Shazza: Szach i mat

Tekst piosenki

Brak wideo

Shazza

Teksty: 84 Tłumaczenia: 0 Wideo: 7

Tekst piosenki

Shazza: Szach i mat

Ty lubisz mieć wszystko dla siebie, I nawet te gwiazdy na niebie dla Ciebie są. Ty w życiu się nigdy nie mylisz, I bardzo byś chciał mnie w tej chwili, Lecz to nie ja. Szach i mat, Właśnie tak. Kończy się ostatni akt, Wielki ból, Upadł król. Z damą tańczy cały dwór. Ty lubisz ryzyko jak w kinie, Ty kochasz jak brzmi Twoje imię z tysiąca słów. Jak ogień i piorun na niebie, Znów wszyscy chcą patrzeć na Ciebie, Ostatni raz. Szach i mat, Właśnie tak. Kończy się ostatni akt, Wielki ból, Upadł król. Z damą tańczy cały dwór. (x2) Szach i mat, Właśnie tak. Kończy się ostatni akt, Wielki ból, Upadł król. Z damą tańczy cały dwór. Szach i mat. (x2) Szach i mat, Właśnie tak. Kończy się ostatni akt, Wielki ból, Upadł król. Z damą tańczy cały dwór. Szach i mat.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Shazza: Szach i mat

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Shazza: Szach i mat

Skomentuj tekst

Shazza: Szach i mat

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Solo (piosenka na Eurowizja 2023) BLANKA (PL)
  „Baby, it’s kind of crazy how else to phrase it with you I lost’ve my senses Baby, what happened to ya? I thought I knew ya But now it’s time to face it Ya hot and cold, high and you’re l”
 • Cafe De Paris Dawid Kwiatkowski
  „Gdzie moje oczy masz Daj bo wychodzę Ktoś inny będzie je miał Plecakiem zmieniam kadr Na jednej nodze Czy ktoś postawi mi plac Gdyby świat zawrócił Nie dałbym się na manowce pchać Tour de Fr”
 • Szachy KUBAŃCZYK
  „Zwrotka 1: To jest niewiarygodne, tak jak zeznania w sądzie. Mój pseudonim w Polsce synonimem słowa progress. Dwadzieścia siedem lat, kilka baniek na koncie, twoja forma na lato - my na lata mamy ”
 • WAP (feat. Megan Thee Stallion) Cardi B
  „I said certified freak 7 days a week Wet-ass pussy, make that pullout game weak Yeah /4x Yeah, you fuckin’ with some wet-ass pussy bring a bucket and a mop for this wet-ass pussy Give me every”
 • Mam już dość OLIWKA BRAZIL
  „Mam już dość, mam już dość Yo, wyczuję to na kilometr, alibi masz już gotowe Amiri tak pogniecione, perfumy nie pachną jak moje Może to znów paranoja, a może Cię kocham za dwoje Dlatego palę za ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Szach i mat - Shazza, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Szach i mat - Shazza. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Shazza.