Religijne - Ty Franciszku tekst piosenki - Teksciory.pl

Religijne: Ty Franciszku

Tekst piosenki

Brak wideo

Religijne

Teksty: 625 Tłumaczenia: 0 Wideo: 24

Tekst piosenki

Religijne: Ty Franciszku

Ty Franciszku w tym życiu widziałeś Boga we wszystkim, dla Ciebie bratem był księżyc, a siostrą gwiazdy. Tyś zrozumiał, że kochać to znaczy służyć bliźniemu, więc porzuciłeś ziemskie radości dla niego. Ref. Znalazłeś radość, życia sens, znalazłeś pokój w sercu swym, bo pokochałeś z wszystkich sił swego brata. Umiałeś oddać chleba kęs, tam gdzie nienawiść miłość wnieść, bo pokochałeś z wszystkich sił swego brata. Szli za Tobą szaleńcy pragnący żyć dla drugich, Ty ich uczyłeś jak dawać nie mając nic. Swą prostotą podbili serca ówczesnych ludzi, niosąc im radość i szczęście nie mając nic.Ref. Znaleźli radość... I my także pragniemy iść Twoim śladem, Franciszku, zrozumieć sens tego życia, odnaleźć się. Ref. Znajdziemy radość, życia sens,znajdziemy pokój w sercach swych, bo pokochamy z wszystkich swego brata. /2x
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Religijne: Ty Franciszku

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Religijne: Ty Franciszku

 

Skomentuj tekst

Religijne: Ty Franciszku

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Moja Gwardia KęKę
  „Trampki, trzepak, piłka, pola do wieczora walka ule, gałki, drzewa, jabłka ja i moja gwardia zdarte łokcie i kolana obijana maska chciałbym zamknąć oczy i zobaczyć znowu nas tam Trampki, trzepa”
 • Nie pamiętasz nas Verba
  „wracam do miejsc w które chodziłem z tobą kiedyś to był przecież cały mój świat i chociaż nie chce mam to za sobą bo ty nie pamiętasz nas bo ty nie chcesz pamiętać nas wracam do miejsc w któr”
 • Tango Sarsa / Swiernalis
  „choć wiesz ze nie umiem tańczyć to ciągniesz mnie tam co wieczór i kiedy malujesz oczu kontur ściska mnie w środku odmierzam kroki na parkiet idę jak skazaniec - ciężko krawatem związuję stryc”
 • spal moją bluzę doli
  „Wydzwaniam wtykę - za chwilę tu będzie Ziom kruszy kamień, co nie na receptę Dawki za duże, a wlatuje więcej To będzie cud, jak nie jebnie mi serce Jebać te kur* , nie wierzyła we mnie Spal moj”
 • Ktoś się gapi (Feat. Kabe, Kaz Bałagane) Rest (Dixon37)
  „jadę fura mijam bloki zarabiam tu sos, wydaje czas mnie goni, tnie jak bolid ktoś się gapi ktoś się gapi jadę fura mijam bloki zarabiam tu sos, wydaje czas mnie goni, tnie jak bolid ktoś się”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • ty franciszku pieśń teksti

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Ty Franciszku - Religijne, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Ty Franciszku - Religijne. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Religijne.