Sidney Polak - Konstytucje tekst piosenki - Teksciory.pl

Sidney Polak: Konstytucje

Tekst piosenki

Brak wideo

Sidney Polak

Teksty: 35 Tłumaczenia: 0 Wideo: 10

Tekst piosenki

Sidney Polak: Konstytucje

Są wesołe konstytucje Które mają jeden cel Chcą oddalać rewolucje Ale my to mamy gdzieś (właśnie tak!) Dokładnie tam / Dokładnie tam (aha!)/2x 2. Są przewrotne rezolucje Które mają zgubną treść Nigdy nikt ich nie przeczyta Ale my to mamy gdzieś Dokładnie tam / Dokładnie tam /2x (Nie wierzę w rewolucje Ani w rewolucje Ja nie wierzę w brak tego o czym każdy wie Nie wierzę w instytucje Ani rezolucje Ja nie wierzę w brak tego o czym każdy wie Wy, wybraliście mistrzów polityki Kaczora Donalda i Myszkę Mickey Ale daleko nam do Disneylandu Bo dziś polityka to tysiące patentów Kolejny nielot w stadzie prezydentów, Więc nie brakuje już żadnego z elementów To, kolejny nielot człapie z odmętów I niesie dla kraju cały worek prezentów Policje, rewelacje, genialne plany Sprawiedliwe prawo i rządowe zmiany Kolejna komedia weszła na dekady Polski czarny humor coraz bardziej doceniany) Ref. Gdzie jest prawda, gdzie jest fałsz Gdzie jest miłość, którą w sobie masz? (gdzie ona jest?) Gdzie są wszystkie obietnice Polityku, znaj granice! I zawsze tak jest! (i zawsze tak) Niestety zawsze jest tak!(zawsze tak) Przymilasz się, kiedy chcesz władzę mieć I zmieniasz się, kiedy w końcu ją masz. A ja! A ja sobie siedzę (we hahaha!) Siedzę i ci nie wierzę (o nie nie nie) Bujam nogą, palę skręta Moja droga nie jest kręta Jestem wolny i wiem swoje! Jestem wolny i wiem swoje! Nic co moje, nie jest twoje! Polityku, nie jest twoje! 3.Są wesołe konstytucje (tak jest) Które mają jeden cel (jeden cel) Chcą oddalać rewolucję (chcą oddalać ją) Ale my to mamy gdzieś (tak jest man!) Dokładnie tam (ja to mam!) Dokładnie tam (właśnie tam!) Dokładnie tam (mówię Wam!) Dokładnie tam (hej!) 4. Są przewrotne rezolucje Które mają zgubną treść (zgubną treść) Nigdy nikt ich nie przeczyta (nigdy nigdy nigdy) Ale my to mamy gdzieś (mówię Wam!) Dokładnie tam (ja to mam!) Dokładnie tam (właśnie tam!) Dokładnie tam (mówię Wam!) Dokładnie tam Ja man, słuchajcie panie, panowie, bracia i siostry: Lech Janerka, Sidney Polak, Młody Stress, specjalna dedykacja dla wszystkich mistrzów polityki!
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Sidney Polak: Konstytucje

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Sidney Polak: Konstytucje

 

Skomentuj tekst

Sidney Polak: Konstytucje

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Fiołkowe Pole Sobel
  „Słodka jak truskawki latem A trzyma w łapie tylko kubek słonych łez Skromna jak pole fiołkowe I to w ponury dzień Ej, chyba dzwoni kurier Tylko szkoda ze tym razem kwiaty wylądują w kuble Dobrze”
 • Bletka Opał x Gibbs
  „Odklejony jak bletka pośliniona ze złej strony Się poruszam po miejscach niezauważony I tak otumaniony, jak większość w tym mieście Rozerwane serce przez emocje targane wiecznie Jak bletką na w”
 • Niemożliwość pożegnań (ft. Bisz) Pawbeats
  „pogubiony w codzienności czas znajduje już z rzadka usiąść z tobą swobodnie na dłużej nie sprawdzając zegarka jedyne formy bliskości wspomnienia aż ciężkie od znaczeń mówiące wszystko, czego ni”
 • Hieny chichot Intruz
  „Znam dobrze hieny chichot Jest gorszy kurwa niż fleszback Ten rap was wypatroszy hieny Od szyi po pępek Dawaj bit bo coś mi ciąży Tej znajomości to defekt Nigdy już nie będę naciągany jak naplet”
 • Prawda o nas Sylwia Grzeszczak
  „witaj w domu w samą porę za oknami sztorm masz ten spokój rollercoaster bierze mnie krzyknij już stop powiedz komu jak nie tobie opowiadać mi robić szum z błahych spraw godzić się słodko t”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • "...wybraliście mistrzów polityki. Kaczora Donalda i Myszkę Mickey..."

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Konstytucje - Sidney Polak, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Konstytucje - Sidney Polak. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Sidney Polak.