Płomień 81: Kiedy s

Tekst piosenki

Brak wideo

Płomień 81

Teksty: 50 Tłumaczenia: 0 Wideo: 7

Tekst piosenki

Płomień 81: Kiedy s

Kiedy słońce wstaje ja tu wstaję Nie mamy prawie nic, ale chcemy tu żyć Bo nie ma jak byt u siebie wiesz? Taa, zawsze jesteśmy u siebie Kiedy słońce wstaje ja tu wstaję Nie mamy prawie nic, ale chcemy tu żyć Bo nie ma jak byt u siebie wiesz? Taa, zawsze jesteśmy u siebie Kiedy słońce wstaje ja tu wstaję albo dalej śpię Jeśli wczoraj jakiś balet nie na stałe zabrał mnie Jak najdalej stąd, na nieznany ląd, w nieznane stany I teraz wracam - tu świat spierdala przed oczami Kiedy słońce wstaje ludzie biegną za pieniądzem Patrzą na zegarek znów gdzieś pędzą za pieniądzem Jedni wstają by handlować koksem Drudzy wstają do roboty gdzieś o piątej Rano nikną rolety ze sklepowych okien A wraz z nimi tagi, style które przyszły tu z ostatnim zmrokiem Na osiedlach dragi, deal'e, wyścig po flotę Jedni łapią chwilę, inni stoją gdzieś pod swoim blokiem znów Inni walczą z bliskim tłokiem znów Słońce wstaje by nam zabrać trochę zdrowia i tych kilka stów Daj znać jak zawitasz tu w kilka miejsc W kącik złamanych żyć i złamanych serc Kiedy słońce wstaje ja tu wstaję Nie mamy prawie nic, ale chcemy tu żyć Bo nie ma jak byt u siebie wiesz? Taa, zawsze jesteśmy u siebie Kiedy słońce wstaje ja tu wstaję Nie mamy prawie nic, ale chcemy tu żyć Bo nie ma jak byt u siebie wiesz? Taa, zawsze jesteśmy u siebie Kiedy słońce wstaje ja tu wstaję Nie będę mydlił ci oczu i napierdalał bajek To jest życie stąd, my jesteśmy stąd Nasze rodziny są stąd, każdy gdzieś ma swój kąt Każdy gdzieś ma swój dom, my mamy go tutaj Czy na podwórku leży śnieg czy napierdala upał Kiedy słońce wstaje ludzie wstają z łóżek Ale nie ci którzy lubią melanżować dłużej Budzą się i widzą, że stracili majątek Tylko zapomnieli, że przywąchali [?] torbę I że mieli korbę, zeszłej nocy rozpruł się portfel Nie liczyli drinków, ale dzisiaj liczą mońce Inni muszą wydać forsę, bo ktoś w nocy zarobił Słońce wstaje, w furze nie ma szyby - to nie koniec paranoi Wielu żyje w miejskiej fobii zrozum Rap to wiele miejskich ognisk - poczuj Słońce wstaje, mnożą się problemy, gasną gwiazdy Jaka by nie była - kurwa nie bój się prawdy Kiedy słońce wstaje ja tu wstaję Nie mamy prawie nic, ale chcemy tu żyć Bo nie ma jak byt u siebie wiesz? Taa, zawsze jesteśmy u siebie Kiedy słońce wstaje ja tu wstaję Nie mamy prawie nic, ale chcemy tu żyć Bo nie ma jak byt u siebie wiesz? Taa, zawsze jesteśmy u siebie
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Płomień 81: Kiedy s

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Płomień 81: Kiedy s

Skomentuj tekst

Płomień 81: Kiedy s

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Easy On Me Adele
  „There ain't no gold in this river That I've been washing my hands in forever I know there is hope in these waters But I can't bring myself to swim When I am drowning in this silence Baby, let me ”
 • Let Somebody Go Coldplay x Selena Gomez
  „We had a kind of love i thought that it would never end all my lover all my other all my friend we talked around the circle you talked around and than I love you to the moon and back again ”
 • Łzy ślepego szczęścia Gibbs
  „Ref. Za wszystkie łzy ślepego szczęścia Porozbijane serca, krwawe rany W każdą ciemną noc Za wszystkie dni bez chwili ciepła Życie hartuje nas co dnia A czary są tylko na pomoc, na pomoc, e”
 • Pyk pyk (feat. Bonson) Magiera
  „nie wiem który dzień ten towar trzyma mnie nie wiem czy ja mam go w garści czy on mnie 3 dni temu jej pisałem że już śię 3 dni nie wiem czy to jawa czy sen jeszcze łyk jeszcze 3 no i zawijam s”
 • Epoka X Natalia Nykiel
  „Ile ma lat najstarszy człowiek jak przeżył ten świat czy ma w sobie strach jakiś żal Krawędzie dnia ile odcieni ma zachód i wschód gdy mówisz jak zmieniam się w róż pewność to grunt reszt”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • my sexi fobi piosenka

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Kiedy s - Płomień 81, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Kiedy s - Płomień 81. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Płomień 81.