Płomień 81: Kiedy s

Tekst piosenki

Brak wideo

Płomień 81

Teksty: 50 Tłumaczenia: 1 Wideo: 7

Tekst piosenki

Płomień 81: Kiedy s

Kiedy słońce wstaje ja tu wstaję Nie mamy prawie nic, ale chcemy tu żyć Bo nie ma jak byt u siebie wiesz? Taa, zawsze jesteśmy u siebie Kiedy słońce wstaje ja tu wstaję Nie mamy prawie nic, ale chcemy tu żyć Bo nie ma jak byt u siebie wiesz? Taa, zawsze jesteśmy u siebie Kiedy słońce wstaje ja tu wstaję albo dalej śpię Jeśli wczoraj jakiś balet nie na stałe zabrał mnie Jak najdalej stąd, na nieznany ląd, w nieznane stany I teraz wracam - tu świat spierdala przed oczami Kiedy słońce wstaje ludzie biegną za pieniądzem Patrzą na zegarek znów gdzieś pędzą za pieniądzem Jedni wstają by handlować koksem Drudzy wstają do roboty gdzieś o piątej Rano nikną rolety ze sklepowych okien A wraz z nimi tagi, style które przyszły tu z ostatnim zmrokiem Na osiedlach dragi, deal'e, wyścig po flotę Jedni łapią chwilę, inni stoją gdzieś pod swoim blokiem znów Inni walczą z bliskim tłokiem znów Słońce wstaje by nam zabrać trochę zdrowia i tych kilka stów Daj znać jak zawitasz tu w kilka miejsc W kącik złamanych żyć i złamanych serc Kiedy słońce wstaje ja tu wstaję Nie mamy prawie nic, ale chcemy tu żyć Bo nie ma jak byt u siebie wiesz? Taa, zawsze jesteśmy u siebie Kiedy słońce wstaje ja tu wstaję Nie mamy prawie nic, ale chcemy tu żyć Bo nie ma jak byt u siebie wiesz? Taa, zawsze jesteśmy u siebie Kiedy słońce wstaje ja tu wstaję Nie będę mydlił ci oczu i napierdalał bajek To jest życie stąd, my jesteśmy stąd Nasze rodziny są stąd, każdy gdzieś ma swój kąt Każdy gdzieś ma swój dom, my mamy go tutaj Czy na podwórku leży śnieg czy napierdala upał Kiedy słońce wstaje ludzie wstają z łóżek Ale nie ci którzy lubią melanżować dłużej Budzą się i widzą, że stracili majątek Tylko zapomnieli, że przywąchali [?] torbę I że mieli korbę, zeszłej nocy rozpruł się portfel Nie liczyli drinków, ale dzisiaj liczą mońce Inni muszą wydać forsę, bo ktoś w nocy zarobił Słońce wstaje, w furze nie ma szyby - to nie koniec paranoi Wielu żyje w miejskiej fobii zrozum Rap to wiele miejskich ognisk - poczuj Słońce wstaje, mnożą się problemy, gasną gwiazdy Jaka by nie była - kurwa nie bój się prawdy Kiedy słońce wstaje ja tu wstaję Nie mamy prawie nic, ale chcemy tu żyć Bo nie ma jak byt u siebie wiesz? Taa, zawsze jesteśmy u siebie Kiedy słońce wstaje ja tu wstaję Nie mamy prawie nic, ale chcemy tu żyć Bo nie ma jak byt u siebie wiesz? Taa, zawsze jesteśmy u siebie
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Płomień 81: Kiedy s

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Płomień 81: Kiedy s

Skomentuj tekst

Płomień 81: Kiedy s

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • BZRP Music Sessions 53 (Pique Diss) Shakira
  „(Uh, uh, uh, uh) (Pa' tipos como tú) (Uh, uh, uh, uh) Ah-oh (Uh, uh, uh, uh) (Pa' tipos como tú) (Uh, uh, uh, uh) Perdón, ya cogí otro avión Aquí no vuelvo No quiero otra decepción Tanto”
 • Młody Paderewski Mata
  „Co mi mugole możecie powiedzieć Chcielibyście siedzieć na ostatnim piętrze Leżycie gdzieś na parterze i leżcie Niektórym wygodnie jest na dnie Byłem na minus 1 i nie jestem już Co najwyżej spad”
 • Uśmiech proszę! (piosenka z reklamy) Krzysztof Ibisz x ON
  „Tak, chcę widzieć błysk z twoich ust Zwykle nie gryzę, więc pokaż mi już Każdy twój ząbek ucieszy dziś mnie O szczery uśmiech więc proszę cię Tak, wszystkie zęby piękne są Pokaż więc swoje, śmi”
 • jak nie wrócę po północy (feat. Szpaku) Kuban
  „Nienawidzę pi*d, a chwilowo byłem jedną z nich Największy to ze sobą miałem beef Prosili o bis Musiałem sobie dolać, żeby wyjść A miałeś za idola mnie do dziś Srałem na idoli, nie musiałem podb”
 • As It Was (Harry Styles Cover, America's Got Talent, Mam Talent) Sara James
  „Holdin' me back Gravity's holdin' me back I want you to hold out the palm of your hand Why don't we leave it at that? Nothin' to say When everything gets in the way Seems you cannot be replaced ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • my sexi fobi piosenka

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Kiedy s - Płomień 81, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Kiedy s - Płomień 81. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Płomień 81.