Pięć Dwa Dębiec: By

Tekst piosenki

Brak wideo

Pięć Dwa Dębiec

Teksty: 68 Tłumaczenia: 0 Wideo: 3

Tekst piosenki

Pięć Dwa Dębiec: By

Hans: To proste jestem skomplikowany na amen, ktoś wierzy w ideały. Ja wierzę w krople dążące w skały. To jasne mam czarne myśli, śni mi się że ktośkrzyczy gdy reszt milczy. To dobre bo czasem czuję się zły. To mądre że ludzie radzą sobie z tym. To ważne żeby czasem poczuć się nikim. By zdeptany z chodnikiem usiąść i pomyśleć.I gdy zostałeś z niczym chodź dokopać się do przyczyn. Wódka i tytoń kawa z rana bez siadania.Myśląc i milcząc by sprawa była znana dla was 1000 ludzi przeżywa dramat na raz.A potem pisząc dla was rap oparty na faktach. Wolność, godność, miłość, podłość, szczęście, dobro to jest motto, dom i ogród, wyjazd, powrót, dzieciak, uśmiech, ona z wózkiem, wzrok sam mówi, serce czuje.Gdy ktoś się gubi, ktoś go odnajduje. Czasem trzeba tylko być nie odwracać sie w tył.I żyć nie będąc kimś ale będąc sobą. Akceptując nie znając siebie nie możeszwiedzieć co to znaczy być.Gdzie jest twoje miejsce?? Gdzie powinieneś iść??Gdzie jest twoje miejsce?? Gdzie powinieneś iść??Ref:Po prostu być, iść tam gdzie masz iść.Po prostu być, urzeczywistniać sny.Po prostu być, żyć tak jak chcesz żyć.Po prostu być, po prostu być.Po prostu być, iść tam gdzie masz iść.Po prostu być, urzeczywistniać sny.Po prostu być, żyć tak jak chcesz żyć.Po prostu być, po prostu być.Po prostu być, iść tam gdzie masz iść.Po prostu być, urzeczywistniać sny.Po prostu być, żyć tak jak chcesz żyć.Po prostu być, po prostu być.Deep:W twoje ręce oddałem wolność woli w podzięce. A w jej miejsce w szczęściu i niedolimam twe serce. Weź egoizm już już nie chce, dziś dla siebie jak przedtem.Już nie pędzę z motyką w stronę słońca do nikąd. Teraz drżę jak pachniesz, patrzę w ciebie kiedy zaśniesz, cicho szepcze do ucha chociaż wiem że nie słuchasz.Czaruj mnie tak bez ustanku, czaruj w nocy i o poranku.Nie przestawaj dalej pięty, niech piszą o nas legendy. Ten egocentryczny lęk,którego tak trudno cenić. Codziennie rano wstaję aby dla ciebie coś zmienić.Codziennie rano patrzę jak śpisz cały czas przy mnie. Chodź czasem masz dość ale ja z to cię nie winię. Ja wiem że nie dojrzałem obudziłaś mnie ze snu,byśmy wespu mimo przeszkód zbudowali dom naszemu dziecku.Byśmy pośród pokus nigdy się nie postradali. Bądź spokojna wykuliśmy nasz miłość ze stali.Jesteś wszystkim. Pokazałaś chłopcu jak być. Tylko ty do mnie dotarłaś.Nie potrafił tego nikt. Tylko ty i ja niech nawet brudne ulice zapłoną. Po prostu bądź do śmierci mego świta koroną. Miłość daje skrzydła nie po to by chmury gonić.Miłość daje po to skrzydła bym mógł cię ochronić.Podaj mi dłoń, gońmy ją, potem brońmy ją, to tońmy w niej. chodź ze mną to nasz dzień...Ref:Po prostu być, iść tam gdzie masz iść.Po prostu być, urzeczywistniać sny.Po prostu być, żyć tak jak chcesz żyć.Po prostu być, po prostu być.Po prostu być, iść tam gdzie masz iść.Po prostu być, urzeczywistniać sny.Po prostu być, żyć tak jak chcesz żyć.Po prostu być, po prostu być.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Pięć Dwa Dębiec: By

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Pięć Dwa Dębiec: By

Skomentuj tekst

Pięć Dwa Dębiec: By

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Mama Doda
  „I don’t wanna be the one who brakes you I don’t wanna let you down If my love is not unconditional why Should you be here at all now Rule number one is you need to feel wanted Unhappy people ”
 • Explosion Ech poleczko (DNSQ Remix) - feat. Guzowianki Kalwi & Remi
  „Kalwi & Remi feat. Guzowianki prezentują piosenkę "Explosion Ech poleczko" (DNSQ Remix). Słonko w stawie spać się kładzie lecz muzyka dalej gra nie usiedzi nikt na ławie i Zosieńka nad staw gna ”
 • Why Kiki? Iam Tongi
  „Blue water dancing, ocean spray in the air Trade winds waving your jet black hair Island girl, kinda east side crazy You never call me yours but you call me baby Dinosaurs Spine at Hang Dong, Ta X”
 • Neodym (feat. Błażej Król) Nosowska
  „Może być mocniej i głośniej Bardziej i bliżej Bliżej Nie przywołałaś mnie gestem Chodź To było coś bardziej jak to Co wzywa ćmy Ciało pamięta więcej Znowu myślę o… Tak zmęczony, że pewnie ni”
 • Świenty Paweł Latające Biustonosze
  „Czy to tygrys, czy to lew Właśnie zmieszał z Jarkiem krew Nie do wiary że punkowiec To prezesa dziś dachowiec Tyle było opowieści O tych JOW-ach co tak miały Odbudować demokrację A to zwykłe ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • dla mnie jesteś wszystkim pokazalas chłopcu jak zyc
 • nauczyłaś mnie zyc tylko ty do mnie dotarlas nie potrafik tego nikt
 • gdy ktoś się gubi ktoś go odnajduje

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki By - Pięć Dwa Dębiec, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu By - Pięć Dwa Dębiec. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Pięć Dwa Dębiec.