PIH: Nie dla mnie

Tekst piosenki

Brak wideo

PIH

Teksty: 131 Tłumaczenia: 1 Wideo: 46

Tekst piosenki

PIH: Nie dla mnie

Śmiejemy się często z nich, Dużo hajsu, puste życie, Ale czasami jest tak, Że jest to śmiech przez łzy... Słowo ...słowo... Urodziłem się w bloku, umrę Takich jak ja podziemny krąg Niewiele mam ale dzięki pracy własnych rąk Ciebie nie mogę słuchać -wszystko z góry dostałeś Sam w dupie byłeś, sam gówno widziałeś Takie jak ty życiowe niedojdy Uczepione dup starych jak te hemoroidy Wasze horyzonty- zobaczyłeś, się przestraszyłeś, Ciężki oddech miałeś, umierałeś. Słyszysz wyraźnie czy uszy zatyka Ci wata? Nie masz własnego balastu, bierzesz problemy świata Z łatwością mówi, żeby zakasać rękawy, Nie wiesz jakie to uczucie toczyć bitwę o przegrane sprawy Gdy plany formy szkiców nie przybrały, Budować a wątpliwej jakości materiały. Życie jest przewrotne, a świat mały, Tkwisz w urojeniach, uważaj nie takie mury pękały Ref.x2 Życie, którym żyjesz - nie dla mnie Alkohole, które pijesz - nie dla mnie Miejsce, w którym mieszkasz - nie dla mnie Ty i cała Twoja reszta - nie dla mnie 25 lat hartu - nabierasz karku, Czas robić swoje, to koniec żartów. Rozejrzeć się za hajsem, żeby mieć na parę ruchów. Stary nie zrobił mnie palcem, nie wychował na puchu. Nie nosiłeś moich butów, nie czujesz tej złości, Obydwiema nogami w błocie rzeczywistości. Kolejny dzień przemawia nowym językiem, Minuty, godziny grubymi nićmi szyte Raz jesteś kotem raz Hiobem, okręt niesiony falą, Ciężkie chmury nad głową się zbierają. Drzwi przed nosem złote klamki zamykają. Studentki, koleżanki przed basenem, Zażywają w [?] Słoneczne kąpiele Pielęgnują ciało i willową atmosferę. Pod krawatem geje wcierają olejek Ci z kontami z szóstym zerem mają zaproszenie... Ref.x2 Życie, którym żyjesz - nie dla mnie Alkohole, które pijesz - nie dla mnie Miejsce, w którym mieszkasz - nie dla mnie Ty i cała Twoja reszta - nie dla mnie Za mną lata 80-siąte, lata 90-siąte Niejeden 13-sty pechowy piątek, Niejeden przeprowadzony skryty plan, Żeby najeść się, napić za ich szmal Nie żyję tam dzieciaku, gdzie Ty chciałbyś żyć. Żyję tu gdzie Ty żyjesz, Fałszywe kurwy ich słowa jak pomyje, Dobre intencje - w szprychy wkładane kije Gardzą sobą nikt z nich życia swego nie lubi, A trzymają się go jak tonące szczury. Są wpływowi, mają chody, Akcje, obligacje, produkcja , plony. Nie raz przekręceni za dwa gramy palą grama, Na werandzie socjeta rozjebana. Ich hermetyczny świat plus 22 procent wat Rachunek prosty, spalam mosty dla szmat... Ref.x2Życie, którym żyjesz - nie dla mnie Alkohole, które pijesz - nie dla mnie Miejsce, w którym mieszkasz - nie dla mnie Ty i cała Twoja reszta - nie dla mnie
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

PIH: Nie dla mnie

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

PIH: Nie dla mnie

Skomentuj tekst

PIH: Nie dla mnie

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • najlepszy dzień w moim życiu Sanah
  „ mam dziś dwadzieścia pięć lat połowę czekałam na najlepszy dzień w moim życiu miał mieć nieskończony smak a on przefrunął jak ptak i tak odleciał w ukryciu tęsknię za śmiechem w te ”
 • <​/3 (złamane serce) Mata
  „Złamane serce na pół Teraz po jednej części mam dla dwóch suk Posklejasz je, rozklei się i tak Za parę lat może ukradniesz mi je znów Ale już nigdy całego, wbiłaś mi szpilkę w całego Muszę iść ”
 • Piękni ludzie Sobel
  „Nie chcę tego ująć źle, eee-ee-ee Ale wydawało się, że jesteś zjeb Choć wcale tak nie jest, może lekki odklejeniec Sory za niezbyt piękne wyrażenie, jebie mnie zakłamane przebarwienie Piękni lud”
 • Laura Daria Zawiałow
  „Patrz Zasłaniam oczy W dłonie chowam twarz Mam na szyi pętlę Pod palcami strach Mów No dalej wieszaj na mnie pusty płacz Dobij mnie ostatnim tchnieniem Jak niemy wrzask Nie przyglądasz Obo”
 • Cicha noc Kolędy
  „Cicha noc, święta noc, Pokój niesie ludziom wszem, A u żłóbka Matka Święta Czuwa sama uśmiechnięta Nad dzieciątka snem , Nad dzieciątka snem. Cicha noc, święta noc, Pastuszkowie ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • Pih nie dla mnie
 • Pih be ze mnie
 • już nie dla mnie tekst
 • pih nie dla mnie tekst
 • życie którym żyjesz nie dla mnie alkohole które pijesz nie dla mnie

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Nie dla mnie - PIH, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Nie dla mnie - PIH. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - PIH.