Skaldowie: Bas

Tekst piosenki

Brak wideo

Skaldowie

Teksty: 73 Tłumaczenia: 1 Wideo: 27

Tekst piosenki

Skaldowie: Bas

Pewien bas belcanta eks - królpoczuł raz frustrację i bólże już dziś, co za wstydnie zachwyca nim się niktlecz ten bas, niech każdy to wiemówić "pas" nie myślał, o nie!walczyć jął niby lewby świat wielbił jego śpiewLudzie, co nie odróżnialiLa Palomy od La Scaliprzerażeni przystawalisłuchając jak basco dzień, raz po razbelcanto doskonali(śpiew basa - forte)Mijał czas w czekaniu na cuda nasz bas mizerniał i chudłale wciąż, co za wstydnie zachwycał nim się niktaż się raz odmienił spraw biegz nieba zszedł Puccini i rzekł:po coż cię trafia szlagspróbuj basie śpiewać takLudzie, co nie odróżnialiLa Palomy od La Scalizachwyceni przystawalia potem hop - siupstworzyli fan - clubi piano w nim śpiewali(śpiew basa - piano)Jako morał, co dzień ranopowtórz sobie prawdę znanąale rzadko stosowaną:nie zawsze twój basdociera do masczasami trzeba piano...
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Skaldowie: Bas

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Skaldowie: Bas

Skomentuj tekst

Skaldowie: Bas

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Nim zajdzie słońce (feat. Doda) Smolasty
  „Nic nie będzie takie samo kiedy zabraknie nas Choć strzelamy sobie w serca, potem idziemy w bal A jeśli mi nie wierzysz, po prostu uderz mnie w twarz Ała Przy mnie nigdy po polikach nie popłyną ”
 • Skrzydełka Dekorator
  „Na brzegu Opodal krzaczka Mieszkała pipka dziwaczka Umiała Nie tylko gęgać Goniła Robiąc skrzydełka Poznała Dekoratora Trafiła strzała amora Tak zakochali się w sobie Że ona za niego zadzi”
 • Dobrze wiem LEXY CHAPLIN
  „Mów, dobrze wiem Już od dawna co chcesz mi powiedzieć Słów szkoda mi Choć ta samotność przyciąga do ciebie Tylko nocy cień Uspokaja mnie Wracam znów do siebie Przez Powiśle i Pragę Byłeś dla”
 • Stan (feat. Jonatan) Gibbs
  „Na, na, na, na, na Na, na, na, na, na Na, na, na, na, na Na, na, na, na, na, na, na Choćbym żył jeszcze tysiąc lat Chcę już tylko żyć jak dziś, trzymać ciągle rytm (ej) Choćby dym pokrył cały ”
 • Kinderki Mortal
  „Nie tracę czasu na gierki, bo ty wciskasz mi play. Słodka jest jak kinderki i każdy chciałby ją mieć. Znowu gubię czas, choć cenny jest, wokół pędzi świat, a mój dziś obok mnie. A ja olewam wszystko ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • pewien bas
 • bas bas tekst stoja
 • pewien bas teekstowo

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Bas - Skaldowie, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Bas - Skaldowie. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Skaldowie.