Ryszard Rynkowski:
Tekst piosenki
Brak wideo
Tekst piosenki
Ryszard Rynkowski:
Tak niewiele trzeba nam: Dwoje ludzi, serca dwa i... Przestaje istnieć świat, A dłonie tak tęsknią. Blisko twarzy druga twarz, Jakiś blask nieziemski trwa I z zupełnie zwykłych spraw Robi się... święto. A te serca - białe kartki dwie, Całkiem białe jak śnieg. Sympatycznym atramentem Pachną. Jakiś spacer w strugach w strugach dnia I z rękawa fiołki dwa, Nieporadny, czuły gest I cisza pomięta. Na serwetce jakiś wiersz, Zapach, co odurza Cię I z niczego robi się... Święto, święto. Żadnych parad ani wielkich słów,Grosik szczęścia na pół, Mała wyspa dla małych ludzi, Dla nas... święto, święto. Tak niewiele trzeba nam: Dwoje ludzi, serca dwa i...Przestaje istnieć świat, Robi się... święto
Tłumaczenie piosenki
Ryszard Rynkowski:
Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Inne teksty wykonawcy
Ryszard Rynkowski:
-
- Ryszard Rynkowski
-
Ballada R.
- Ryszard Rynkowski
-
Bardzo cicha noc
- Ryszard Rynkowski
-
Bez mi
- Ryszard Rynkowski
-
Blues dla tych, co nie trac
- Ryszard Rynkowski
Reklama
Skomentuj tekst
Ryszard Rynkowski:
Pisz jako Gość
4000 znaków do wpisania
Reklama
Twój komentarz może być pierwszy
Polecane na dziś
Teksty piosenek
-
Moja Gwardia
KęKę
„Trampki, trzepak, piłka, pola do wieczora walka ule, gałki, drzewa, jabłka ja i moja gwardia zdarte łokcie i kolana obijana maska chciałbym zamknąć oczy i zobaczyć znowu nas tam Trampki, trzepa”
-
Nie pamiętasz nas
Verba
„wracam do miejsc w które chodziłem z tobą kiedyś to był przecież cały mój świat i chociaż nie chce mam to za sobą bo ty nie pamiętasz nas bo ty nie chcesz pamiętać nas wracam do miejsc w któr”
-
Tango
Sarsa / Swiernalis
„choć wiesz ze nie umiem tańczyć to ciągniesz mnie tam co wieczór i kiedy malujesz oczu kontur ściska mnie w środku odmierzam kroki na parkiet idę jak skazaniec - ciężko krawatem związuję stryc”
-
spal moją bluzę
doli
„Wydzwaniam wtykę - za chwilę tu będzie Ziom kruszy kamień, co nie na receptę Dawki za duże, a wlatuje więcej To będzie cud, jak nie jebnie mi serce Jebać te kur* , nie wierzyła we mnie Spal moj”
-
Ktoś się gapi (Feat. Kabe, Kaz Bałagane)
Rest (Dixon37)
„jadę fura mijam bloki zarabiam tu sos, wydaje czas mnie goni, tnie jak bolid ktoś się gapi ktoś się gapi jadę fura mijam bloki zarabiam tu sos, wydaje czas mnie goni, tnie jak bolid ktoś się”
Ostatnio wyszukiwane
Teksty piosenek
Wybrane
Teksty piosenek
-
Trytytki
- O.S.T.R. & Hades
-
Jeszcze W Zielone Gramy
- Piotr Machalica
-
#DoSzopyHejPasterze - Do szopy hej pasterze
- Paweł Piotrowski
-
Nie mogę przegrać
- Śliwa x Vin Vinci
-
Tlen (ft. Aero)
- Hds
-
bądź przy mnie
- florek
-
Ach witajże pożądana
- Paweł Piotrowski
-
Ach ubogi żłobie
- Paweł Piotrowski
-
SIEDEM
- TEAM X
-
Dzisiaj chór aniołów głosi nowinę
- Paweł Piotrowski
Reklama
Reklama
Reklama
zakupy
Tekst piosenki - Ryszard Rynkowski, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu - Ryszard Rynkowski. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Ryszard Rynkowski.
Komentarze: 0