Religijne: Izajasz

Tekst piosenki

Brak wideo

Religijne

Teksty: 630 Tłumaczenia: 5 Wideo: 369

Tekst piosenki

Religijne: Izajasz

Teraz tak mówi Pan, który Cię stworzył Jakubie który Cię ukształtował, Izraelu. Nie bój się, bo Cię wykupiłemnazwałem Cię twoim imieniemmoim jesteś.Gdy pójdziesz przez wodę, będę z Tobą,a gdy przez rzeki, nie zaleją Cię.Gdy pójdziesz przez ogień to nie spłoniesz,a płomień nie spali Cię.Bo ja Pan jestem Twoim Bogiem jak święty / izraelski Twym /x4odkupicielem /Sypią się, sypią się bramy piekielne sypią się,/Kiedy dzieci posłuszne Ojcu razem modlą się./x2
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Religijne: Izajasz

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Religijne: Izajasz

Skomentuj tekst

Religijne: Izajasz

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Pierwsza miłość Genzie
  „Czułem, że muszę zagadać To nie była łatwa sprawa Naszła mnie lekka obawa Nie ma co się zastanawiać Serce mi bije za szybko Tylko piszemy, widzę cię za szybką Kiedy znajdziemy się blisko Emocje”
 • Mama (piosenka z 'Mam talent') Bartek Wasilewski
  „Bartek Wasilewski wykonał ten utwór w programie "Mam talent". Życie ma psychikę że odbiera czasem mowę twoje oczy tak piękne prawie jak karmelowe ja jestem twoim synem zawsze będę pamiętał ja”
 • I że czuje się sam - feat. Michał Szczygieł (prod. Michał Głomski) Julia Rocka
  „Znowu dzwonił do mnie w nocy i wysyłał wiadomości, których mam już dosyć. (Oooo) Nie chcę dłużej tego znosić, nigdy nie zrozumiem o co jej w sumie tak naprawdę chodzi. (Oooo) To nie trwało za dłu”
 • Chłopiec - feat. Patrycja Markowska, Sarius (prod. Zalucki) Sebastian Fabijański
  „Mamo zobacz jak twój syn już dziś nie płacze Bo jestem ponad, a błędy biorę na klatę Szukam Boga tam gdzie czeka tylko Diabeł By z dna wyciągać tych, co widzieli mój upadek Ale wstałem. Idę dalej,”
 • Och i ach Sylwia Grzeszczak
  „Siadam, bo już się zaczął film Zobaczmy go do końca dziś Nasze historie z kilku lat O czym to jest? No, powiedz sam Ten dla dorosłych świat nas zwiódł Co chwilę chciał coś mieć na już Jakąś prze”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • sypią się sypią się bramy piekielne sypią się
 • sypią się sypią się bramy piekielne sypią się gdy dzieci posłuszne ojcu razem modlą się
 • izajasz borys

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Izajasz - Religijne, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Izajasz - Religijne. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Religijne.