Seweryn Krajewski: Go

Tekst piosenki

Brak wideo

Seweryn Krajewski

Teksty: 146 Tłumaczenia: 0 Wideo: 7

Tekst piosenki

Seweryn Krajewski: Go

Gołębie wszystkich placów, wzywam was,z pomników Mickiewicza, wszystkich miast,z Sukiennic, Placu Zgody i Time Square,z Kleparza i Concorde, zerwijcie się.Na ziemi chcą zamienić oddech w dym,pomniki im do szczęścia, lecz nie my.Dorosły dzieci-kwiaty, dawno maja własny dom,kto pójdzie śpiewać dziś, kto wzniesie dłońA tu świat jak zdrowy sad,tyle słońca, pszczół i lat,tyle ziarna, róż, pejzaży, gwiazd,I smutku, i jesieniA tu świat jak zdrowy sad,tyle róż, orzechów, gwiazd.Czy przed burzą, zawsze, zawsze jesttak pięknie, tak pogodnieGołębie wszystkich placów, wzywam was,z uliczek Kazimierza, z Notre Dame,z Picassa dłoni hen, w ogromną kartki biel,do ludzi z wszystkich stron, zerwijcie się.Niech skrzydeł waszych szum wypłoszy lęk,przegoni chmury obaw z naszych serc.I znów jak dzieci-kwiaty, choć już starszy Bóg nad światem,chodźmy śpiewać i wznieśmy dłońA tu świat
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Seweryn Krajewski: Go

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Seweryn Krajewski: Go

Skomentuj tekst

Seweryn Krajewski: Go

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • CAKE (feat. KIZO) DZIARMA
  „Czuje do mnie pociąg To nie PKP za mnie da się pociąć Albo strzelić w łeb Thc znowu palimy na stres Nie robi koleżanek moich Rucha tylko mnie Mokre majtki Netflix, blanty Jestem grzeczna gdy”
 • ORIGAMI (ft. korweta) Ronnie Ferrari
  „nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z pieniędzmi, co? ORIGAMI nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z p”
 • All For You Topky
  „Tried to write you a love song thought I could so far what I told you - you misunderstood it used to be so good what went wrong with us? I remember a night in Montparnasse you gave me a painti”
 • Ghetto Miszel
  „2k22 to 25 powód żeby zarobić rucham czas jak posuwam kroki proste sztuki gorzki boki p branża mnie chce ale ja nie chce jej wiesz jak jest wszystcy chcą mnei zjeść goni papier robieć ”
 • Raper w sutannie Ks. Jakub Bartczak
  „chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś Bramy piekielne go nie przemogą ”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Go - Seweryn Krajewski, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Go - Seweryn Krajewski. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Seweryn Krajewski.