PWRD: My

Tekst piosenki

Brak wideo

PWRD

Teksty: 43 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

PWRD: My

[Oztry]Chcesz wiedzieć co ja robię? hmmm... Niech się zastanowię, myślę o Tobie, Tylko Ty jesteś w mojej głowie,W moich myślach, szkoda że nie widzisz jakza Tobą tęsknię, brak mi Twych uśmiechówTwych westchnień, Twych włosówczuję się nieswojo gdy nie słyszę Twego głosuLiczy się każdy moment spędzony z Tobąnie zamieniłbym go z żadną pieniędzy kwotą,bo dla mnie noce i dnie są tylko po to,aby co robić? o Tobie myślećdla mnie to jedyne, możliwe wyjściew tych chwilach kiedy Ciebie obok mnie nie mato, co pozostaje mi to marzenia.ref:"Senne marzenia, słodkie marzenia"Myślę o Tobie wtedy kiedy Ciebie obok mnie nie ma"Senne marzenia, słodkie marzenia"Myślę o Tobie w dal odchodzą zmartwienia"Senne marzenia, słodkie marzenia"Myślę o Tobie, to że jesteś doceniam"Senne marzenia, słodkie marzenia"Myślę o Tobie, i nic nigdy tego nie zmienia[Oztry]Marzę teraz i będę marzył kiedy będę starszyniech mnie ktoś o marzenie o Tobie oskarżywtedy bez wątpienia jestem winnynie ma prawa robić tego nikt innynie pozwolę na to nigdymarzę podczas ulewnego deszczu i gdysłońce świeci od świtu do zmierzchuza to nie dam wsadzić się do aresztuani zakuć w kajdanki, tylko przyjdę do Ciebie tak jak książę z bajkii będę Ci do ucha szeptał,że Cię kocham moja Piękna,jesteś dla mnie jak Królewnabądź pewna, tego co do Ciebie czuję,nie żartuję, z dnia na dzień sięcoraz bardziej zakochuję w Tobieo to, co robię."Senne marzenia, słodkie marzenia""Senne marzenia, słodkie marzenia""Senne marzenia, słodkie marzenia""Senne marzenia, słodkie marzenia"
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

PWRD: My

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

PWRD: My

Skomentuj tekst

PWRD: My

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Post Dawid Podsiadło
  „Czy ona z nim spała Czy było bara-bara Wielce ciekawi mnie Post Czy staję na zakazach Czy płaci każdy mandat Na pewno nie Post Czy płaci alimenty Kupuje im prezenty Nie wydaje mi się Po”
 • Jest tylko teraz (Męskie Granie Orkiestra 2022) Bedoes, Krzysztof Zalewski, Kwiat Jabłoni
  „W moich oczach strach jak w twoich Wiem, że się boisz więc mnie złap za dłoń i Rozświetlimy noc i niech blask nas chroni Bo nam nie brak serca, nawet gdy brak naboi Słuchaj Nie ma co się bać! ”
 • Wyglądasz Idealnie SKOLIM
  „Dla mnie Zatańczysz teraz dla mnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Oj tak ładnie Ładnie Bujaj się tak ładnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Hej, piękna kręć d”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • In Corpore Sano (Serbia - Eurowizja 2022) Konstrakta
  „Onas eroproc ni somrefne snem Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? (Koja li je tajna?) Mislim da u pitanju je ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki My - PWRD, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu My - PWRD. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - PWRD.