tej kwestii niż prywatny psychologRef.
Tłumaczenie piosenki
PeeRZet: Problem
Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Reklama
Reklama
Inne teksty wykonawcy
PeeRZet: Problem
-
Skillsy i Flow
- PeeRZet
-
Zajawkowicze
- PeeRZet
-
Zwyczajni Niezwyczajni
- PeeRZet
-
Acha to ten Mezo
- PeeRZet
-
Dzi
- PeeRZet
Skomentuj tekst
PeeRZet: Problem
Pisz jako Gość
4000 znaków do wpisania
Twój komentarz może być pierwszy
Reklama
Reklama
Polecane na dziś
Teksty piosenek
-
HOT GIRL SUMMER ft. Kizo, Malik Montana (prod. Vłodarski)
MODELKI
„Work it, bitch Hot girl summer, lubię, co zakazane To hot girl summer, już wiecie, co jest grane Hot girl summer, lubię, co zakazane To hot girl summer, już wiecie, co jest grane Hot girl summe”
-
TY MASZ - ft. Kukon
Gibbs
„Jaki urok masz, skoro przyciąga tak Że nic nie rusza mnie jak ty dzisiaj Jakby dotknął żar, nie mogę w miejscu stać Coś mówi mi, że to twoja wina Nosisz w sobie coś, czego trzeba mi, cest la vie ”
-
Niewinna
Skolim & Blanka
„Blanka i Skolim prezentują wspólny singiel - "Niewinna" Tekst: Nie jesteś niewinna Niegrzeczna dziewczynka Sama wiesz najlepiej, co ze mną robisz w myślach Nie jesteś niewinna Niegrzeczna”
-
sezon
Dawid Podsiadło
„Jest 2:05 Gdzieś mijasz moją twarz Więc czytam, że Ci źle Że nie chcesz jeszcze spać Akurat mam czas Całe szczęście żadnych już spraw Maruda to ja Nigdy nam nie dałem szans Pędzę, zanim nam ”
-
Nareszcie (Igor Herbut, Zalia, Vito Bambino - Męskie Granie Orkiestra 2026)
Męskie Granie Orkiestra
„Ja się staram powiedzieć, że mnie ciągnie do ciebie I od dawna to wiem Puk, puk, puk Czy otworzysz mi? Swoje życie, żebym ja mógł w nim na co dzień być Do skutku, bo do tej pory nic Miałem gra”
Reklama
Ostatnio wyszukiwane
Teksty piosenek
Wybrane
Teksty piosenek
-
AKUKU (feat. Kwolczi & YF)
- EKIPA
-
all i know
- Krzysztof Kreft
-
Nie boję się
- Polo Vibes
-
i was fine (before you walked into my life)
- Krzysztof Kreft
-
another hero
- Krzysztof Kreft
-
happy endings
- Krzysztof Kreft
-
DISNEY PRINCESS
- Melanie Martinez
-
Pamiętaj - feat. Fanka
- pszona
-
Lose Control - feat. Elton John
- Yeat
-
the last glass of wine
- Krzysztof Kreft
Reklama
Tekst piosenki Problem - PeeRZet, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Problem - PeeRZet. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - PeeRZet.
Komentarze: 0