Religijne - Dom na piasku tekst piosenki - Teksciory.pl

Religijne: Dom na piasku

Tekst piosenki

Brak wideo

Religijne

Teksty: 625 Tłumaczenia: 0 Wideo: 24

Tekst piosenki

Religijne: Dom na piasku

Ktoś zbudował dom na piasku, wymarzony wspaniały dom,ale przyszła burze, runął z wielkim trzaskiem,zbudowany na piasku dom.Ktoś zbudował dom na skale,wymarzony wspaniały dom, przyszły chmury ciemne, uderzyły fale, dom na skale ani drgnął.Ref.: Trzeba miłość budować na skale,swoje szczęście oprzeć o głaz.Gdy w godzinę złą wiatr powieje prosto wdom,mój dom na skale będzie stać,mocno stać, zawsze stać.2. Na to nasze budowanie,Boże połóż wszechmocną dłoń.Kto Ci ufa Panie, mocny jest jak granit,i szczęśliwie zbuduje dom.Nie wiem co przyniesie życie,za godzinę za dzień rok.Ale wiem to jedno, Bóg jest skałą wierną,nie odstąpisz Go na krok.
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Religijne: Dom na piasku

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Religijne: Dom na piasku

 

Skomentuj tekst

Religijne: Dom na piasku

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • SZKOLNY VIBE (Harry Styles - Watermelon Sugar PARODIA) WAKSY
  „siedzę na lekcji ale ciągle myślę ze wolałbym w szkole być ja chce mieć przerwy ale te fizyczne nie przed kompem znowu gnić myślę czy cień jest szans ze wejdę do szkoły jeszcze jedne raz szk”
 • OGONY (FT. TONY YORU) Przyłu
  „to mnie ściga jak ogony woła suka to mnie goni potrzebuje twoich dłoni, cię to mnie ściga jak ogony woła suka to mnie goni to mnie ściga jak ogony wiem ze na ratunek nie ma mowy, nie i to moj”
 • Milcz PAWEŁ DOMAGAŁA
  „Nie naprawie wszystkich krzywd Nie odkupię win Może nie muszę Może nie muszę Nie muszę? Stoisz z boku, to milcz Nie wiesz o mnie nic Stoisz z boku, to milcz Nie wiesz o mnie nic nie ug”
 • Love Me or Leave Me (from After We Collided) Little Mix
  „You used to tell me what you loved me once What happened? /2x Where is all of this coming from? What happened? /2x You say i am crazy and there’s nothing wrong You’re lying and you know i know ”
 • 4 Kobiety (feat. Zeamsone, Bonson, Kari) Da Vosk Docta
  „Miała kaca, poszła kupić szlugi Do babki pierd* coś po rosyjsku Choć nie umie mówić Woli robić Nierozważne jest w niej topić złotówy Żyje w nocy, spi za dnia Coś dla ciała, coś dla duszy Inn”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • dom na piasku
 • dom na skale piosenka
 • dom na skale i dom na piasku
 • ktoś zbudował dom na skale
 • ktoś zbudował dom na piasku

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Dom na piasku - Religijne, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Dom na piasku - Religijne. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Religijne.