Shazza - Co z tego masz tekst piosenki - Teksciory.pl

Shazza: Co z tego masz

Tekst piosenki

Brak wideo

Shazza

Teksty: 84 Tłumaczenia: 0 Wideo: 5

Tekst piosenki

Shazza: Co z tego masz

Biegniesz gdzieś, Gupisz się. Sam w obcym mieście, Gonisz za szczęściem. Tracisz czas, Wróżysz z kart. Ten ostatni raz. Co z tego masz? O co znów grasz? Twój numer jeden z przed lat. Nie znaczy nic, Ten slajd, ten film. Uśmiech dziewczyny, Gdzieś znikł. Mocny drink, Jeden łyk. Przez krótką chwile, Znów łatwiej żyłeś. Chcesz czy nie, Wraca gdzieś, Twój nocny stres. Co z tego masz? O co znów grasz? Twój numer jeden z przed lat. Nie znaczy nic, Ten slajd, ten film. Uśmiech dziewczyny, Gdzieś znikł. Co z tego masz? O co znów grasz? Twój numer jeden z przed lat. Nie znaczy nic, Ten slajd, ten film. Uśmiech dziewczyny, Gdzieś znikł. (x2)
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Shazza: Co z tego masz

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Shazza: Co z tego masz

 

Skomentuj tekst

Shazza: Co z tego masz

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Reset (feat. Młody Jimm) Fabijański
  „Idę po ciebie, wiesz? Idę po ciebie, ciii Idę po ciebie! Przychodzę po ciebie Jak wiara po torbę Jak wiara po torbę W oczach z obłędem Z językiem po kołnierz Z językiem po kołnierz Nie patr”
 • Tylko dla Twoich oczu (ft. Avi, Louis Villain, TPS) Kafar Dixon37
  „Zaczynaliśmy od zera Zdarzyło się wygrać i nieraz przegrać Przeszliśmy niejedno tu nieraz To i przejdziemy do sedna Robimy, co trzeba Nie składamy broni, nie składamy zeznań Robimy, co trzeba P”
 • 1,5 metra Fisz Emade Tworzywo
  „Blada skóra, podkrążone oczy Zasłaniasz kocem lustra By nie widzieć swej metamorfozy Mi wypadają włosy szybciej niż Zjadam swe nachosy Ser i jalapeno Wyobrażam sobie lepszy światy jak John Lenno”
 • Antarktyda Arek Kłusowski
  „Kruszy się dawny ład Kryzysowe zachody Stałość obraca w pył I topnieją wygody Deja vu sprzyja mi Grawitujący spryt Szybkość światła narasta Koniec świata znienacka Znamy się od tylu lat R”
 • Niedoceniony Zarzycki
  „Ja nie chciałem robić muzy Nie nawet być w podziemiu Nie wiedziałem po co idę Również dlaczego i czemu Miałem zrobić wielkie rzeczy By na spokój znaleźć serum Niepodobny do kolegów Od gimbazy d”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Co z tego masz - Shazza, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Co z tego masz - Shazza. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Shazza.