Ryszard Rynkowski - Ballada R. tekst piosenki - Teksciory.pl

Ryszard Rynkowski: Ballada R.

Tekst piosenki

Brak wideo

Ryszard Rynkowski

Teksty: 69 Tłumaczenia: 0 Wideo: 16

Tekst piosenki

Ryszard Rynkowski: Ballada R.

Byłem ptakiem na mostach,Co się w niebo chce dostaćI spadłem z hukiem aż na dno.Byłem światła grą, cieniem,Obcym w lustrze imieniemI pytałem lustra : To jest kto ? Ale nawet u rozpaczy czarnych drzwiPowtarzałem w duchu : Panie, dzięki Ci W domach nocy i w nawach,Byle szczęścia móc zaznać,Byłem siebie gotów wyrzec się.I wracałem nad ranem,W pustym ciele spal zamęt,A zabawki mną bawiły się.Ale nawet na klęczniku ciężkich dniPowtarzałem w duchu : Panie, dzięki Ci Byłem tam, gdzie duch ziemiChytrze bawi się nami,Mówi : Zobacz, możesz zdobyć świat ! Biegłem po ... dotyk dłoni,Po paproci kwiat, po nic,Teraz nagle mam 50 lat.Ale póki nie braknie nowych dniBędę mówił w duchu : Panie, dzięki Ci
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Ryszard Rynkowski: Ballada R.

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Ryszard Rynkowski: Ballada R.

 

Skomentuj tekst

Ryszard Rynkowski: Ballada R.

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • MANY BAGNO
  „Nocą na spontanie z butami po dywanie gdzie dopiero 6 a my ziomek mamy banie my mamy dance, dance ty mała lej, lej i nie mów nie, nie bo dziś bawimy się 1, 2, 3 nocą na spontanie z butami po”
 • AJAJAJ (ft. Szymi Szyms) OsaKa
  „Jadę jakbym miał za chwilę tutaj zejść Jadę jakby to był mój ostatni dzień Jadę jakby mi odjebał ten mój fejm Jadę jakbym miał na koncie parę zerrrrr Aj jajajajajaj, bang! Aj jajajajajaj, bing! ”
 • Anyone Sara Egwu James
  „I tried to talk to my piano I tried to talk to my guitar talked to my imagination confided into alcohol I tried and tried and tried some more told secrets ‘til my voice was sore tried of empty c”
 • Lodospady (ft. Michał Szczygieł) Pawbeats
  „Na nic droga ułożona w snach Gdy co chwilę kusi mnie Tyle wyszukanych kłamstw A ty stale wzrok kierujesz w dal I przez myśl nie przejdzie ci By po mojej stronie stać Tak mija każdy dzień Ten”
 • This Is Heaven Nick Jonas
  „At the gate coming side And know that it’s late But i am here because Your body my motivation let’s keeping talk What if we found a way to get close Without fears Keep in mind we’re escaping”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • rynkowski ryszard piosenki ballada r
 • Rynkowski droga lecimy

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Ballada R. - Ryszard Rynkowski, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Ballada R. - Ryszard Rynkowski. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Ryszard Rynkowski.