Płomień 81: Kiedy s

Tekst piosenki

Brak wideo

Płomień 81

Teksty: 50 Tłumaczenia: 1 Wideo: 7

Tekst piosenki

Płomień 81: Kiedy s

Kiedy słońce wstaje ja tu wstaję Nie mamy prawie nic, ale chcemy tu żyć Bo nie ma jak byt u siebie wiesz? Taa, zawsze jesteśmy u siebie Kiedy słońce wstaje ja tu wstaję Nie mamy prawie nic, ale chcemy tu żyć Bo nie ma jak byt u siebie wiesz? Taa, zawsze jesteśmy u siebie Kiedy słońce wstaje ja tu wstaję albo dalej śpię Jeśli wczoraj jakiś balet nie na stałe zabrał mnie Jak najdalej stąd, na nieznany ląd, w nieznane stany I teraz wracam - tu świat spierdala przed oczami Kiedy słońce wstaje ludzie biegną za pieniądzem Patrzą na zegarek znów gdzieś pędzą za pieniądzem Jedni wstają by handlować koksem Drudzy wstają do roboty gdzieś o piątej Rano nikną rolety ze sklepowych okien A wraz z nimi tagi, style które przyszły tu z ostatnim zmrokiem Na osiedlach dragi, deal'e, wyścig po flotę Jedni łapią chwilę, inni stoją gdzieś pod swoim blokiem znów Inni walczą z bliskim tłokiem znów Słońce wstaje by nam zabrać trochę zdrowia i tych kilka stów Daj znać jak zawitasz tu w kilka miejsc W kącik złamanych żyć i złamanych serc Kiedy słońce wstaje ja tu wstaję Nie mamy prawie nic, ale chcemy tu żyć Bo nie ma jak byt u siebie wiesz? Taa, zawsze jesteśmy u siebie Kiedy słońce wstaje ja tu wstaję Nie mamy prawie nic, ale chcemy tu żyć Bo nie ma jak byt u siebie wiesz? Taa, zawsze jesteśmy u siebie Kiedy słońce wstaje ja tu wstaję Nie będę mydlił ci oczu i napierdalał bajek To jest życie stąd, my jesteśmy stąd Nasze rodziny są stąd, każdy gdzieś ma swój kąt Każdy gdzieś ma swój dom, my mamy go tutaj Czy na podwórku leży śnieg czy napierdala upał Kiedy słońce wstaje ludzie wstają z łóżek Ale nie ci którzy lubią melanżować dłużej Budzą się i widzą, że stracili majątek Tylko zapomnieli, że przywąchali [?] torbę I że mieli korbę, zeszłej nocy rozpruł się portfel Nie liczyli drinków, ale dzisiaj liczą mońce Inni muszą wydać forsę, bo ktoś w nocy zarobił Słońce wstaje, w furze nie ma szyby - to nie koniec paranoi Wielu żyje w miejskiej fobii zrozum Rap to wiele miejskich ognisk - poczuj Słońce wstaje, mnożą się problemy, gasną gwiazdy Jaka by nie była - kurwa nie bój się prawdy Kiedy słońce wstaje ja tu wstaję Nie mamy prawie nic, ale chcemy tu żyć Bo nie ma jak byt u siebie wiesz? Taa, zawsze jesteśmy u siebie Kiedy słońce wstaje ja tu wstaję Nie mamy prawie nic, ale chcemy tu żyć Bo nie ma jak byt u siebie wiesz? Taa, zawsze jesteśmy u siebie
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Płomień 81: Kiedy s

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Płomień 81: Kiedy s

Skomentuj tekst

Płomień 81: Kiedy s

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • The Tower (piosenka na Eurowizja 2024) Luna
  „Luna prezentuje piosenkę "The Tower" - propozycja do Konkursu Piosenki Eurowizji 2024. Premiera 24 stycznia 2024 r. Looking for a miracle Waiting for a sun to catch me I’ve gotta find a way back”
 • Nasz Czas TEENZ
  „TEENZ prezentuje utwór "Nasz Czas". Zaczynamy projekt ja jak zawsze dobrze ubrany kiedyś byłem spięty tak jak struna mojej gitary dziś co by nie było zawsze jestem wyluzowany najważniejsze są”
 • Cała sala śpiewa! Siostry Grabowskie, sanah
  „Uuu, na dancing sama szłam Uuuuu, jak gdyby nigdy nic Uuuuuu, pamięć jak sito mam Uuuu, i to plus na dziś W życiu mym nie same róże A szafa gra Ktoś tam wysoko w górze Chyba o mnie dba Ja c”
 • Co ja robię tu Lanberry
  „Dzisiaj znowu nad Warszawą, wisi parę ciemnych chmur. Myślami zawieszona, ciągle tone w tych ramionach, męczy mnie zepsuty mood. Pora zmierzyć sobie puls, i odpuścić może już. Jesteś ciągle ”
 • Ballada Lunaria
  „Uciekamy jak najdalej od Tego, czego nie chce widzieć świat Gdy wokoło każdy boi się Czy jutro będzie lżej Gdzie to dobro, które było w nas Wszystko poszło w piach Po co była w nas ta złość ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • my sexi fobi piosenka

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Kiedy s - Płomień 81, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Kiedy s - Płomień 81. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Płomień 81.