Perry Como: Fancy dancer
Tekst piosenki
Brak wideo
Tekst piosenki
Perry Como: Fancy dancer
See the clouds floating by in the sky without notice whispering "I know you" and the tears in my eyes never dried from the inside what am I to do? I am wanting to find a way I am needing an answer I am waiting to see the day when I'm not just a fancy dancer Is there no place I can go is there not a friendly ear? I am wanting to say "I love you" wanting to say that I need you wanting to hear that you love me too! Every day is just like the last one nothin's ever new and I know today will be like tomorrow nothin' I can do I am wanting to find a way I am needing an answer I am wanting to see the day when I'm not just a fancy dancer Is there no place I can go is there not a friendly ear? I am wanting to say "I love you" wanting to say that I need you wanting to hear that you love me too! I am wanting to find a way I am needing an answer I am wanting to see the day when I'm not just a fancy dancer Is there no place I can go?
Tłumaczenie piosenki
Perry Como: Fancy dancer
Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Reklama
Reklama
Inne teksty wykonawcy
Perry Como: Fancy dancer
-
Far away places
- Perry Como
-
Fly me to the moon
- Perry Como
-
Watchin' the trains go by
- Perry Como
-
We'll meet again
- Perry Como
-
We've only just begun
- Perry Como
Skomentuj tekst
Perry Como: Fancy dancer
Pisz jako Gość
4000 znaków do wpisania
Twój komentarz może być pierwszy
Reklama
Reklama
Polecane na dziś
Teksty piosenek
-
PANGEA - x Polo G
Mata
„[Mata] (Yo, Ayo) (That might be toxic, don't touch it) Yeah, yeah Chciałem podbić świat — jak mogę zrobić to w Polsce? Pewnie jakoś się da Yeah [Mata] Dziękuję za talent, mnożę go no i forsę ”
-
SUPERPOWER
Edyta Górniak
„Byłam obok zawsze, nieważne, co mówili o mnie. Nieważne, ile dałam, chcieli zabrać mi więcej. Nie miało znaczenia, kim jestem. Dla nich ważne, co sprzeda się lepiej. Już nie zliczę, który raz rzuc”
-
fantazje (prod. Koder, Miroff) - ft. Pezet, Bedoes 2115
MIÜ
„[Pezet {MIÜ}:] Seksualne mam fantazje tak jak Vetements Hity, fazy i obrazy nie są od tabletek, ziom, uh Duże usta, długie pazy lubi Hermes, Dior W chuj ma glow, puls przyspiesza jakbym fetę wziął”
-
Nic do ukrycia - feat. Szamz
Fagata
„[Szamz] Czemu jesteś zły? Nie udawaj, dobrze wiem to Czemu, kurwa, chcesz teraz patrzeć mi na bankroll? Nie wystarcza tobie twoje życie? No to, kurwa, cienko Jak nie jesteś ze mną, no to weź się p”
-
Na zawsze
KOSSAKOWSKI
„Mówiłaś: „Wierzę ci, wierzę ci”, a miałaś drugi plan, drugi plan. Twoje „na zawsze” brzmi jak tani playback kłamstw, playback kłamstw. Twoje perfumy na mojej kurtce, ale twój telefon milczy znó”
Reklama
Ostatnio wyszukiwane
Teksty piosenek
Wybrane
Teksty piosenek
Reklama
Tekst piosenki Fancy dancer - Perry Como, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Fancy dancer - Perry Como. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Perry Como.
Komentarze: 0