Robert Kasprzycki: Jego s

Tekst piosenki

Brak wideo

Robert Kasprzycki

Teksty: 67 Tłumaczenia: 0 Wideo: 5

Tekst piosenki

Robert Kasprzycki: Jego s

Siedzi w barze tym od rana,nie stać go na pierwsze piwo,czasem ktoś go poczęstuje papierosem. Stałe miejsce tuż przy ladziestamtąd lepiej wszystko widaćtutaj wschodzi i zachodzi jego słońce.Kiedy wraca ulicamiceny mizdrzą się z wystawy,nie dla niego smak Edenu luksusowy.On kupuje odzież tanią,która sama się zachwalaże już ktoś ją przenicował łzą kaprawą.Zwolnione godziny, rozmowy o niczyma usta wciąż mielą przekleństwa.Z tej mąki polityk wypiecze chleb gorzkibrunatny sen triumfu i klęski.Siedzi w barze tym do zmroku pięści puchną pod stolikiemgdyby jeszcze raz tak złapać gdzieś robotę.Bo podobno dom budują, który lśni tysiącem okienlecz ten dom za symbolicznym stoi płotem.Zwolnione godziny, rozmowy o niczyma usta wciąż mielą przekleństwa.Z tej mąki polityk wypiecze chleb gorzkibrunatny sen triumfu i klęski.Siedzi w barze tym od świtunie stać go na pierwsze piwoczasem ktoś go poczęstuje papierosem.Stałe miejsce tuż przy ladziestamtąd lepiej wszystko widaćtutaj rodzi się i tu umierajego słońce
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Robert Kasprzycki: Jego s

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Robert Kasprzycki: Jego s

Skomentuj tekst

Robert Kasprzycki: Jego s

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Post Dawid Podsiadło
  „Czy ona z nim spała Czy było bara-bara Wielce ciekawi mnie Post Czy staję na zakazach Czy płaci każdy mandat Na pewno nie Post Czy płaci alimenty Kupuje im prezenty Nie wydaje mi się Po”
 • Jest tylko teraz (Męskie Granie Orkiestra 2022) Bedoes, Krzysztof Zalewski, Kwiat Jabłoni
  „W moich oczach strach jak w twoich Wiem, że się boisz więc mnie złap za dłoń i Rozświetlimy noc i niech blask nas chroni Bo nam nie brak serca, nawet gdy brak naboi Słuchaj Nie ma co się bać! ”
 • Wyglądasz Idealnie SKOLIM
  „Dla mnie Zatańczysz teraz dla mnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Oj tak ładnie Ładnie Bujaj się tak ładnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Hej, piękna kręć d”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • In Corpore Sano (Serbia - Eurowizja 2022) Konstrakta
  „Onas eroproc ni somrefne snem Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? (Koja li je tajna?) Mislim da u pitanju je ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Jego s - Robert Kasprzycki, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Jego s - Robert Kasprzycki. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Robert Kasprzycki.