Satyricon: Orgasmatron
Tekst piosenki
Brak wideo
Tekst piosenki
Satyricon: Orgasmatron
I am the one OrgasmatronThe oustreched grasping handMy image is of agonyMy servants rape the landObsequious and arroganceClandestine and painTwo thousand years of miseryOf torture in my nameHypocrisy made paramountParanoia the lawMy name is called religionSadisticSacredWhoreI twist the truthI rule the worldMy crown is called deceitI am the emperor of liesYou grovel at my feetI rob you and I slaughter youYour downfall is my gainAnd still you play the sycophantAnd rebel in your painAnd all my promises are liesAll my love is hateI am the politicianAnd I decide your fateI march before a martyred worldAn army for the fightI speak of great heroic daysOf victory and mightI hold a banner drenched in bloodI urge you to be braveI lead you to your destinyI lead you to your graveYour bones will build my palacesYour eyes will stud my crownFor I am mars the god of warAnd I will cut you down
Tłumaczenie piosenki
Satyricon: Orgasmatron
Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Reklama
Reklama
Inne teksty wykonawcy
Satyricon: Orgasmatron
-
The dark castle in the deep forest
- Satyricon
-
The darkness shall be eternal
- Satyricon
-
Walk the path of sorrow
- Satyricon
-
Die by my hand
- Satyricon
-
Fuel For Hatred
- Satyricon
Skomentuj tekst
Satyricon: Orgasmatron
Pisz jako Gość
4000 znaków do wpisania
Twój komentarz może być pierwszy
Reklama
Reklama
Polecane na dziś
Teksty piosenek
-
Na deser
Julia Żugaj
„Już nie szukam w oczach lustra idealnej jak ze zdjęć. I to nie gładka skóra, nowe włosy, usta Będą tym, co tworzy mnie. Lubię zapominać się i zakochiwać się w sobie. Czemu nie? Zmienić wszystk”
-
Mamy to - feat. Runa, Don
Cleo
„Z dziada i pradziada mamy to Zawsze praca brata - jeden głos To co trzyma razem Naszym jest obrazem To jest nasza moc Z dziada i pradziada mamy to Zawsze praca brata - jeden głos To co trzyma”
-
Obejmuję noce ft. Pezet, Livka
Jonatan
„Zgęstniały już światła lamp, Powoli robi się zimno. Tak jakby zapadł się świat, Jakby to było przed chwilą. Ziemia rozpuszcza się w horyzoncie, Wszystko się miesza jak campari z lodem. Jak lud”
-
Nieistotne
Żabson
„(Yeah, yeah, Mercury) (Yeah, yeah, twenty thousand dollars?) (Yeah, yeah, yeah, yeah) Ej, stare błędy są nieistotne (nieistotne) Moje stare błędy są nieistotne (yeah) Noszę złote zęby, choć nie”
-
Dźwięczność
Voo Voo
„Jakim się dźwiękiem tobie oddźwięczyć mam za tak wiele dobrego? gdy Bóg błaznom darował świat a ten grzeszy wciąż w imię jego”
Reklama
Ostatnio wyszukiwane
Teksty piosenek
Wybrane
Teksty piosenek
-
Taniec Przedszkolaka - Waka Waka
- Maskotki & Wesołe Pluszaki
-
Ślady
- Maks Tachasiuk
-
Marysia Kowalska
- Mery Spolsky
-
U mnie
- Julia Wieniawa
-
Epis DYM KNF - EPIsOD (prod. Phono CoZaBit)
- EPIS DYM KNF
-
Bez Kitu
- Kizo
-
Mama Mówiła
- Fagata
-
Jackpot
- Kostek
-
Wracam
- Malik Montana & Blanka
-
1DAY IN LA
- bambi, Oki, francis
Reklama
Tekst piosenki Orgasmatron - Satyricon, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Orgasmatron - Satyricon. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Satyricon.
Komentarze: 0