Rymoplastykon - Dzie tekst piosenki - Teksciory.pl

Rymoplastykon: Dzie

Tekst piosenki

Brak wideo

Rymoplastykon

Teksty: 1 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Rymoplastykon: Dzie

Wiesz czasem wątpię tracę wiarę w siebie,
w swoje zdolności. Dlaczego? Nie wiem.
Nieprzygotowany na to co się dzieje chowam nadzieję gdzieś w głębi siebie. Są takie dni wiedzą kobiety, w te dni ja ślepy jak krety, szukam wyjścia, w labiryncie są zakręty. Nie wiem. Stoję i nie wiem którędy. Zadumany, nieprzygotowany na to co los zsyła dla mnie. Wiem, że się ogarnę. Zaraz to ogarnę jednak to wygląda marnie-dokładnie. W ten dzień tego dnia spotykam siebie sam. Staję twarzą w twarz sam ze sobą i rozmywa się wszystko jakbym stał nad wodą.
To jest jak cios jak z nieba gromem porażony, przerażony nie wiem co robię, chciałbym ucieć - nie ma dokąd. Jest mnóstwo drzwi, ale którą iść drogą? W tem nagle, niespodziewanie wpadam na pomysł i mam rozwiązanie. Jakbym zobaczył to w kuli szklanej - przepowiedziane, gdzieś zapisane. Tu zostanę tak jak stoję przemyślę jeszcze raz przywdzieję zbroję dam radę. Wiem. Już się nie boje. To coś to ja, a znam swoje nastroje. To czeka na mnie więc podejmę wyzwanie duszy stojąc bo duszy dźwigam ramie. I co? Kolejne pytanie.
Nie wiesz? Ja też nie wiem co się dzieje-każdy ma taki dzień, że nic nie wie. Czemu? Nie wiem a ty wiesz? Może mi powiesz jak to rozgryziesz?
W sumie może kwestia leży w rozumie gdzie rześko płynie wciąż pomysł-strumień. Chcąc opanować wyboru szuka z podjętych decyzji wynosić naukę. Znalazłem lukę w prawdzie życiowej-jak każdy. Bynajmniej ciągle szukam tej nowej. I prosząc chciałbym wywrzeć wrażenie na tych co wątpią w szczęścia istnienie. Pragnienie to połowa sukcesu niszcząc element stresu-ekscesu. By mieć to samo co teraz i potem, gdy się nie uda od nowa spowrotem. To ten co mówił że nie ma ratunku-tymi słowami psuł część wizerunku-zabił sam siebie, przegrał ponadto wiary w siebie mu zabrakło. Zrozum to tylko teoria-nic więcej. Potrzebne działania a nie załamane ręce. Optymizm, rozsądek i chęci i wtedy koło szczęścia zacznie się kręcić. Teraz sobie zaufać należy by ten dzień próby tak jak chce się przeżyć, bo każdy ma taki dzień, że nic nie wie, taki dzień, że nic nie wie
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Rymoplastykon: Dzie

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Rymoplastykon: Dzie

 

Skomentuj tekst

Rymoplastykon: Dzie

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • BABCIU TO JEST PYSZNE Wac Toja
  „BABCIU, zawsze chciałem to zrobić Palę lemoniadę BABCIU, TO JEST PYSZNE Moja krew w moim ciele płynie Styksem Szkło rozgrzane, lemoniada płonie w fifce Oldschoolowe jaranie BABCIU, pyszne Palę ”
 • Marvin Gaye Fukaj & Kubi Producent
  „Ja przyszedłem, oni poszli każdy spragniony lub głodny Ja przyszedłem, oni poszli każdy spragniony lub głodny wrażeń zatem każdy chce się napić za lepsze czasy oraz wyższe szklanki LOLOLO Ja pr”
 • Let The Bad Times Roll The Offspring
  „We’re gonna hang em high We’re gonna shoot straight up in the air This eys is for an eye Don;t need to ask and don;t needd to care But don’t be thinking we’re crazy When you see all the hell th”
 • W taką noc De Mono
  „Nie ma takich miejsc, myślałem już Takich ludzi nie ma też – nie wierzyłem w to Nigdzie nam nie będzie tak jak tu Powiedz mi, ze myślisz tak Nie wracajmy stąd Bo w taką noc nie ma co żałować T”
 • Patrz na mnie (feat. Duszyn) Żabson
  „Ciągle to pamiętam, jak bardzo chciałem cię Byłaś taka piękna, teraz raczej nie Miałem więcej szczęścia Niż wylanych łez Miałem więcej szczęścia Niż wylanych łez Teraz patrz na mnie Drogi VVS”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Dzie - Rymoplastykon, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Dzie - Rymoplastykon. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Rymoplastykon.