PWRD: Tw

Tekst piosenki

Brak wideo

PWRD

Teksty: 43 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

PWRD: Tw

[Oztry] Budzicie się i myślicie "Czy ten dzień będzie znowu taki sam?" Ja to znam, bo tak samo mam. Dni podobne do siebie jak dwie krople wody To do niezadowolenia powody. Trzeba dodać im urody - urozmaicić, Bo przeżywać w kółko to samo jakoś mi się nie widzi. Dzień za dniem, za tygodniem tydzień Nic nowego się nie dzieje, a czujecie że mija Wam życie. Dar, którym ono jest wykorzystajcie należycie, To nie tylko słowa na płycie - one w czynach mają pokrycie, Chcę coś robić, dlatego teraz mnie słyszycie, Wiem, że Wy też marzycie - o miłości, o szaleństwie, O karierze, o zwycięstwie. Niech ten kawałek uderzy w Was jak piorun i Sprawi, że Wy i ambicja będziecie Nierozłączni jak Kopernik i Toruń Co dzień odkrywajcie świat na nowo jak Amerykę Kolumb, Niech nie będzie dla Was barier ani oporów. Na bycie szczęśliwym nie ma gotowych wzorów, Trzeba znaleźć własny patent a zatem Pora wyciągnąć wniosek i Odpowiednio pokierować losem... [Ref] Fakt to fakt Codzienność nie sen, Spraw by wyjątkowy był [Grzegorz Skawiński cut] "Twój normalny dzień" [Koma] W całość złożone klocki, Pod wpływem "Emocji" jak Destiny's Child Choć nie wróżę z kart, czuję jak wygląda, "Twój normalny dzień" - nie Fakt jest faktem, po prostu to wiem, "Życie jak sen", tylko dla Martina Tupper'a, A tylko Nikodem Dyzma wie, jak wygląda kariera, Ty przy sterach, więc dobrze kieruj swoim losem, Od ciebie zależy, czy jesteś nikim, czy boss'em Od ciebie zależy, jak wyglądają twoje dni, C.U.D.O.W.N.Y.M.I., będą tylko gdy... Sam zadbasz o to, Wszystko idzie ci jak "krew z nosa"? Więc zatamuj ten krwotok, Ciągle masz kłopot? Trzeba radzić sobie, Wydaje Ci się, że przeciw tobie cały świat jest w zmowie? Słowo po słowie, mam ci to tłumaczyć? Jesteś kim chcesz być, znaczysz tyle - ile chcesz znaczyć.
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

PWRD: Tw

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

PWRD: Tw

Skomentuj tekst

PWRD: Tw

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Classic EPIS DYM KNF
  „Ogień na tłoki! nie bój sie życia z salonu fura ,jeszcze dziewica noga poszyta jak kierownica gestykulacja zawsze na mych klipach Ogień na tłoki! nie bój sie życia z salonu fura ,jeszcze dziewi”
 • Twój Stary To Sarius Sarius
  „AP always flex Twój stary to Sarius! heheh chicki, chicki blau Z martwego miasta ma, Mariusz, nie hrabia Mam manię jak Magellan, lecę w górę jak hajs Świata znam każdy stan, spadam tak samo j”
 • Kokaina Tymek
  „Kokaina, nogi swe rozchyla miasto, jak kokaina Kokaina, nogi swe rozchyla miasto, jak kokaina Kokaina, Kokaina, Kokaina, Kokaina miasto, jak kokaina Kokaina, miasto, jak kokaina wciąga jak ko”
 • CRIMINAL KRONKEL DOM
  „znowu podjeżdża lodówa nie , nie, to nie sen Właśnie kończy się dzień Łapiesz ostatniego bucha Znowu syreny dźwięk Za plecami masz cień Criminal, Criminal, Criminal, Criminal Criminal, Crimin”
 • Fotograf Brok Organek
  „jestem fotograf mówią mi Brok oprócz nagana mam niezły wzrok może i widzę i ciut jakby więcej może to prawda gdy patrze na ręce to wiem potrafię ocalić tak wiele trzeba tylko ocalić kamerę ”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Tw - PWRD, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Tw - PWRD. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - PWRD.