Seweryn Krajewski: Za

Tekst piosenki

Brak wideo

Seweryn Krajewski

Teksty: 146 Tłumaczenia: 0 Wideo: 7

Tekst piosenki

Seweryn Krajewski: Za

Zasiedziałeś się mój synku w Bożej poczekalni, ale już ci wymodliłem bilet do tej marni. Nie, nie lękaj się syneczku, tutaj też jest pięknie. Więc nie wracaj tam zbyt prędko, bo mi serce pęknie. Chcę tylko żebyś się uśmiechał, odsłaniał dzień paluszków końcem. Bo wiem, że zawsze będzie jasno dopóki będziesz moim słońcem. Zaśnij synku, będę czuwać nad twoją kołyską, by Cię bydlak z grubym kijem nie podszedł zbyt blisko. Żeby dym Cię nie osnuwał z makowego korca. Żebyś mi się rozpłynął w labiryncie dworca. Chcę tylko Zaśnij duszko, kiedyś wzlecisz nad wierzchołek świata, chcę by tylko nikt przez Ciebie tam w dole nie płakał. I by Tobie, nie daj Boże po wędrówki kres bladym świtem w nocnym barze nie zabrakło łez. Dlatego chcę ci przyrzec: prędzej wyniosę się do diabła, niż kiedykolwiek zechcę synku byś tańczył, jak Ci zagra
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Seweryn Krajewski: Za

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Seweryn Krajewski: Za

Skomentuj tekst

Seweryn Krajewski: Za

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Stranger (feat. Keanu Silva, Jhn McFly - piosenka z filmu 'Kolejne 365 dni') Marissa
  „Kiss me like a stranger Come and taste my flavor You don't need no chaser Just vibe on My danger Kiss me like a stranger Come and taste my flavor You don't need no chaser Just vibe on ”
 • Ania (piosenka z filmu o Annie Przybylskiej) Andrzej Piaseczny
  „Tak się miało stać Tak być Zostać tak W słońce leć Sama wiesz Najzwyczajniej to pociąga nas Choć dzień Musi zajść Tak czy nie Czy nie, czy nie Czy nie biegniemy tam Żeby żyć, by żyć I ”
 • Nibylandia Blue Cafe
  „Chociaż na moment Pokaż mi miejsce na ziemi Gdzie nie jest tak ciemno, choć słońce Co rano wstaje jak kiedyś Bać się będę mniej Może z czasem będzie lżej Gdy poprosisz, zawsze, ja białą flagę ”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • All I Have (EMO) Oskar Cyms
  „Walking away Closer to sober Something is telling me We can't be reached anymore I'm falling apart But I know that I need you I need you now It hit me like a train When nothing felt the same”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Za - Seweryn Krajewski, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Za - Seweryn Krajewski. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Seweryn Krajewski.