SiStars: Sk

Tekst piosenki

Brak wideo

SiStars

Teksty: 35 Tłumaczenia: 0 Wideo: 7

Tekst piosenki

SiStars: Sk

Dostałam dziś od Ciebie Dawkę szczęścia To dużo nawet nie wiesz Jak jestem nie do poznania Na talerz do śniadania Ty przemyciłeś mi Łyżkę szczęścia zjadłam co w sercu lśni W sercu teraz lśni Skąd ja Cię mam? A skąd ja Cię w ogóle znam? Skąd ja Cię mam? Skąd ja Cię tak dobrze znam? Skąd ja Cię mam? A skąd ja Cię w ogóle znam? Skąd ja Cię mam? Masz ręce które leczą Telepatyczną moc Myśli Twoje lecą I w mojej głowie są Wiem że Jutra nie będzie [jestem tu] Tylko Teraz ma sens [teraz jest] Chcę byś widział mnie wszędzie [zobacz mnie] Tak jak ja widzę Cię [widzę Cię] W każdej złotej piosence [słyszę Cię] Gdy jest dobrze lub źle [dobrze jest] Mamy dobre intencje [czego chcesz] Teraz to liczy się [to ma sens] Wiem że Jutra nie będzie [jestem tu] Tylko Teraz ma sens [teraz jest] Chcę byś widział mnie wszędzie [zobacz mnie] Tak jak ja widzę Cię [widzę Cię] W każdej złotej piosence [słyszę Cię] Gdy jest dobrze lub źle [dobrze jest] Mamy dobre intencje [czego chcesz] Teraz to liczy się [to ma sens] Jestem tu [skąd ja Cię mam?] Teraz jest Zobacz mnie Widzę Cię Słyszę Cię [skąd ja Cię mam?] Dobrze jest Czego chcesz To ma sens Jestem tu [skąd ja Cię mam?] Teraz jest Zobacz mnie Widzę Cię Słyszę Cię [skąd ja Cię mam?] Dobrze jest Czego chcesz To ma sens
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

SiStars: Sk

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

SiStars: Sk

Skomentuj tekst

SiStars: Sk

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Post Dawid Podsiadło
  „Czy ona z nim spała Czy było bara-bara Wielce ciekawi mnie Post Czy staję na zakazach Czy płaci każdy mandat Na pewno nie Post Czy płaci alimenty Kupuje im prezenty Nie wydaje mi się Po”
 • Jest tylko teraz (Męskie Granie Orkiestra 2022) Bedoes, Krzysztof Zalewski, Kwiat Jabłoni
  „W moich oczach strach jak w twoich Wiem, że się boisz więc mnie złap za dłoń i Rozświetlimy noc i niech blask nas chroni Bo nam nie brak serca, nawet gdy brak naboi Słuchaj Nie ma co się bać! ”
 • Wyglądasz Idealnie SKOLIM
  „Dla mnie Zatańczysz teraz dla mnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Oj tak ładnie Ładnie Bujaj się tak ładnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Hej, piękna kręć d”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • In Corpore Sano (Serbia - Eurowizja 2022) Konstrakta
  „Onas eroproc ni somrefne snem Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? (Koja li je tajna?) Mislim da u pitanju je ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Sk - SiStars, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Sk - SiStars. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - SiStars.