Róże Europy: Weso

Tekst piosenki

Brak wideo

Róże Europy

Teksty: 49 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Róże Europy: Weso

Mamy wrogów jak każdy To nie dramat kilku ich mieć Oczyszczają skutecznie z wiary W błękitne niebo z tej wiary nas Ale gorzej jest gdy wśród przyjaciół Kilku maniaków znajdzie się Projektują życie chorą ambicją Okładając prohibicją Jak enklawą jak zarazą Wartą niewiele ... Robi się czasami przykro Za to wszystko ... Mamy kłopoty jak każdy Oficjalnie możemy rozwiązać je Gorzej kiedy zdradą rządzą Przyjaciele wybrani demokratycznie Lecz mimo wszystko uśmiechnij się I przebacz im wszystko ... Niech każdy dzień niesie z sobą To jedyne święto ... Wesołych świąt Bez względu na to co to dziś znaczy ... Codziennie życzenia nie może być inaczej ... Żaden nasz dzień niemoce być nijaki Mamy wrogów jak każdy To nie problem kontrolować ich Kiedy stają przeciwko nam zgodnie Indoktrynują mnie i Ciebie też Gorzej gdy wśród trzech przyjaciół Dwóch nigdy prawdy nie powie stanowczo Lawirują w podstępnej grze judasze W każdym dniu przyjaźni naszej Jak miejskie wysypisko Warte niewiele ... Robi się czasami przykro Za to wszystko ... Mamy kłopoty jak każdy Oficjalnie możemy rozwiązać je Gorzej kiedy zdradą rządzą Przyjaciele wybrani demokratycznie Lecz mimo wszystko uśmiechnij się ...
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Róże Europy: Weso

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Róże Europy: Weso

Skomentuj tekst

Róże Europy: Weso

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Face it alone Queen
  „hen something so near and dear to life, Explodes inside, You feel your soul, Is set on fire. When something so deep and so far and wide, Falls down beside, Your cries can be heard, So loud a”
 • Ania (piosenka z filmu o Annie Przybylskiej) Andrzej Piaseczny
  „Tak się miało stać Tak być Zostać tak W słońce leć Sama wiesz Najzwyczajniej to pociąga nas Choć dzień Musi zajść Tak czy nie Czy nie, czy nie Czy nie biegniemy tam Żeby żyć, by żyć I ”
 • Nibylandia Blue Cafe
  „Chociaż na moment Pokaż mi miejsce na ziemi Gdzie nie jest tak ciemno, choć słońce Co rano wstaje jak kiedyś Bać się będę mniej Może z czasem będzie lżej Gdy poprosisz, zawsze, ja białą flagę ”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • All I Have (EMO) Oskar Cyms
  „Walking away Closer to sober Something is telling me We can't be reached anymore I'm falling apart But I know that I need you I need you now It hit me like a train When nothing felt the same”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • wesolych swiat roze Europy chwyty

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Weso - Róże Europy, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Weso - Róże Europy. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Róże Europy.