Róże Europy: Weso

Tekst piosenki

Brak wideo

Róże Europy

Teksty: 49 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Róże Europy: Weso

Mamy wrogów jak każdy To nie dramat kilku ich mieć Oczyszczają skutecznie z wiary W błękitne niebo z tej wiary nas Ale gorzej jest gdy wśród przyjaciół Kilku maniaków znajdzie się Projektują życie chorą ambicją Okładając prohibicją Jak enklawą jak zarazą Wartą niewiele ... Robi się czasami przykro Za to wszystko ... Mamy kłopoty jak każdy Oficjalnie możemy rozwiązać je Gorzej kiedy zdradą rządzą Przyjaciele wybrani demokratycznie Lecz mimo wszystko uśmiechnij się I przebacz im wszystko ... Niech każdy dzień niesie z sobą To jedyne święto ... Wesołych świąt Bez względu na to co to dziś znaczy ... Codziennie życzenia nie może być inaczej ... Żaden nasz dzień niemoce być nijaki Mamy wrogów jak każdy To nie problem kontrolować ich Kiedy stają przeciwko nam zgodnie Indoktrynują mnie i Ciebie też Gorzej gdy wśród trzech przyjaciół Dwóch nigdy prawdy nie powie stanowczo Lawirują w podstępnej grze judasze W każdym dniu przyjaźni naszej Jak miejskie wysypisko Warte niewiele ... Robi się czasami przykro Za to wszystko ... Mamy kłopoty jak każdy Oficjalnie możemy rozwiązać je Gorzej kiedy zdradą rządzą Przyjaciele wybrani demokratycznie Lecz mimo wszystko uśmiechnij się ...
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Róże Europy: Weso

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Róże Europy: Weso

Skomentuj tekst

Róże Europy: Weso

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Wiem Carla Fernandes
  „znów czuje ze tracę grunt pod nogami prze stój nie chcę wiedzieć czy to już co tam wołam z planów został gruzy taka kolej rzeczy , cóż chciałam mieć wszystko na raz i nie wiedział sama co”
 • It'll Be Okay Shawn Mendes
  „Are we gonna make it? Is this gonna hurt?" We can try to sedate it But that never works I start to imagine a world where we don't collide It's making me sick but we'll heal And the sun wil”
 • Nie Znasz Wad Dwa Sławy
  „Od kiedy wszedłem nie wiesz o co common zakręciłem w głowie czy za szybko wstałaś? już przeglądasz moje profilowe skomentujesz czy wkleisz 2 ognie? ty jak gospodarka albo influenserkja albo ”
 • Ratuj (ft. Tribbs) Smolasty
  „Ciągle jestem taki sam Coś zjebałem – to nie ja! Nie chce słuchać twoich rad Nie chce słuchać twoich dram Dla niej będę słodki cham Bukiet róż i nocny włam Dzisiaj nawet whisky sour nie uleczy t”
 • WOW MEGA Patrycja Mołczanow
  „Dzwoni menadżerka, mówi jest nowa oferta WOW MEGA skrzynka i koperta, w niej dycha w papierkach WOW MEGA Komu to zawdzięczam zapytam dzisiaj lusterka słyszę: WOW MEGA WOW MEGA, WOW MEGA, WOW ME”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • wesolych swiat roze Europy chwyty

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Weso - Róże Europy, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Weso - Róże Europy. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Róże Europy.