Republika - Mamona tekst piosenki - Teksciory.pl

Republika: Mamona - Tekst piosenki

Wykonawca:
Statystyki wykonawcy:
Teksty128
Tłumaczenia0
Wideo15


Tekst piosenki

Republika: Mamona

Napisałem dziś piosenkę, już jest nieźle, już jest pięknie,
Ale chcę, by było to wyłącznie dla mamony.
Ani słowa o miłości, o podłości, polityce
I o niczym innym, nic, bez znaczeń dodatkowych.

Najpierw ty, długo, długo nic, tylko ty, dla ciebie piszę.
Tylko ty, po tobie nie ma nic, dziś piszę dla mamony.

Ile razy to słyszałem, że ktoś kocha, nie wierzyłem,
Bo jak wierzyć w to, gdy ktoś wyznaje dla mamony.
Ta piosenka jest prawdziwa, ja tu śpiewam w przekonaniu,
Że nic nie przeżywam, tylko muszę coś zarobić.

Najpierw ty, długo, długo nic, tylko ty, dla ciebie piszę.
Tylko ty, po tobie nie ma nic, dziś piszę dla mamony.

Ta piosenka jest pisana dla pieniędzy!
Ta piosenka jest śpiewana dla pieniędzy!
Ta piosenka jest nagrana dla pieniędzy!
Ta piosenka jest wydana dla pieniędzy!

Nie traktuję cię jak głupca, ja zakładam, że ty słuchasz
I że widzisz to, jak dzisiaj piszę dla mamony.
Tak jak żadna prostytutka nie całuje nigdy w usta,
Tak ja odpuszczam sobie wszystkie moje strofy.

Najpierw ty, długo, długo nic, tylko ty, dla ciebie piszę.
Tylko ty, po tobie nie ma nic, dziś piszę dla mamony.

Ta piosenka jest pisana dla pieniędzy!
Ta piosenka jest śpiewana dla pieniędzy!
Ta piosenka jest nagrana dla pieniędzy!
Ta piosenka jest wydana dla pieniędzy!

Najpierw ty, długo, długo nic, tylko ty, dla ciebie piszę.
Tylko ty, po tobie nie ma nic, dziś piszę dla mamony.

Ta piosenka jest pisana dla pieniędzy!
Ta piosenka jest śpiewana dla pieniędzy!
Ta piosenka jest nagrana dla pieniędzy!
Ta piosenka jest wydana dla pieniędzy!
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Republika: Mamona

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie Dodaj swoje tłumaczenie

Inne teksty wykonawcy

 • Republika Obcy Astronom
  "Oglądam twoją twarz oglądam twoją twarz w lunecie i nie wiesz o mnie nic zasypiasz naga w swoim świecie gdy myjesz ciało swe i gdy rozpuszczasz długie włosy nic nie wiesz nie wiesz że podgląda cię as"
 • Republika Odchodzac
  "A więc stało się i odchodzisz. Tu są twoje książki i płyty. Możesz zabrać co chcesz. Najlepiej zabierz mnie. Jestem lżejszy od fotografii, Z których będziesz mnie teraz wycinać. Będę milczał i tak j"
 • Republika Pro
  "Tak - to ja ją uczyłem jak dotykać twego ciała jak nazywać miłość po jej piersiach moje usta wędrowały latami moje palce zakamarki jej jaskini poznawały... tak tak - to moje dłonie możesz zastać jesz"
 • Republika Betlejem Jest Wszedzie
  "To tu kiedy pada śnieg ciepłą kołdrą jest to tu sanie cicho mkną - reniferów sto to tu prawie każdy sen pod choinką spełnia się (czy chcesz czy nie) tak dziś w naszym domu jest karp zajął naszą wannę"
 • Republika Obejmij Mnie Czeczenio
  "Śniłem dzisiaj że jestem górskim lwem na Kaukazie to jest męski zew więc ty - miła- siedź ja zatańczę w Czeczenii tańczę taniec z bratem ojciec dał nam broń moją siłą wróg patrzysz na mnie już jak "

Republika: Mamona
Oceń tekst piosenki
32 %
68 %
Ocen: 602


muzyka.interia.pl


INTTV

Skomentuj tekst piosenki

Republika: Mamona

Komentarze: 23
Dodaj komentarz
Zgłoś do usunięcia Odpowiedz (2)
Re: Republika - Mamona
~Gość 3 września 2017, 13:10
Po 9 latach małżeństwa z mężem z trójką dzieci mój mąż zaczął wychodzić z innymi damami i pokazał mi zimną miłość, kilkakrotnie groziło mnie rozwód, kiedy chciałem zapytać go o jego romans z innymi panienkami, Byłem całkowicie zdewastowany I zdezorientowany, dopóki stary przyjaciel mnie nie opowiedział mi o lekarzach miłosnych o imieniu DR Goko, którzy pomagają ludziom w ich związku i ich małżeństwie, wprowadza mnie do tego lekarza, który naprawdę pomaga mi, kiedy skontaktowałem się z nim, dostał mojego męża z powrotem w ciągu 48 godzin, więc zaczął przepraszać, teraz przestał wychodzić z damami, a on jest ze mną na dobre i na prawdę. Skontaktuj się z tym lekarzem miłości w związku z małżeństwem i problemem i znajdź wszelkiego rodzaju problemy, które okazują się trudne do rozwiązania i będzie dla nich trwałym rozwiązaniem. Oto jego adres e-mail (dr.gokosspiritualcaster@gmail.com)
Ciekawe?
0
118

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz (3)
Re: Republika - Mamona
~Gość 10 lipca 2017, 14:37
Niewinna Beata Najnert adiutant-żona Marszałka Polski miała pseudonim "prostytutka" choć nią nigdy nie była w rzeczywistości ! To wyjaśnia wiele spraw w CBŚ i JW podległych mnie ! Reszta spraw rozstrzygną fakty w Sądzie Jezusa króla Polski i Świata realnego planety Ziemia !
Ciekawe?
263
238

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz (1)
Re: Republika - Mamona
~Gość 9 maja 2017, 03:05
Popełniłem błąd z roztargnienia w Gość 4 maja 2017, 06:12 - zamiast Beata Najnert niewinna profesura szefowa CBŚ powinno być ! ....Ostateczne zrezygnowałem z najemnika niemieckiej hrabiny Beata Majnert =>(Beata Nawrath, Beata Neinert, Beata Litak, Beata Witek-FSB-ligaczowa-Beata-Liptak ) prostytutka-nałożnica płk. K. Przepiórka-płk.Kopackiego-gen.Czempińskiego-FSB-CIA-PIS-TRZPILa=najemnicy =>JW GROM skorumpowani na usługi Lucyfera=Bergoglio=4RP=Szydło=Beata=Kusiński=Bogdanow=SLD=Huss=Krzysztof=MO=Ewa=MIgasiewicz=Dominik=kGP=skorumowani=Bolek=Wałęsa=KOhne=Tuska=PO = BND -Bartuss T porstytutka zboczeniec Beata Majnert=Nawrath pirat drogowy świadomie mnie zdradziła dla mamony, ona kocha 15 mld USD kradzione z mojej kasy PKO BP ! Longford -Martyniuka-666--Tuska-TURKO-Anikieja-Trusiewicza-Popkiewicza-Przepiórka-FSB-Huskowskiego-Latajka-Gellesa-Apostoluka-Obmay-Hesbollh-Sauera-szczynukowicza-FSB nałożnica -oszustka Beata Nawrath-Beata-Majnert mnie zdradziła duchem i ciałem ! Ta oszustka z kumplami MOrawieckimi=Lewakami ma być natychmiast aresztowana (aresztowani) i zamknięta w areszcie śledczym ul. Świebodzka 1, Wrocław ! A niewinna profesura-generał broni Beata Najnert współpracwik naukowy -adiutant-żona moja ma zeznać w mojej obecności w moim Sztabie Generalnym PIAST ul. Jedności Narodowej 169 m 2 (50-303 Wrocław-Śródmieście) ! Beata Najnert nie jest zdrajcą Polski !
Ciekawe?
330
205

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz (2)
Re: Republika - Mamona
~Gość 4 maja 2017, 06:12
Ostatecznie zrezygnowałem z najemnika niemieckiej hrabiny Beata Najnert prostytutka-nałożnica JW GROM skorumpowani na usługi 4RP=Szydło-FSB = Tuska-PO = BND-Bartuss T prostytutka-porno-zboczeniec Beata Najnert pirat-drogowy świadomie mnie zdradziła dla mamony, ona kocha 15 mld USD kradzione z mojej kasy PKO BP ! Longford-Martynika-666-Tuska-Anikieja-Hussa-Trusieiwcza-Popkiewicza-Przepiórki-FSB nałożnica-oszustka Beata Najenert mnie zdradziła duchem i ciałem ! Ta oszustka z kumplami ma być natychmiast aresztowana i zamknięta w areszcie śledczym ul. Świebodzka 1, Wrocław ! Ma być natychmiast przesłuchana w mojej obecności ! To zdrajczyni Polski !
Ciekawe?
285
276

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz (1)
Re: Republika - Mamona
~Gość 2 maja 2017, 05:11
Agentura=Hesbollah=Szydło=TRzpila=4RP=Skorumpowanej JW GROM płk. K. Przepiórka oddzielona od : RP generał broni Beata Najnert profesura szefowa właściwego CBŚ podlega mnie Marszałkowi Polski J = Ursusowi Komendantowi NATO i wszystkich krajów planety Ziemia ! !!! A były oszust-komendant CBŚwitalski=KGB=NWO=Kalkstein=gej=PiSuar=Macierewicz=BND=Kohne=Ks.Jan Gondro -Trusiewicz=IW to bandyci mordercy Jezusa RP ! Oświadczam, że Beata Najnert jest moją główną sekretarką-adiutantem Sztabu Generalnego PIAST ul. Jedności Narodowej 169 m 2 Wrocław i Jej miejsce jest w moim mieszkaniu Orła Białego !
Ciekawe?
299
251

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz (0)
Re: Republika - Mamona
~Gość 27 kwietnia 2017, 05:17
Agentura=Hesbollah=Szydło=Trzpila=4RP=Skorumpowanej JW GROM najemnik-prostytutka-oszustka mgr chemii Beata Najnert oficer-prostytutka burdelu Bartuss T = Anikieja-Martyniuka-Tuska=PO okradła moje mienie wojskowe, wypłaty i kasę Marszałka Polski Józefa Fudaleja-Urbanowicz Komendanta planety Ziemia ! Oświadczam, że Beata Najnert bezczelna-prostytutka na usługi skorumpowanych oficerów JW GROM świadomie zdradziła mnie, okradła z kasy 15 mld USD dlatego celowo mnie unika - Jest współwinna zaboru mienia wojskowego RP, dlatego świadomie nie chce zeznawać bo dobrze jej Longford hulać za moje pieniądze po nocnych burdelach z klientami politykami-jebakami ! Przykład film Kolorowa Sukienka = To zawodowa zboczona bezwzględna prostytutka szuka sensacji - fotografuje się ze swoim dawnym kochankiem Martyniukiem gwałcicielem i zabójcą wielu młodych ludzi ! Oświadczam, że od 1984 roku nie mieszkała ze mną, żyła z innymi w USA-Niemcy-Włochy-4RP, nawet nie byliśmy na kawie w kawiarni, nigdy z nią nie uprawiałem seksu, nie była w moim mieszkaniu nawet 1 sekundy, nie jest moją żoną, adiutantem, pracownikiem ! Beata Najnert jest zdrajcą tajemnicy Orła Białego ! B. Najnet pracuje dla pirata drogowego jej kochanka płk. FSB-MI6 Krzysztof Przepiórka-sadysta-zboczeniec-handlarz żywym towarem i narkotykami, gen. FSB Czempiński-gwałciciel i Tuska-PO-Turko-ks. Jan Gondro szpieg Ratzingera=BND=SS ! Przykro mi że z naiwności dałem się oszukać tej Himerze ! B. Najnert jest dłużnikiem - okradła mnie, zdradziła mnie dlatego powinna być natychmiast zamknięta w areszcie śledczym ul. Świebodzka 1 - Wrocław ! Ta okrutna baba ma zeznawać w mojej obecności ! To jezuitka nie ma sumienia jest zdrajcą tajemnicy Orła Białego !
Ciekawe?
336
250

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz (0)
Re: Republika - Mamona
~Gość 12 kwietnia 2017, 15:48
Stwierdziłem ostatecznie, że bezwzględna wiedźma Beata Najnert jest najemnikiem=oszustką na usługi Jezuitów-bandytów-Watykanu-Sauera ! Sama przez internet zaproponowała mi spędzenie nocy w Polanicy w różnych terminach ! Nie dowierzałem, ale zgodziłem się w końcu na termin 11.04.2017 do 12 04.2017 w Medical Sensus, Chrobrego 1A-3 Polanica ( dała swój PIN i zgodziła się bym na miejscu mógł zapłacić gotówką za dwie osoby 174.86 PLN ) mój warunek warunek był taki, że przyjadę jak 2 osobą będzie Beata Najnert niby żona, wiedziała o tym i obiecała przyjechać - zeznania w cztery oczy ! Przyjechałem przed godz. 14 do Medical Sensus - i dostałem pokój nr 117 na dwie osoby ! Czekałem do wieczora, a Beata Najnert nie zjawiła się i zmuszony byłem zapłacić 174.86 PLN bez posiłków, Malwina Nowacka powiedziała jak nie zapłacę za 2 osobę to będzie policja interweniowała, śmieszne co ? ! Czekałem do rana oglądałem TV gdzie o dziwo śpiewała agentur Disco Polo Lajf - sekta=MI6 Martyniuka-666-Najnert ich szefowa burdelu Bartuss T - Tuska jej szefa = agentura PO=BND ! Przed 11 kwietnia - sugerowała bym przyjechał 9 kwietnia bo była dobra pogoda, ale byłem przeziębiony i został ten dzień 11 kw.-12 kw. 2017 r ! Byłem też w hotelu Europa i pytałem czy taka pani B. Najnert zjawiła się - nie zjawiła się choć wcześniej proponowała ten hotel ! Stwierdziłem, że Beata Najnert za swoje szmatławe życie z oficerami-gwałcicielami-sadystami = złośliwie to zrobiła by naciągnąć mnie na koszta i stres psychiczny, wiedziała kiedy przyjadę, bawi się moim kosztem - bo żyje jako konkubina z innym chujem i kasą 15 mld USD, bawią się za moje pieniądze i kosztem mojego zdrowia ! Stwierdzam, że byłem bardzo naiwny ! To był ostatni sprawdzian, że Ona jest niemiecką hrabiną BND=oszustką zdrajca RP ! Ona mści się za swoje nieudane życie pyszałka=komandosa=prostytutki-najemnika na usługi gwałciciela=sadysty Krzysztofa Przepiórka-FSB oficera JW GROM - JW Topaz szajka gwałcicieli-terrorystów -zabójców na usługi USA=BND=NWO=kler=fałszywy ! Ona jest zboczona-degeneratka-prostytutka zołza jak oni - kłamie-dręczy-oszukuje uprawia seks z nimi-chujami bo jej tak wygodnie , stała się pasożytem-dręczycielem ! To kryminalistka-złodziejka mojego czasu zdrowia i pieniędzy ! Kłamała bezczelnie i wyłudzała informacje 32m-ce i wcześniej ! Przysyła filmy z jej dupą skutą w kajdany i inne z tej grupy przestępców=bandytów=szantażystów takich jak MI6=szpieg Martyniuk=Trzpil na usługi Szechtera=MIkke=Pajdowski=4RP=PIS=NWO=Kohne ! Ta oszustka jest jednak jezuitką hrabiną niemiecką na usługi BND=Bundestagu=PO=Jezuitów z tymi kumplami dokonali zaboru 15 mld USD mienie wojskowe - Ona jest chyba ( pipa Anikieja=HUSS=Tuska-Turko) i teraz bawią się razem by mnie wykończyć psychicznie i samochodami na ulicy - są dowody realne ! To piraci drogowi + Beata Najnert sobek=kryminalistka już nie jest moją przyjaciółką, żoną, adiutantem, oficerem Marszałka Polski J = Ursusa ! Szpieg BND Beata Najnert zdradziła mnie ciałem i duszą, okradła moje dane osobowe by wyłudzić te pieniądze - mienie wojskowe, unika mnie bo nie chce zeznawać ! Celowo ukrywa się z szajką=Czempińskiego=Anikieja=płk. K. Przepiórka=pirata drogowego agentura bandytów i szantażystów śpiewaków XFORD, Longford, Akcent & Kroppa, Disco Polo Lajf - NWO! Ma w internecie swoje zdjęcia ze swoim doradcą=szefem bandytą=sutenerem Martyniukiem-zabójcą młodego Filonczuka ! Ona i ci zwyrodnialcy mają obowiązek natychmiast zwrócić moje pieniądze z ustawowymi odsetkami ! Nie chcę w swoim towarzystwie mieć takich bandytów=prostytutki=degeneratów - oni z Beatą Njanert oszustką mają być natychmiast aresztowani przez Interpol - policję kryminalną i osadzeni w areszcie śledczym ul Świebodzka 1, WROCŁAW ! Sadystka=pazerna Beata Najnert nie chce zeznawać bo jest współwinna zaboru tych pieniędzy za które bawią się w klubach nocnych - Ona i jej kumple to zaborcy, zdrajcy Polski i mnie Marszałka Polski ! Zasługują wszyscy z nią na dożywocie lub kara śmierci bo p
Ciekawe?
370
227

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz (3)
Re: Republika - Mamona
~Gość 3 kwietnia 2017, 08:02
Dowiedziałem się że mgr chemii dziś prof. gen. emeryt Beata Najnert uciekła z niewoli NWO=Obama=Huss=Terroryści=oszust=płk=FSB=Krzysztofa Przepiórka sadysty=zabójcy=skorumpowanej=agentury = JW GROM i Topaz = Longford Zenka 666=Kohne=Huskowskiego=Piłatowskiego=Ciunika=Martyniuka=sekta=4RP=Trzpila=Bartuss T = TURKO =Tuska=BND obozu koncentracyjnego ! Dojechała do Wrocławia i jest wolną kobietą szefowa dzielnicy Zakrzów Wrocław podlega mnie Wrocław Jezusa dzieło TM ! Prof. Beata Najnert przedsiębiorca będzie zeznawać w sprawie korupcji i pobicia, zgwałcenia i zaboru 15 mld USD ! To mnie cieszy ! Winni będą ukarani bez względu na stanowisko, stopień wojskowy czy policyjny ! Podpis: Marszałek Polski Józef Urbanowicz-Fudalej Komendant planety Ziemia własność Jezusa Chrystusa BOGA !
Ciekawe?
361
194

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz (1)
Re: Republika - Mamona
~Gość 18 marca 2017, 06:53
W poprzednim komentarzu z 6 marca 2017 , 17:19 jest pomyłka co do nazwiska - należy wstawić mgr chemii Beata Nawrath vel Beata Majnert vel Beata Neinert prostytutki na usługach Martyniuk=i=płk.FSB Krzysztof Przepiórka i Mariusz Anikiej- Bartusiak TURKO Opus Dei ...na usługi Trzpil poseł PiS=4RP=NWO....Przepraszam za pomyłkę co do nazwiska !
Ciekawe?
395
116

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz (5)
Re: Republika - Mamona
~Gość 6 marca 2017, 17:19
Teksciory.pl agentura szpiega=BND=hrabina niemiecka mgr chemii Beata Najnert okradła mienie wojskowe i kasę Marszałka Polski - Józef Urbanowicz-Fudali ! Jej niemieccy elita-BND=rodzice sprzedali mnie na tortury z zemsty w 1984 roku (mezalians) ! Martyniuk=i=płk.FSB Krzysztof Przepiórka i Mariusz Anikiej- Bartusiak Tutko jej kochankowie wspólnie z nią mnie maltretowali i okradli ! Dlatego do dzisiaj unika mnie bo są winni 15 mld USD mnie Józefowi ! Nie chcę mieć cokolwiek z JW GROM i Topaz burdelem na usługi piratów drogowych, gwałcicieli nieletnich dziewczyn i handlarzami żywym towarem ! Całkowita kompromitacja - Beata Najnert szpieg BND-NWO jezuitka-prostytutka-bezwzględna-oszustka szpiegowała mnie od 1982 roku w Instytucie Chemii UWr ! Ci kryminaliści mają zwrócić moje pieniądze ! A Beata Najnert nie pierdoli się z tymi debilami=piratami=drogowymi do śmierci ! Na zamku Książ z 2015 roku widać jak ci piraci z płk-FSB Przepiórką jej właściel-jebak odchudził chujem Beatę Najnert - Wygląda jakby była w obozie koncentracyjnym tzw gwiazda jebana-bita wożona autobusem-hotelem z burdelu do burdelu Long & Junior - Kolorowa Sukienka - Akcent Kroppa - inne - Bartuss T burdel Bartusiak=Bergoglio-FSB - piosenki i jej uda i nogi porno i inne - zrobili z niej szmatę śmierć jak Suchocka Watykańska pizda @
Ciekawe?
330
274

Dodaj komentarz

Polecane na dziś

teksty piosenek

 • schafter pager (feat. Belmondo)
  "przy niej maclaren dla niej range dla niej rover big buddy range na niego wydam pieniądze wiesz jak jest duży pieniądz w dużej torbie obywatel WL wsiadam w grę tak jak Joe Black na spokojni"
 • A Great Big World & Christina Aguilera Fall On Me
  "Fall On Me With open arms Fall On Me from where you are Fall On Me with all your lights with all your lights with all your lights"
 • TPS / Dack Gdy brakuje ci nadziei
  "Tylko I wyłącznie TPS / Dack mam gorszy dzień, o tym wiem przecież walnę se setę, poczuję się lepiej wszystko źle, .. podkręca jeszcze złe decyzje wybieram nieźle jak nie widzisz w moich oczach"
 • Dawid Obserwator x Dedis x Intruz Raport z rejonu
  "kolegę zwinęli przy mnie mówię o nim w rapach drugi proponował napad, bo miał debet kiedyś wisiałbym na drzewie kiedyś chciało mi się płakać a przez Włada prawie zszedłem na imprezie jakiś pa"
 • filipek x psr Mogło być gorzej (Ft. ZetHa)
  "pochodzę z kraju, gdzie za miast cytatu „będzie lepiej”, jest „mogło być gorzej” moje ambicje są porównywalne do tłumów na SORze jak w piątek jet melo i ziomek jest w szotsie, mówię: ‘’dołożę’ to "

Użytkownicy poszukiwali

 • republika mamona
 • mamona tekst
 • republika mamona tekst
 • mamona
 • ta piosenka jest pisana dla pieniędzy

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

teksty piosenek


Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu. Polityka Cookies. Prywatność. Copyright © 1999-2019 INTERIA.PL Wszystkie prawa zastrzeżone.
Teksty piosenek i tłumaczenia: ilość w serwisie - 680 722