Shazza: Zabaw si

Tekst piosenki

Brak wideo

Shazza

Teksty: 84 Tłumaczenia: 0 Wideo: 7

Tekst piosenki

Shazza: Zabaw si

Pewien pan dumny jak paw, Chowa twarz w niemodny płaszcz. W głowie ma milion spraw, Notes już pęka w szwach. Siądź obok mnie, Na jedną chwilę zwolnij się. Zmień dziś swój rytm, Przez ciemne szkła nie dojrzysz nic. Zabaw się ze mną, Przez całą noc. Tańcz tylko dla mnie bądź. Taki seksi, nie żałuj sił, Zostań moim fanem. (x2) Znowu Ciebie goni czas, Chyba więcej nie mam szans. Lubisz zgiełk, ludzi tłum, Wkoło Ciebie znowu szum. Siądź obok mnie, Na jedną chwilę zwolnij się. Zmień dziś swój rytm, Przez ciemne szkła nie dojrzysz nic. Zabaw się ze mną, Przez całą noc. Tańcz tylko dla mnie bądź. Taki seksi, nie żałuj sił, Zostań moim fanem. (x2) Zabaw się ze mną, Przez całą noc. Tańcz tylko dla mnie bądź. Taki seksi, nie żałuj sił, Zostań moim fanem. (x2)
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Shazza: Zabaw si

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Shazza: Zabaw si

Skomentuj tekst

Shazza: Zabaw si

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Stranger (feat. Keanu Silva, Jhn McFly - piosenka z filmu 'Kolejne 365 dni') Marissa
  „Kiss me like a stranger Come and taste my flavor You don't need no chaser Just vibe on My danger Kiss me like a stranger Come and taste my flavor You don't need no chaser Just vibe on ”
 • Ania (piosenka z filmu o Annie Przybylskiej) Andrzej Piaseczny
  „Tak się miało stać Tak być Zostać tak W słońce leć Sama wiesz Najzwyczajniej to pociąga nas Choć dzień Musi zajść Tak czy nie Czy nie, czy nie Czy nie biegniemy tam Żeby żyć, by żyć I ”
 • Nibylandia Blue Cafe
  „Chociaż na moment Pokaż mi miejsce na ziemi Gdzie nie jest tak ciemno, choć słońce Co rano wstaje jak kiedyś Bać się będę mniej Może z czasem będzie lżej Gdy poprosisz, zawsze, ja białą flagę ”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • All I Have (EMO) Oskar Cyms
  „Walking away Closer to sober Something is telling me We can't be reached anymore I'm falling apart But I know that I need you I need you now It hit me like a train When nothing felt the same”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • szumi shazza słowa tekst
 • badz taki seksi schaza
 • badz taki seksi schazza

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Zabaw si - Shazza, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Zabaw si - Shazza. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Shazza.