Peja: Doskona

Tekst piosenki

Brak wideo

Peja

Teksty: 162 Tłumaczenia: 0 Wideo: 7

Tekst piosenki

Peja: Doskona

Dałeś doskonały przykład, jaki być nie powinienem, czy różnimy sie znacznie? Tego nawet ja nie wiem, ale obiecałem sobie, że coś w tym życiu zmienię, nie wiem czy mi wyjdzie, lecz się staram być człowiekiem. Ten strach jako towarzysz w drodze na ostatnie piętro, czy drzwi wejściowe całe i czy czeka mnie tam piekło? Sam nie raz wywarzałem te drzwi wyłamywałem, bo do domu rodzinnego jakoś dostać sie musiałem. Kiedy klucz od wewnątrz często był wsadzony w zamek 21/8 dom pełen niespodzianek. Gdzie w oknach brak firanek od małego dzieciaka, pamiętam w kuchni i na pokojach draka. Rodzinne zapasy przy użyciu tasaka! Zdarzyło sie płakać jestem zupełnie szczery, strach we mnie wzbudzał widok siekiery, w rekach tyrana, który miał być moim ojcem a pokazał mi w życiu same rzeczy najgorsze i na tym nie skończę, obietnice bez pokrycia ile zobowiązań z twojej strony za życia. Muza na full, żarcie z rożna, poker, lata osiemdziesiąte to czasy prochybicji, menzurki i kuwety w samym stanie wojennym, wódy widok codzienny to domowa produkcja, miałem zdolnego staruszka, na głowie poduszka by zagłuszyć te bełkoty bawiącej sie hołoty, obok do białego rana cała zgraja najebana, wszyscy tu bywali Waldek Kiera z mieszkania. Jakie doświadczenia? Zagrożenie, złe doznania, świeża emulsja ścienna na niej krew rozmazana. W drzwiach powyrywane zamki, drzazgi, braki szyb w oknach, przed kolegami obciach plus szereg interwencji: pies, kuratorzy i opiekun społeczny, bardzo dobrze znany jak wywiad środowiskowy, czy z bratem mam co jeść, czy do szkoły gotowy. To relacje sąsiada, który za dużo gadał a sam nie był święty zwoził dupy do mieszkania. Z koleszkami z milicji miał bal do białego rana 2 1 8 oto moj życiowy dramat! Dałeś doskonały przykład, jaki być nie powinienem, czy różnimy sie znacznie? Tego nawet ja nie wiem, ale obiecałem sobie, że coś w tym życiu zmienię, nie wiem czy mi wyjdzie, lecz sie staram być człowiekiem. Wyrzucałem oknem noże, żeby nie były w użyciu, chowałem pieniądze i wóde a dlaczego? By nigdy więcej nie widzieć Ciebie pijanego! Żebym miał jutro, co jeść, gdybyś poszedł w ciul tato, parę razy sie zdarzyło nazwać cię pijana szmatą! Ty śpisz ja cię okradam, po cichu sie skradam, co by było gdybym wpadł, byś sie zbudził mnie przyłapał? Nigdy o tym nie myślałem to głód determinacja, zaminiles życie z synem na prywatne wakacje. W lodówce czystki rzadził Ludwik Waryski. Dwie stówy to nie mało je sie chciało wiec śmiało do przodu, do przodu zniszczyć uczucie głodu to jeden z istniejących tych kradzieży powodów. Zmarnowałeś mi dzieciństwo tak niestety wyszło, zmarnowałeś mi matkę ja byłem tego świadkiem. Tyle widziałem przypadkiem, czego nie powinienem, nic nie rozumiałem przecież byłem mamlym dzieckiem. Ile wylanych łez tyle co wódy w kielonach? W stopie seta golona cóż seta następna w pieczątkach. I w pracy, po pracy, pijacy, rodacy! Przyszło ci w końcu za to życiem przypłacić!
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Peja: Doskona

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Peja: Doskona

Skomentuj tekst

Peja: Doskona

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Stranger (feat. Keanu Silva, Jhn McFly - piosenka z filmu 'Kolejne 365 dni') Marissa
  „Kiss me like a stranger Come and taste my flavor You don't need no chaser Just vibe on My danger Kiss me like a stranger Come and taste my flavor You don't need no chaser Just vibe on ”
 • Ania (piosenka z filmu o Annie Przybylskiej) Andrzej Piaseczny
  „Tak się miało stać Tak być Zostać tak W słońce leć Sama wiesz Najzwyczajniej to pociąga nas Choć dzień Musi zajść Tak czy nie Czy nie, czy nie Czy nie biegniemy tam Żeby żyć, by żyć I ”
 • Nibylandia Blue Cafe
  „Chociaż na moment Pokaż mi miejsce na ziemi Gdzie nie jest tak ciemno, choć słońce Co rano wstaje jak kiedyś Bać się będę mniej Może z czasem będzie lżej Gdy poprosisz, zawsze, ja białą flagę ”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • All I Have (EMO) Oskar Cyms
  „Walking away Closer to sober Something is telling me We can't be reached anymore I'm falling apart But I know that I need you I need you now It hit me like a train When nothing felt the same”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • peja doskonały przykład tekst
 • peja wyłamywałem dostać
 • doskona
 • peja "to głód determinacja "
 • tekst piosenki peja domowe zapasy przy

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Doskona - Peja, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Doskona - Peja. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Peja.