PIH: Nie dla mnie

Tekst piosenki

Brak wideo

PIH

Teksty: 134 Tłumaczenia: 1 Wideo: 49

Tekst piosenki

PIH: Nie dla mnie

Śmiejemy się często z nich, Dużo hajsu, puste życie, Ale czasami jest tak, Że jest to śmiech przez łzy... Słowo ...słowo... Urodziłem się w bloku, umrę Takich jak ja podziemny krąg Niewiele mam ale dzięki pracy własnych rąk Ciebie nie mogę słuchać -wszystko z góry dostałeś Sam w dupie byłeś, sam gówno widziałeś Takie jak ty życiowe niedojdy Uczepione dup starych jak te hemoroidy Wasze horyzonty- zobaczyłeś, się przestraszyłeś, Ciężki oddech miałeś, umierałeś. Słyszysz wyraźnie czy uszy zatyka Ci wata? Nie masz własnego balastu, bierzesz problemy świata Z łatwością mówi, żeby zakasać rękawy, Nie wiesz jakie to uczucie toczyć bitwę o przegrane sprawy Gdy plany formy szkiców nie przybrały, Budować a wątpliwej jakości materiały. Życie jest przewrotne, a świat mały, Tkwisz w urojeniach, uważaj nie takie mury pękały Ref.x2 Życie, którym żyjesz - nie dla mnie Alkohole, które pijesz - nie dla mnie Miejsce, w którym mieszkasz - nie dla mnie Ty i cała Twoja reszta - nie dla mnie 25 lat hartu - nabierasz karku, Czas robić swoje, to koniec żartów. Rozejrzeć się za hajsem, żeby mieć na parę ruchów. Stary nie zrobił mnie palcem, nie wychował na puchu. Nie nosiłeś moich butów, nie czujesz tej złości, Obydwiema nogami w błocie rzeczywistości. Kolejny dzień przemawia nowym językiem, Minuty, godziny grubymi nićmi szyte Raz jesteś kotem raz Hiobem, okręt niesiony falą, Ciężkie chmury nad głową się zbierają. Drzwi przed nosem złote klamki zamykają. Studentki, koleżanki przed basenem, Zażywają w [?] Słoneczne kąpiele Pielęgnują ciało i willową atmosferę. Pod krawatem geje wcierają olejek Ci z kontami z szóstym zerem mają zaproszenie... Ref.x2 Życie, którym żyjesz - nie dla mnie Alkohole, które pijesz - nie dla mnie Miejsce, w którym mieszkasz - nie dla mnie Ty i cała Twoja reszta - nie dla mnie Za mną lata 80-siąte, lata 90-siąte Niejeden 13-sty pechowy piątek, Niejeden przeprowadzony skryty plan, Żeby najeść się, napić za ich szmal Nie żyję tam dzieciaku, gdzie Ty chciałbyś żyć. Żyję tu gdzie Ty żyjesz, Fałszywe kurwy ich słowa jak pomyje, Dobre intencje - w szprychy wkładane kije Gardzą sobą nikt z nich życia swego nie lubi, A trzymają się go jak tonące szczury. Są wpływowi, mają chody, Akcje, obligacje, produkcja , plony. Nie raz przekręceni za dwa gramy palą grama, Na werandzie socjeta rozjebana. Ich hermetyczny świat plus 22 procent wat Rachunek prosty, spalam mosty dla szmat... Ref.x2Życie, którym żyjesz - nie dla mnie Alkohole, które pijesz - nie dla mnie Miejsce, w którym mieszkasz - nie dla mnie Ty i cała Twoja reszta - nie dla mnie
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

PIH: Nie dla mnie

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

PIH: Nie dla mnie

Skomentuj tekst

PIH: Nie dla mnie

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Mama Doda
  „I don’t wanna be the one who brakes you I don’t wanna let you down If my love is not unconditional why Should you be here at all now Rule number one is you need to feel wanted Unhappy people ”
 • Explosion Ech poleczko (DNSQ Remix) - feat. Guzowianki Kalwi & Remi
  „Kalwi & Remi feat. Guzowianki prezentują piosenkę "Explosion Ech poleczko" (DNSQ Remix). Słonko w stawie spać się kładzie lecz muzyka dalej gra nie usiedzi nikt na ławie i Zosieńka nad staw gna ”
 • Why Kiki? Iam Tongi
  „Blue water dancing, ocean spray in the air Trade winds waving your jet black hair Island girl, kinda east side crazy You never call me yours but you call me baby Dinosaurs Spine at Hang Dong, Ta X”
 • Neodym (feat. Błażej Król) Nosowska
  „Może być mocniej i głośniej Bardziej i bliżej Bliżej Nie przywołałaś mnie gestem Chodź To było coś bardziej jak to Co wzywa ćmy Ciało pamięta więcej Znowu myślę o… Tak zmęczony, że pewnie ni”
 • Świenty Paweł Latające Biustonosze
  „Czy to tygrys, czy to lew Właśnie zmieszał z Jarkiem krew Nie do wiary że punkowiec To prezesa dziś dachowiec Tyle było opowieści O tych JOW-ach co tak miały Odbudować demokrację A to zwykłe ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • Pih nie dla mnie
 • Pih be ze mnie
 • już nie dla mnie tekst
 • pih nie dla mnie tekst
 • życie którym żyjesz nie dla mnie alkohole które pijesz nie dla mnie

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Nie dla mnie - PIH, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Nie dla mnie - PIH. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - PIH.