Pezet / Noon: Mi

Tekst piosenki

Brak wideo

Pezet / Noon

Teksty: 46 Tłumaczenia: 0 Wideo: 1

Tekst piosenki

Pezet / Noon: Mi

feat. Lari Fari Dziś z Tobą bujam w obłokach powiedz co czułaś, gdy blask w Twoich oczach sie tułał, płonął ogień w Twoich lokach. Chłopak w szarych blokach lowelasy w drogich furach i tak wiem, że mnie kochasz tym pachnie Twoja skóra. Poznaliśmy się - wtedy wygladałaś tak pięknie wiedziałaś nawet gdzie mieszkam i na którym piętrze, w którym bloku cała reszta wreszcie się spełniła spokój we mnie mieszka, szczęście jest tam z boku, gdzieś, też znowu jesteś obok, chce być z Tobą, być sobą lecz muszę teraz hajs zarabiać, żeby jutro żyć spoko i tylko chwilę krótką, dziś wieczór Martini z wódką wymieszam, kolacja przy świecach świat na nas zaczeka i niech miłość płynie przez osiedla i niech smutek ginie w zimnym piwie niech ciało do ciała przylega i pod mroku całunem, francuski pocałunek, jeśli chcesz akompaniament hip hopu, wiesz., błyszczysz jak diament kotku. Serce w sercu Miłość w moim mieście W tamtym miejscu, gdzie mieszkałeś Serce w sercu Miłość w moim mieście Gdzieś zniknąłeś, dziś znów jesteś. Świat cały zapomni, nieprzytomnych spojrzeniach naszych przy związkach godnych pragnienia gasić będziesz potrafić kiedyś, dzizgać w marzeniach potrzeby ja i koledzy, młode strzelby, w głębi szarych osiedli w nich moja miłość się tli, a pieniądze u progu czas mija w świetle bloków, obiecaj mi miłość do grobu. [ Serce w sercu ... ] I kiedy dziś spijam z Ciebie słodki karmel do lodów mijam jak Bankler i Scarlett, mijach ich z wiatrem, obok nasz świat jest bądź moją niunią zawsze nie oddam się tym pizdom, które dla hajsu piszczą na lowelasów lecą, też będę śmigał betą Ty zostań przy mnie, jakkolwiek oczy się świecą niech nasze sny się spełniają nie patrzmy teraz w przyszłość obok Ty i hip hop, ja już dzisiaj i tutaj mam wszystko. Serce w sercu Miłość w moim mieście W tamtym miejscu, gdzie mieszkałeś Serce w sercu Miłość w moim mieście Gdzieś zniknąłeś, dziś znów jesteś. x2
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Pezet / Noon: Mi

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Pezet / Noon: Mi

Skomentuj tekst

Pezet / Noon: Mi

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Miłość jest ślepa Sanah
  „Kochanie mnie to jak pory roku Po miesiącach mroku Słońce świeci zza chmur Kochanie mnie to poza do skoku Nad przepaścią głęboką Potem już tylko w dół Kochanie mnie jak zima w pergoli Mró”
 • Genziara Genzie
  „mam pewność siebie, to praca nie dar oni mi piszą, że ja to mam fart przeżyłam tsunami, hejtu tyle fal nie mogłam już więcej dać, z siebie wiem, wiem najlepiej co na mnie stać jak gwiazda na nieb”
 • 100 BPM - feat. Bletka Kizo
  „Nad miastem unosi się dym Dziś każdy porusza się w tańcu I serce wybija nam rytm Nie braknie nam promieni słońca Gdy mieni się golden hour Którego nie dotykasz końca Chce z Tobą tańczyć jak nikt”
 • Nie mówiła nic EMO
  „Znowu siedzę z sobą całkiem sam a jedno co jest pewne chciałem to mam o tobie trudno jest zapomnieć ot tak nie mówiła nic chciała z tobą być lubiła solo tańczyć aż po świt kochałem ją jak nik”
 • Pilnie oddam gruz Daj To Głośniej
  „Miałeś wyglądać jak Dicaprio miałam się wozić Twoim cabrio w basenie sączyć Aperole a Ty wyglądasz tak że ja, że ja Cię nie chcę Miałeś być jak z bajki pantofle, a nie stare najki gdzie mogę ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Mi - Pezet / Noon, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Mi - Pezet / Noon. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Pezet / Noon.