Sakis Rouvas: Ase me na figo
Tekst piosenki
Brak wideo
Tekst piosenki
Sakis Rouvas: Ase me na figo
Ase me na figo, na figo, na figoAse me na figo na sothoAse me na figo, na figo, na figoPlai su den kani pia na zoSan ton Ikaro thelo ta ftera muN' anikso, na figo n' apogiothoMakria na petakso, na riskaroNa ftaso ston ilio pio konta ki as kaoAse me na figo, na figo, na figoAse me na figo na sothoAse me na figo, na figo, na figoPlai su den kani pia na zoOso ki an s' agapo, mu kanis pia kakoSan ton Ikaro thelo ta dika mu na kanoGia ligo ki as katastrafoMakria su na ziso, na riskaro, na fidoN' allakso zoi ki as hathoAse me na figo....
Tłumaczenie piosenki
Sakis Rouvas: Ase me na figo
Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Reklama
Reklama
Inne teksty wykonawcy
Sakis Rouvas: Ase me na figo
-
Aspro mavro
- Sakis Rouvas
-
Big brother
- Sakis Rouvas
-
Car ride home
- Sakis Rouvas
-
D is back
- Sakis Rouvas
-
D is poisoned
- Sakis Rouvas
Skomentuj tekst
Sakis Rouvas: Ase me na figo
Pisz jako Gość
4000 znaków do wpisania
Twój komentarz może być pierwszy
Reklama
Reklama
Polecane na dziś
Teksty piosenek
-
Na deser
Julia Żugaj
„Już nie szukam w oczach lustra idealnej jak ze zdjęć. I to nie gładka skóra, nowe włosy, usta Będą tym, co tworzy mnie. Lubię zapominać się i zakochiwać się w sobie. Czemu nie? Zmienić wszystk”
-
Mamy to - feat. Runa, Don
Cleo
„Z dziada i pradziada mamy to Zawsze praca brata - jeden głos To co trzyma razem Naszym jest obrazem To jest nasza moc Z dziada i pradziada mamy to Zawsze praca brata - jeden głos To co trzyma”
-
Obejmuję noce ft. Pezet, Livka
Jonatan
„Zgęstniały już światła lamp, Powoli robi się zimno. Tak jakby zapadł się świat, Jakby to było przed chwilą. Ziemia rozpuszcza się w horyzoncie, Wszystko się miesza jak campari z lodem. Jak lud”
-
Nieistotne
Żabson
„(Yeah, yeah, Mercury) (Yeah, yeah, twenty thousand dollars?) (Yeah, yeah, yeah, yeah) Ej, stare błędy są nieistotne (nieistotne) Moje stare błędy są nieistotne (yeah) Noszę złote zęby, choć nie”
-
Dźwięczność
Voo Voo
„Jakim się dźwiękiem tobie oddźwięczyć mam za tak wiele dobrego? gdy Bóg błaznom darował świat a ten grzeszy wciąż w imię jego”
Reklama
Ostatnio wyszukiwane
Teksty piosenek
Wybrane
Teksty piosenek
-
Od kiedy jesteś (Homemade Video)
- Dominik Dudek
-
Czy tutaj mieszka panna Agnieszka
- Disco Fala
-
Hellbound
- Gaerea
-
Need 2
- Jan Marczewski
-
Requiem For A Dream (And The Angels Of Static)
- Edge of Paradise
-
Nightside Den
- Sirenia
-
Spadające gwiazdy
- Jan Marczewski
-
Where Are You Now?
- Lost Frequencies ft. Calum Scott
-
Best Bad Friend
- Michael Patrick Kelly x Rea Garvey
-
31
- Jan Marczewski
Reklama
Tekst piosenki Ase me na figo - Sakis Rouvas, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Ase me na figo - Sakis Rouvas. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Sakis Rouvas.
Komentarze: 0