Robert Kasprzycki: Jak pi

Tekst piosenki

Brak wideo

Robert Kasprzycki

Teksty: 67 Tłumaczenia: 0 Wideo: 4

Tekst piosenki

Robert Kasprzycki: Jak pi

Chaos ich rozmów o dzieciachratach kredytach i śmieciacho płodach i prześwietleniacho sofach szafach i cieniachdo powiek o blaskach życiao złych tendencjach do tyciao meblach garach panelacho określonych dość celachNie dotyczą mnie nie dotyczą mnieodbijam się od nich jak piłka od lustraodbijam się od nich jak czkawka i śmiechw tę przestrzeń za którą już tylko jest pustkaChaos ich rozpraw o sosachsałatkach ciastach i głosachna temat wszelkich zagadnieńczy szyling szwajcarski spadnieo samochodach i wieżachz przedmiotów z ziemi do niebakiedy morale masz słabejęzyki płomieni BabelKosmos tych myśli o śmierci błądzi kto inaczej twierdzitylko mnie zbliża do światłaz powieką miękką jak atłasupijam się gorzkim ginemlecz zanim wszystek odpłynędopadnie ich tamten schematgdy śmierć zamieni mnie w temat
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Robert Kasprzycki: Jak pi

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Robert Kasprzycki: Jak pi

Skomentuj tekst

Robert Kasprzycki: Jak pi

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Spójrz (ft. Hodak) Alicja Szemplińska
  „Gdzie poniesie mnie nurt zdarzeń z tobą czy nie - to nieważne zmienię ich treść tak jak zechce nie mam siły już błądzić ze mgle wszystkie szybkie myśli każde słowo nocne ciebie które już nie”
 • CEO (Młody Szef) ft. bahsick Kaz Bałagane
  „Młody Szef poda nie... a dres nawet nie wchodzę na mównice, mordo bo każdy krzyczy tu mój tekst Młody Szef Każdy chłopina co płynął dociera na brzeg Każdy chłopina co płynął dociera na brzeg ”
 • AU (feat. Sokół) Białas
  „nie nazwałbym tego rajem pieniądze tu nie lecą z nieba NIE! to co jest podłe w rodzicach potem w dzieciaku dojrzewa dbajmy o siebie nawzajem bo tu nie można liczyć na władzę AU dbajmy o si”
 • Intruzowaty Intruz
  „Jak coś to pisze z Intruza I kolegę brzuchomówcę Pokaż kota Który nie zamoczyłby ryja w deszczówce Nie wiem jak to będzie z jutrem, muszę załatwić odtrutkę Słowa mają być wiaduktem, wdycham wio”
 • Bletki (SBM Starter) bambi
  „Nastoletnie życie zawijane w papierowe bletki skręc i podpal co ci co na duszy siedzi nastoletnie życie zawijane w papierowe bletki .... znikających gwiazd co zostawić po sobie nic nie ma”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • jak pi

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Jak pi - Robert Kasprzycki, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Jak pi - Robert Kasprzycki. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Robert Kasprzycki.