Seweryn Krajewski: Za

Tekst piosenki

Brak wideo

Seweryn Krajewski

Teksty: 147 Tłumaczenia: 0 Wideo: 9

Tekst piosenki

Seweryn Krajewski: Za

Zasiedziałeś się mój synku w Bożej poczekalni, ale już ci wymodliłem bilet do tej marni. Nie, nie lękaj się syneczku, tutaj też jest pięknie. Więc nie wracaj tam zbyt prędko, bo mi serce pęknie. Chcę tylko żebyś się uśmiechał, odsłaniał dzień paluszków końcem. Bo wiem, że zawsze będzie jasno dopóki będziesz moim słońcem. Zaśnij synku, będę czuwać nad twoją kołyską, by Cię bydlak z grubym kijem nie podszedł zbyt blisko. Żeby dym Cię nie osnuwał z makowego korca. Żebyś mi się rozpłynął w labiryncie dworca. Chcę tylko Zaśnij duszko, kiedyś wzlecisz nad wierzchołek świata, chcę by tylko nikt przez Ciebie tam w dole nie płakał. I by Tobie, nie daj Boże po wędrówki kres bladym świtem w nocnym barze nie zabrakło łez. Dlatego chcę ci przyrzec: prędzej wyniosę się do diabła, niż kiedykolwiek zechcę synku byś tańczył, jak Ci zagra
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Seweryn Krajewski: Za

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Seweryn Krajewski: Za

Skomentuj tekst

Seweryn Krajewski: Za

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Przybieżeli do Betlejem pasterze Kolędy
  „Przybieżeli do Betlejem pasterze, Grając skocznie Dzieciąteczku na lirze. Chwała na wysokości, chwała na wysokości, a pokój na ziemi. Oddawali swe ukłony w pokorze Tobie z serca ochotneg”
 • Cicha noc Kolędy
  „Cicha noc, święta noc, Pokój niesie ludziom wszem, A u żłóbka Matka Święta Czuwa sama uśmiechnięta Nad dzieciątka snem , Nad dzieciątka snem. Cicha noc, święta noc, Pastuszkowie ”
 • Nie miały aniołki choinki na święta Kolędy
  „1.Nie miały aniołki choinki na święta, o choince dla nich nikt tam nie pamiętał. Popatrzyły się na siebie, wywierciły dziurę w niebie ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho! 2.Złapały za czubek naj”
 • Lulajże Jezuniu Kolędy
  „Lulajże Jezuniu, moja Perełko, Lulaj ulubione me Pieścidełko. Lulajże Jezuniu, lulaj, że lulaj A ty go matulu w płaczu utulaj Zamknijże znużone płaczem powieczki, Utulże zemdlone łkaniem ustecz”
 • Bóg się rodzi, moc truchleje Kolędy
  „Bóg się rodzi, moc truchleje, Pan niebiosów obnażony; Ogień krzepnie, blask ciemnieje, Ma granice nieskończony. Wzgardzony okryty chwałą, Śmiertelny Król nad wiekami; A Słowo Ciałem się stało ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Za - Seweryn Krajewski, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Za - Seweryn Krajewski. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Seweryn Krajewski.