Rafa: Gdy si

Tekst piosenki

Brak wideo

Rafa

Teksty: 18 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Rafa: Gdy si

Gdy się znajduje przyjaciela To każdy dzień jest jak niedzielaCalutki rokGdy się znajduje przyjacielaSłoneczny promyk z nieba strzelaJaśnieje wzrokI słowo słowa się nie boiObrus się bieli, chleb się kroiGdy spadnie zmierzchŚwiatło rozsądku mrok przewiercaI jest pogadać z kimOd serca Pomilczeć teżA jeśli przyjdzie w dwie przeciwne strony ruszyćJeśli to przyjaźń nic przyjaźni tej nie wzruszyI z końca świata Ci napiszą smsJeśli to jest prawdziwa przyjaźńJeśli jestTak zdarza się zazwyczaj, lecz pamiętać wartoŻe los czasami umie zagrać czarną kartąI choć nie wróży tego żaden gest ni znakTo już się stałoA Ty wtedy myślisz takKiedy się traci przyjacielaDeszczem zasnuwa się niedzielaSzarzeje czasKiedy się traci przyjacielaNadziei drzewko się spopielaCo rosło w nasI czarny smutek świat przesłaniaI w sercu mnożą się pytaniaDlaczego? Jak?Czemu tak los żartuje z namiCzemu się gwiazdy nad głowamiZłożyły takNatrętnych pytań długo w noc Cię męczy szeregPrzecież przyjaciół ma się w życiu trzech lub czterechI łatwo w skutek zimnych gwiazd obrotów złychSpotkać samotnośćGdy przyjaciół stracisz swychA czas przesiewa dalej piach i popatrz otoW czasu klepsydrze nagle błyśnie szczere złotoTo nowa przyjaźńNowa szansa, nowy szlakWięc chroń tę szansę i zaśpiewaj sobie tak:Gdy się znajduje przyjaciela
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Rafa: Gdy si

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Rafa: Gdy si

Skomentuj tekst

Rafa: Gdy si

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Post Dawid Podsiadło
  „Czy ona z nim spała Czy było bara-bara Wielce ciekawi mnie Post Czy staję na zakazach Czy płaci każdy mandat Na pewno nie Post Czy płaci alimenty Kupuje im prezenty Nie wydaje mi się Po”
 • Jest tylko teraz (Męskie Granie Orkiestra 2022) Bedoes, Krzysztof Zalewski, Kwiat Jabłoni
  „W moich oczach strach jak w twoich Wiem, że się boisz więc mnie złap za dłoń i Rozświetlimy noc i niech blask nas chroni Bo nam nie brak serca, nawet gdy brak naboi Słuchaj Nie ma co się bać! ”
 • Wyglądasz Idealnie SKOLIM
  „Dla mnie Zatańczysz teraz dla mnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Oj tak ładnie Ładnie Bujaj się tak ładnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Hej, piękna kręć d”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • In Corpore Sano (Serbia - Eurowizja 2022) Konstrakta
  „Onas eroproc ni somrefne snem Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? (Koja li je tajna?) Mislim da u pitanju je ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Gdy si - Rafa, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Gdy si - Rafa. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Rafa.