Pudelsi: Kotek mamrotek

Tekst piosenki

Brak wideo

Pudelsi

Teksty: 52 Tłumaczenia: 0 Wideo: 16

Tekst piosenki

Pudelsi: Kotek mamrotek

Tramwaj pełen pawianów ciągną pasiaste wieprze na przystanku stado tapirówi z trudem wdycha powietrze Buum! Wielka kraksa na zakręcie To hipopotam cierpiąc na wzdęcie Uszkodził szyny gromkim pierdnięciem Gromadka krukowi wracała z zakupówi, Rozsypał się im cały karton żuków, Mrówkojad wpadł na jeżozwierza, Koala zaprawiacz oczom nie dowierzał Czarny goryl, małpy kawał Z nóg się zwalił, pewnie zawał Skunks nasmrodził tak straszliwie, Że spadł z drzewa śpiąc leniwiec Draki narobiły kozy Ktoś im buchnął korę z brzozy A mój kotek Mamrotek spokojnie siknął w wióry I pognał do delikatesów podglądać gołe kury
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Pudelsi: Kotek mamrotek

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Pudelsi: Kotek mamrotek

Skomentuj tekst

Pudelsi: Kotek mamrotek

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Wiem Carla Fernandes
  „znów czuje ze tracę grunt pod nogami prze stój nie chcę wiedzieć czy to już co tam wołam z planów został gruzy taka kolej rzeczy , cóż chciałam mieć wszystko na raz i nie wiedział sama co”
 • It'll Be Okay Shawn Mendes
  „Are we gonna make it? Is this gonna hurt?" We can try to sedate it But that never works I start to imagine a world where we don't collide It's making me sick but we'll heal And the sun wil”
 • Nie Znasz Wad Dwa Sławy
  „Od kiedy wszedłem nie wiesz o co common zakręciłem w głowie czy za szybko wstałaś? już przeglądasz moje profilowe skomentujesz czy wkleisz 2 ognie? ty jak gospodarka albo influenserkja albo ”
 • Ratuj (ft. Tribbs) Smolasty
  „Ciągle jestem taki sam Coś zjebałem – to nie ja! Nie chce słuchać twoich rad Nie chce słuchać twoich dram Dla niej będę słodki cham Bukiet róż i nocny włam Dzisiaj nawet whisky sour nie uleczy t”
 • WOW MEGA Patrycja Mołczanow
  „Dzwoni menadżerka, mówi jest nowa oferta WOW MEGA skrzynka i koperta, w niej dycha w papierkach WOW MEGA Komu to zawdzięczam zapytam dzisiaj lusterka słyszę: WOW MEGA WOW MEGA, WOW MEGA, WOW ME”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • mamrotek
 • kotek mamrotek tekst
 • pudelsi kotek mamrotek tekst piosenki
 • kotek mamrotek
 • święta asceza świeta wojna

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Kotek mamrotek - Pudelsi, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Kotek mamrotek - Pudelsi. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Pudelsi.