Pięć Dwa Dębiec: By

Tekst piosenki

Brak wideo

Pięć Dwa Dębiec

Teksty: 68 Tłumaczenia: 0 Wideo: 3

Tekst piosenki

Pięć Dwa Dębiec: By

Hans: To proste jestem skomplikowany na amen, ktoś wierzy w ideały. Ja wierzę w krople dążące w skały. To jasne mam czarne myśli, śni mi się że ktośkrzyczy gdy reszt milczy. To dobre bo czasem czuję się zły. To mądre że ludzie radzą sobie z tym. To ważne żeby czasem poczuć się nikim. By zdeptany z chodnikiem usiąść i pomyśleć.I gdy zostałeś z niczym chodź dokopać się do przyczyn. Wódka i tytoń kawa z rana bez siadania.Myśląc i milcząc by sprawa była znana dla was 1000 ludzi przeżywa dramat na raz.A potem pisząc dla was rap oparty na faktach. Wolność, godność, miłość, podłość, szczęście, dobro to jest motto, dom i ogród, wyjazd, powrót, dzieciak, uśmiech, ona z wózkiem, wzrok sam mówi, serce czuje.Gdy ktoś się gubi, ktoś go odnajduje. Czasem trzeba tylko być nie odwracać sie w tył.I żyć nie będąc kimś ale będąc sobą. Akceptując nie znając siebie nie możeszwiedzieć co to znaczy być.Gdzie jest twoje miejsce?? Gdzie powinieneś iść??Gdzie jest twoje miejsce?? Gdzie powinieneś iść??Ref:Po prostu być, iść tam gdzie masz iść.Po prostu być, urzeczywistniać sny.Po prostu być, żyć tak jak chcesz żyć.Po prostu być, po prostu być.Po prostu być, iść tam gdzie masz iść.Po prostu być, urzeczywistniać sny.Po prostu być, żyć tak jak chcesz żyć.Po prostu być, po prostu być.Po prostu być, iść tam gdzie masz iść.Po prostu być, urzeczywistniać sny.Po prostu być, żyć tak jak chcesz żyć.Po prostu być, po prostu być.Deep:W twoje ręce oddałem wolność woli w podzięce. A w jej miejsce w szczęściu i niedolimam twe serce. Weź egoizm już już nie chce, dziś dla siebie jak przedtem.Już nie pędzę z motyką w stronę słońca do nikąd. Teraz drżę jak pachniesz, patrzę w ciebie kiedy zaśniesz, cicho szepcze do ucha chociaż wiem że nie słuchasz.Czaruj mnie tak bez ustanku, czaruj w nocy i o poranku.Nie przestawaj dalej pięty, niech piszą o nas legendy. Ten egocentryczny lęk,którego tak trudno cenić. Codziennie rano wstaję aby dla ciebie coś zmienić.Codziennie rano patrzę jak śpisz cały czas przy mnie. Chodź czasem masz dość ale ja z to cię nie winię. Ja wiem że nie dojrzałem obudziłaś mnie ze snu,byśmy wespu mimo przeszkód zbudowali dom naszemu dziecku.Byśmy pośród pokus nigdy się nie postradali. Bądź spokojna wykuliśmy nasz miłość ze stali.Jesteś wszystkim. Pokazałaś chłopcu jak być. Tylko ty do mnie dotarłaś.Nie potrafił tego nikt. Tylko ty i ja niech nawet brudne ulice zapłoną. Po prostu bądź do śmierci mego świta koroną. Miłość daje skrzydła nie po to by chmury gonić.Miłość daje po to skrzydła bym mógł cię ochronić.Podaj mi dłoń, gońmy ją, potem brońmy ją, to tońmy w niej. chodź ze mną to nasz dzień...Ref:Po prostu być, iść tam gdzie masz iść.Po prostu być, urzeczywistniać sny.Po prostu być, żyć tak jak chcesz żyć.Po prostu być, po prostu być.Po prostu być, iść tam gdzie masz iść.Po prostu być, urzeczywistniać sny.Po prostu być, żyć tak jak chcesz żyć.Po prostu być, po prostu być.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Pięć Dwa Dębiec: By

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Pięć Dwa Dębiec: By

Skomentuj tekst

Pięć Dwa Dębiec: By

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Post Dawid Podsiadło
  „Czy ona z nim spała Czy było bara-bara Wielce ciekawi mnie Post Czy staję na zakazach Czy płaci każdy mandat Na pewno nie Post Czy płaci alimenty Kupuje im prezenty Nie wydaje mi się Po”
 • Jest tylko teraz (Męskie Granie Orkiestra 2022) Bedoes, Krzysztof Zalewski, Kwiat Jabłoni
  „W moich oczach strach jak w twoich Wiem, że się boisz więc mnie złap za dłoń i Rozświetlimy noc i niech blask nas chroni Bo nam nie brak serca, nawet gdy brak naboi Słuchaj Nie ma co się bać! ”
 • Wyglądasz Idealnie SKOLIM
  „Dla mnie Zatańczysz teraz dla mnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Oj tak ładnie Ładnie Bujaj się tak ładnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Hej, piękna kręć d”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • In Corpore Sano (Serbia - Eurowizja 2022) Konstrakta
  „Onas eroproc ni somrefne snem Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? (Koja li je tajna?) Mislim da u pitanju je ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • dla mnie jesteś wszystkim pokazalas chłopcu jak zyc
 • nauczyłaś mnie zyc tylko ty do mnie dotarlas nie potrafik tego nikt
 • gdy ktoś się gubi ktoś go odnajduje

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki By - Pięć Dwa Dębiec, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu By - Pięć Dwa Dębiec. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Pięć Dwa Dębiec.