Shazza: Stokrotka

Tekst piosenki

Brak wideo

Shazza

Teksty: 84 Tłumaczenia: 0 Wideo: 7

Tekst piosenki

Shazza: Stokrotka

Gdzie strumyk płynie z wolna, Rozsiewa zioła maj. Stokrotka rosła polna, A nad nią szumiał gaj. Stokrotka rosła polna, A nad nią szumiał gaj. W tym gaju tak ponuro, Że aż przeraża mnie. Ptaszęta za wysoko, A mnie samotnej źle. Ptaszęta za wysoko, A mnie samotnej źle. Wtem harcerz idzie z wolna, Stokrotko witam cię, Twój urok mnie zachwyca, Czy chcesz być mą czy nie? Twój urok mnie zachwyca, Czy chcesz być mą czy nie? Tak idą, idą, idą, Aż zaszli w ciemny las, A harcerz taki gapa, Że aż w pokrzywy wlazł. A harcerz taki gapa, Że aż w pokrzywy wlazł. Po pas, po pas. A teraz my zuchy! La la la la la... Stokrotka rosła polna, A nad nią szumiał gaj. La la la la la. La la la la la. Ptaszęta za wysoko, A mnie samotnej źle. A ona, ona, ona, Cóż biedna robić ma. Nad gapą pochylona, I śmieje się cha, cha. Nad gapą pochylona, I śmieje się cha, cha. (x2)
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Shazza: Stokrotka

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Shazza: Stokrotka

Skomentuj tekst

Shazza: Stokrotka

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Nim zajdzie słońce (feat. Doda) Smolasty
  „Nic nie będzie takie samo kiedy zabraknie nas Choć strzelamy sobie w serca, potem idziemy w bal A jeśli mi nie wierzysz, po prostu uderz mnie w twarz Ała Przy mnie nigdy po polikach nie popłyną ”
 • Skrzydełka Dekorator
  „Na brzegu Opodal krzaczka Mieszkała pipka dziwaczka Umiała Nie tylko gęgać Goniła Robiąc skrzydełka Poznała Dekoratora Trafiła strzała amora Tak zakochali się w sobie Że ona za niego zadzi”
 • Dobrze wiem LEXY CHAPLIN
  „Mów, dobrze wiem Już od dawna co chcesz mi powiedzieć Słów szkoda mi Choć ta samotność przyciąga do ciebie Tylko nocy cień Uspokaja mnie Wracam znów do siebie Przez Powiśle i Pragę Byłeś dla”
 • Stan (feat. Jonatan) Gibbs
  „Na, na, na, na, na Na, na, na, na, na Na, na, na, na, na Na, na, na, na, na, na, na Choćbym żył jeszcze tysiąc lat Chcę już tylko żyć jak dziś, trzymać ciągle rytm (ej) Choćby dym pokrył cały ”
 • Kinderki Mortal
  „Nie tracę czasu na gierki, bo ty wciskasz mi play. Słodka jest jak kinderki i każdy chciałby ją mieć. Znowu gubię czas, choć cenny jest, wokół pędzi świat, a mój dziś obok mnie. A ja olewam wszystko ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • stokrotka tekst
 • shazza gdzie strumyk
 • stokrotka piosenka tak idą idą idą aż zaszli
 • ptaszęta za wysoko a mnie samotnej zle

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Stokrotka - Shazza, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Stokrotka - Shazza. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Shazza.