PIH: Nie dla mnie

Tekst piosenki

Brak wideo

PIH

Teksty: 125 Tłumaczenia: 1 Wideo: 42

Tekst piosenki

PIH: Nie dla mnie

Śmiejemy się często z nich, Dużo hajsu, puste życie, Ale czasami jest tak, Że jest to śmiech przez łzy... Słowo ...słowo... Urodziłem się w bloku, umrę Takich jak ja podziemny krąg Niewiele mam ale dzięki pracy własnych rąk Ciebie nie mogę słuchać -wszystko z góry dostałeś Sam w dupie byłeś, sam gówno widziałeś Takie jak ty życiowe niedojdy Uczepione dup starych jak te hemoroidy Wasze horyzonty- zobaczyłeś, się przestraszyłeś, Ciężki oddech miałeś, umierałeś. Słyszysz wyraźnie czy uszy zatyka Ci wata? Nie masz własnego balastu, bierzesz problemy świata Z łatwością mówi, żeby zakasać rękawy, Nie wiesz jakie to uczucie toczyć bitwę o przegrane sprawy Gdy plany formy szkiców nie przybrały, Budować a wątpliwej jakości materiały. Życie jest przewrotne, a świat mały, Tkwisz w urojeniach, uważaj nie takie mury pękały Ref.x2 Życie, którym żyjesz - nie dla mnie Alkohole, które pijesz - nie dla mnie Miejsce, w którym mieszkasz - nie dla mnie Ty i cała Twoja reszta - nie dla mnie 25 lat hartu - nabierasz karku, Czas robić swoje, to koniec żartów. Rozejrzeć się za hajsem, żeby mieć na parę ruchów. Stary nie zrobił mnie palcem, nie wychował na puchu. Nie nosiłeś moich butów, nie czujesz tej złości, Obydwiema nogami w błocie rzeczywistości. Kolejny dzień przemawia nowym językiem, Minuty, godziny grubymi nićmi szyte Raz jesteś kotem raz Hiobem, okręt niesiony falą, Ciężkie chmury nad głową się zbierają. Drzwi przed nosem złote klamki zamykają. Studentki, koleżanki przed basenem, Zażywają w [?] Słoneczne kąpiele Pielęgnują ciało i willową atmosferę. Pod krawatem geje wcierają olejek Ci z kontami z szóstym zerem mają zaproszenie... Ref.x2 Życie, którym żyjesz - nie dla mnie Alkohole, które pijesz - nie dla mnie Miejsce, w którym mieszkasz - nie dla mnie Ty i cała Twoja reszta - nie dla mnie Za mną lata 80-siąte, lata 90-siąte Niejeden 13-sty pechowy piątek, Niejeden przeprowadzony skryty plan, Żeby najeść się, napić za ich szmal Nie żyję tam dzieciaku, gdzie Ty chciałbyś żyć. Żyję tu gdzie Ty żyjesz, Fałszywe kurwy ich słowa jak pomyje, Dobre intencje - w szprychy wkładane kije Gardzą sobą nikt z nich życia swego nie lubi, A trzymają się go jak tonące szczury. Są wpływowi, mają chody, Akcje, obligacje, produkcja , plony. Nie raz przekręceni za dwa gramy palą grama, Na werandzie socjeta rozjebana. Ich hermetyczny świat plus 22 procent wat Rachunek prosty, spalam mosty dla szmat... Ref.x2Życie, którym żyjesz - nie dla mnie Alkohole, które pijesz - nie dla mnie Miejsce, w którym mieszkasz - nie dla mnie Ty i cała Twoja reszta - nie dla mnie
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

PIH: Nie dla mnie

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

PIH: Nie dla mnie

Skomentuj tekst

PIH: Nie dla mnie

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Blue Banisters Lana Del Rey
  „There’s a picture on the walll Of me on a John Deere Jenny headed me a beer Said: How , the hell, did you get there? Oh, Oklahoma, mhh There were flowers that were dry Sittin’ on the dresser”
 • 1-2 X Natalia Szroeder
  „A może się przetnę na pół I dam ci jedna połowę Druga zostanie jak jest Po jednej połowie na głowie Może się stanę powietrzem I będziesz mnie mógł wdychać mnie wszędzie I się stanę strumieniem”
 • chciałem ci powiedzieć E V
  „Bo dzisiaj chciałem ci powiedzieć Ze w sumie to nie wiem czy to ma sens Twoje oczy wyznaczały cel Dzisiaj krążę po mieście Nie wiem czego chcę Dam ci kwiaty jak zawsze Później łzy na posadzkę ”
 • Scyzoryk Janosika Intruz
  „Fauna i flora, Janosik z Opola Cyk cyk cyk, Scyzoryk Cyk cyk cyk, Scyzoryk Pracuje umysłem, sercem i rękoma I kitram towar kiedy jestem w trasie Szczęścia mi nigdy nie dała podkowa Jestem z Op”
 • Za mordę złapani Ivan Komarenko
  „Normalność się kuli cichutko jak myszka Tak skromnie się tuli w pąsowych policzkach A chamstwo w dostatku panoszy się wszędzie Po smacznym obiadku, w królewskim obłędzie! Milczenie jest owiec, a”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • Pih nie dla mnie
 • Pih be ze mnie
 • już nie dla mnie tekst
 • pih nie dla mnie tekst
 • życie którym żyjesz nie dla mnie alkohole które pijesz nie dla mnie

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Nie dla mnie - PIH, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Nie dla mnie - PIH. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - PIH.